У Януковича "не бачили" офіційного запиту від "Газпрому" щод

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 13:55

У Януковича "не бачили" офіційного запиту від "Газпрому" щод

Пропонуємо до обговорення:
Заявляє радник президента - керівник головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації голови держави Андрій Гончарук

Дивися повний текст У Януковича "не бачили" офіційного запиту від "Газпрому" щодо 7 млрд.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 13:55

прикольно .... долги отдают только трусы ?
fuKoff
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 14:05

По любасу! Я бы не отдавал. Почему это мы должны платить за недобранный газ?! Россияне реально прессуют нас, а еще подписали дружеский договор в Харькове.

Со всех сторон нас обложили.
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 14:11

  vicpc написав:По любасу! Я бы не отдавал. Почему это мы должны платить за недобранный газ?! Россияне реально прессуют нас, а еще подписали дружеский договор в Харькове.

Со всех сторон нас обложили.

Выполнение договорных обязательств - это разве не "европейская ценность"? Что за варварство???? Потом из-за вас Украину в Ывропу не возьмут! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Alex4040
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 14:12

“Я не видел официального запроса… Если нет запроса, то нет и официальной позиции”,

Ну да - если б за Межигорье счет выставили - он бы сразу увидел :mrgreen:
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 14:17

Re: У Януковича "не бачили" офіційного запиту від "Газпрому"

  Alex4040 написав:Выполнение договорных обязательств - это разве не "европейская ценность"? Что за варварство??

Если какой-либо из пунктов договора нарушает законодательство (в данном случае - международные нормы), то считается, что договор действует без этого пункта. Остается только доказать в суде неправомерность условия "бери или плати" :)
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37869
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: П'ят 01 лют, 2013 15:22

должен 7млрд? Не, не слышал..
257oliuH
Аватар користувача
 
Повідомлень: 725
З нами з: 18.12.12
Подякував: 70 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2753
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2739
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 3298
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама