|
Nokia втратила лідерство навіть у себе на батьківщині |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 02 чер, 2013 12:10
andriyforever3 написав:R2 Нокіа стала повним гівном Я теж вважав його колись найкращим телефоном, в мене їх служило дві 3120, 6230і і третя дослужує Х2. Якщо дві перші були якісні, і довго служили то третя (вироблена 03,08,10)повний капець, галюнить як має бути, звязок пропадає, серед розмови може вибити, якщо хтось подзвонить може сама виключитись короче повний капець. Хоча й сказати що дуже обережно до телефону ставлюсь не можна, але ж дві інші моделі служили І чесно кажучи навіть не знаю що далі купляти... 
Это наверное венгерского производства. Было и у меня такое что могла потухнуть сама по себе.
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7937
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 02 чер, 2013 13:59
Ratatui написав: andriyforever3 написав:R2 Нокіа стала повним гівном Я теж вважав його колись найкращим телефоном, в мене їх служило дві 3120, 6230і і третя дослужує Х2. Якщо дві перші були якісні, і довго служили то третя (вироблена 03,08,10)повний капець, галюнить як має бути, звязок пропадає, серед розмови може вибити, якщо хтось подзвонить може сама виключитись короче повний капець. Хоча й сказати що дуже обережно до телефону ставлюсь не можна, але ж дві інші моделі служили І чесно кажучи навіть не знаю що далі купляти... 
Это наверное венгерского производства. Было и у меня такое что могла потухнуть сама по себе.
Нє в мене Румунія. Сьогодні ще один глюк замітив: будильник пограє 20секунд і телефон вирубується, більше його не чути  Перед тим довго не користувався будіком і ніби не глючив 
-
andriyforever3
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 02 чер, 2013 22:52
AVD написав: Bukka написав:А что в Украине есть не завезенное из Китая? Арматура, польский сыр, египетскя картошка и турецкие помидоры?
Есть некитайское. При желании можно найти. Для примера, вчера купил кофемолку из Словении.
Можно. Хотя не факт, что в Словению она попала не из Китая. Например бойлеры "Gorenje" - чистая Европа, собираются в Китае. Кондиционеры AEG делаются в Китае, потом едут в Германию и потом оттуда к нам. Все по бумагам немецкое, если только не посмотреть код фабрики и не выяснить где эта фабрика.
-
Bukka
-
-
- Повідомлень: 1831
- З нами з: 01.11.08
- Подякував: 88 раз.
- Подякували: 418 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 03 чер, 2013 09:05
Bukka написав:если только не посмотреть код фабрики и не выяснить где эта фабрика
Я скажу больше - можно разобрать прибор и убедиться, что практически все элементы на плате, да и сама печатная плата - сделаны в Китае. Но одно дело - получить из Китая третьесортный товар по цене первого класса (такой бизнес по-украински), другое дело - шанс, что товар, привезенный из Европы соответствует хоть каким-то евростандартам. Что пластмасса в нём не ядовитая, что контакты пропаяны надёжно, не греются и не станут причиной пожара, что элементарная база в микросхеме не самая дешёвая.
-
AVD
-
-
- Повідомлень: 1341
- З нами з: 19.03.12
- Подякував: 89 раз.
- Подякували: 380 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 03 чер, 2013 21:21
Да, финская Нокиа это было круто...
-
DURTACELL
-
-
- Повідомлень: 248
- З нами з: 20.07.09
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1645 |
|
|
|
3 |
1575 |
Вів 23 вер, 2025 12:50 akido
|
|
|
1 |
934 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|