Середня зарплата в столиці Білорусі на 100 доларів обігнала

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 12:30

Середня зарплата в столиці Білорусі на 100 доларів обігнала

Пропонуємо до обговорення:
За лютий мінчани в середньому заробили 5,854 млн рублів, що еквівалентно $678

Дивися повний текст Середня зарплата в столиці Білорусі на 100 доларів обігнала київську.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 12:30

И вы еще верите (судя по количеству дорогих машин и заторов), что в Киеве средняя зарплата 586 долларов?
Это враньё! Ложь чистейшей воды! Пусть кто-то попробует за них прожить! Если квартира не арендована и нет автомобиля, то этих денег хватит только на еду, проезд и коммуналку, а что останется - на носки и труселя. (Чтобы нормально одеться, уже не хватит). Недавно на финансах активно обсуждалась статья, что студенты после ВУЗов согласны работать на з/п 4000 грн в месяц. А специалист, человек с опытом работы??? Согласится? Если да, значит он лох.
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 12:31

И вы еще верите (судя по количеству дорогих машин и заторов), что в Киеве средняя зарплата 586 долларов?
Это враньё! Ложь чистейшей воды! Пусть кто-то попробует за них прожить! Если квартира не арендована и нет автомобиля, то этих денег хватит только на еду, проезд и коммуналку, а что останется - на носки и труселя. (Чтобы нормально одеться, уже не хватит). Недавно на финансах активно обсуждалась статья, что студенты после ВУЗов согласны работать на з/п 4000 грн в месяц. А специалист, человек с опытом работы??? Согласится? Если да, значит он лох.
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 12:41

Напевно, слід зробити "незначну" поправочку. І по Мінську, і по Києву представлені дані Деркомстатів. От тільки формуються ці дані по різному. У нас Держкомстат показує офіційну статистику. Наприклад моя зарплата в комерційній компанії у цій статистиці рахується як 1800 грн, я не дотягую навіть до середнього.Моя дружина в бюджетному інституті отримує аж 2500 (хоча і вона реально приносить додому понад 6000). Навіть бюджетна сфера різними підробітками знаходиться в тіні, або ж у всяких СПД, ФОП. Що вже казати про бізнес. Тому в статистику по Києву я НЕ ВІРЮ. Чи вірити білоруській статистиці - питання. Однак, думаю, у бацьки трошки більше порядку з підрахунком доходів. Звідси й різниця.

p.s. Однозначно, якщо взяти реальні доходи київських мультимільйонерів і поділити на загал, то ми переплюнемо Мінськ. Там розподіл доходів трохи більш рівномірний - немає таких перекосів.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 12:45

Уже несколько месяцев как. К тому же, рискну предположить, что реальная разница для обычных людей еще больше, так как у нас с 2010-го года изменилась методика и происходит манипуляция псевдостатистикой - учитываются только конторы от 50 человека, от 10 до 49 - выборочно, а до 10 - не учитываются.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23476
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 12:54

  hxbbgaf написав:Уже несколько месяцев как. К тому же, рискну предположить, что реальная разница для обычных людей еще больше, так как у нас с 2010-го года изменилась методика и происходит манипуляция псевдостатистикой - учитываются только конторы от 50 человека, от 10 до 49 - выборочно, а до 10 - не учитываются.



Не у тому напрямку мислите таварісч. Думаю, різниця може й більша, тільки в нашу користь.Читайте пост вище.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 13:08

Bestal_N, если учитывать "ылиту", возможно, я говорю о простых людях.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23476
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 13:55

Просто в Україні покращення, от і маємо те шО, царь подасть..
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1571
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 14:16

А кляти москали получают свыше 1500 долларов(Москва). Причём Москва только на 6 месте по зарплате! Я аж спать не могу...
серенький
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2120
З нами з: 02.07.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 15:18

Re: Середня зарплата в столиці Білорусі на 100 доларів обігн

Там все з/п "белые" просто
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 605
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
1 475
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 09:47
MaXaNDeR
3 1375
Переглянути останнє повідомлення
Вів 07 кві, 2026 04:06
takecareofthebirds
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама