Росія втратила світове лідерство за запасами газу
Дивися повний текст Росія втратила світове лідерство за запасами газу, поступившись Ірану.
|
|
Росія втратила світове лідерство за запасами газу, поступившПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Росія втратила світове лідерство за запасами газу, поступившись Ірану. на Лента.ру пишут: "..Причины резкого снижения оценки неясны", пояснение....
Главный экономист BP К. Рюль объясняет снижение оценки для России и стран СНГ применением общемировых оценок. «Ранее применялась другая система отчетности по доказанным запасам и мы лишь разом перевели все цифры в западную систему отчетности одним махом, отсюда и изменения», - сообщил К.Рюль.
А вам це не здається дивним, м'яко кажучи? Та й не тільки католиків і протестантів, вони взагалі християн і християнство не признають. В тому числі і православних. Здається, парадокс. Але це тільки здається. Все становиться на своє місто, якщо згадати історію т.з. Росії (Московії) до "возз'єднання" з Руссю. Все це байки про слов'янство - брехня Карамзина в його "Історії Государства Російського", написаного по вказівці немкині Катерини. Насправді Росія (Московія) прямий нащадок Золотої Орди (Московський улус Золотої Орди). Переважна більшисть населення Московії - то угро-фінськи племена і татарські барини, яких об'єднав в своїй державі Чингиз-Хан і його нащадки Чингизиди. Слов'яни ж там почали появлятися тільки після "возз'єднання", а особливо після повного поневолення України Петром Першим. Це пленені казаки, на кістках котрих був побудований Санкт-Петербург. Ось після цього все стає на свої місця. І незрозуміло велика територія (це просто наслідство Золотої Орди), і ненависть до євроатлантичної цивілізації, і любов до азиатів. Це їхні кровні брати, а Європа (в т.ч. Україна) завжди протистояла Золотій Орді. Вважаєте споконвічна (ще з часів Платона) границя Європи і Азії по Дону і Керченській протоці просто так була проведена? Ні! Це кордон ментальності. І він зовсім не зник після штучного його перенесення Петром I до Уральських гір. Європа його до останнього часу не признавала. Та й зараз тільки робить вигляд що признає.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||