Влада Києва похвалиться ремонтом столичних доріг у мережі
Дивися повний текст Ноу-хау: київська влада похвалиться ремонтом доріг в інтернеті - за допомогою фото.
|
|
Ноу-хау: київська влада похвалиться ремонтом доріг в інтернеПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Ноу-хау: київська влада похвалиться ремонтом доріг в інтернеті - за допомогою фото. "Столичные власти запустили ресурс remcontrol.com.ua, где киевляне смогут выкладывать фотографии ям на дорогах, а Киевавтодор обязуется за неделю похвастаться изображением починенной дороги." Лучше похвастались бы отремонтированной дорогой, а не фотографией. Или они прикупили лицензию на графический редактор и теперь пытаются его использовать по полной? Мы уже видели, как хвастались фоткой уборки снега. Правда московскими...
Нормально придумали а чого не можна прокоментувати фотографії першу відкрив і бачу як асфальт поклали зразу на болото пр-т Повітрофлотський ділянка 255 це там де каналізаційна решітка, зверху здули але болото лишилось, халтура повна до слідуючої зими, водою треба було під тиском змити. вул Соломянська Ділянка №477 Я думаю на інших те саме.
Краще б не фотографували, або фотошопом якось.
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||