Регіонал запропонував тримовність в Україні - російська, укр

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 13:10

Регіонал запропонував тримовність в Україні - російська, укр

Пропонуємо до обговорення:
Регіонал Царьов пропонує тримовність в Україні – російська, українська і «суржик»

Дивися повний текст Регіонал запропонував тримовність в Україні - російська, українська і «суржик».
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 13:10

Но глядя на твое "умное" лицо стоит еще сделать четвертым государственным языком блатняк, на нем говорит ваша гребаная партия, а это очень большой процент...
nitrolog
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 13:11

Вот 7ука..,тут горячей воды нет вторую неделю (Оболонь) и никому никакого дела.
сірий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1789
З нами з: 01.08.12
Подякував: 2073 раз.
Подякували: 397 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 13:44

  сірий написав:Вот 7ука..,тут горячей воды нет вторую неделю (Оболонь) и никому никакого дела.

ну так привыкайте, вон на юго востоке ее десятилетиями нету, теперь и Киев покращивают :mrgreen: А установка автономных котлов в Киеве запрещена еще правительством Януковича предусмотрительно : :twisted:
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 13:47

Re: Регіонал запропонував тримовність в Україні - російська,

А как же Феню?

Родной язык президента, и обделили...
Vit.Ali
 
Повідомлень: 102
З нами з: 03.03.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 13:49

  EKO написав:
  сірий написав:Вот 7ука..,тут горячей воды нет вторую неделю (Оболонь) и никому никакого дела.

ну так привыкайте, вон на юго востоке ее десятилетиями нету, теперь и Киев покращивают :mrgreen: А установка автономных котлов в Киеве запрещена еще правительством Януковича предусмотрительно : :twisted:


зачем котел, если можно поставить электробойлер?
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 14:08

Ага проще закон про суржик протащить через все законодательные инстанции Страны, чем одному человеку, выучить государственный язык.
horrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 901
З нами з: 30.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 14:09

одни деб.илы создают инфоповод, чтобы другим деб.илам было что пообсуждать
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 15:47

  EKO написав:А установка автономных котлов в Киеве запрещена еще правительством Януковича предусмотрительно : :twisted:

Зато за этот период за газ на каждого чела добавят, как в прошлом году. И неважно что у меня электрический бойлер стоит.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 13 чер, 2013 15:50

  roman tr. написав:одни деб.илы создают инфоповод, чтобы другим деб.илам было что пообсуждать

Ну а третьим по умничать.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 311
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1762
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 1541
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 тра, 2026 22:50
ludasavkiv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама