|
На що можна поміняти квартиру в Києві? |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 03 сер, 2013 23:34
А в деяких містечках донецької області на квартиру в Києві можна купити цілий район. Автор - клінічний ідіот.
-
alibabator
-
-
- Повідомлень: 819
- З нами з: 05.12.12
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 123 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 04 сер, 2013 05:00
alibabator написав:А в деяких містечках донецької області на квартиру в Києві можна купити цілий район. Автор - клінічний ідіот.
аналитики с Ландо! 
-
Cricetus cricetus
-
-
- Повідомлень: 5242
- З нами з: 04.03.11
- Подякував: 408 раз.
- Подякували: 413 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 04 сер, 2013 09:07
а если эту квартиру не продавать а сдать то можно уехать в село и жить только на одну аренду.
-
adikali
-
-
- Повідомлень: 747
- З нами з: 14.03.12
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 04 сер, 2013 09:08
а за такое г.... 24 кв., в Москве,можно получить от 100т.у.е.,до 300 т.у.е.,смотря где это г.... расположено))) а про укр. цены,автор действительно нуб...
-
1000kvartir
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 04 сер, 2013 09:10
самая простая комната 11-15 кв.м. стоит от 60т.у.е.,предела фантазий у продавцов нет)))))
-
1000kvartir
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 04 сер, 2013 10:26
-
osi35
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 04 сер, 2013 12:51
1000kvartir написав:самая простая комната 11-15 кв.м. стоит от 60т.у.е.,предела фантазий у продавцов нет)))))
это фантазии нет у покупателей комнат в коммуналке за 60 куо.
-
cellar
-
-
- Повідомлень: 4059
- З нами з: 09.04.10
- Подякував: 455 раз.
- Подякували: 451 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 04 сер, 2013 18:27
И что автор хотел этой статьей сказать? Какой то недоразвитый бред.
-
Петр
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 05 сер, 2013 01:30
hxbbgaf написав:24 метра общая - это не квартира, это гостинка, еще и убитая. Какие тут 37 тыщ, чех или немец дал бы в морду, если б ему такое предложили.
"Площа апартаментів становить 24 кв. м, з яких житлової – 13 м. кв." Меня тоже выделенное красным как-то насторожило 
-
Ivan Ivanov
-
-
- Повідомлень: 74
- З нами з: 23.08.11
- Подякував: 137 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 05 сер, 2013 12:02
Ivan Ivanov написав: hxbbgaf написав:24 метра общая - это не квартира, это гостинка, еще и убитая. Какие тут 37 тыщ, чех или немец дал бы в морду, если б ему такое предложили.
"Площа апартаментів становить 24 кв. м, з яких житлової – 13 м. кв." Меня тоже выделенное красным как-то насторожило 
у всех стан третьего мира любую обоссаную конуру из материалов стен "уровнем от гипсокартона" - именуют "апартаменты".
-
cellar
-
-
- Повідомлень: 4059
- З нами з: 09.04.10
- Подякував: 455 раз.
- Подякували: 451 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1116 |
|
|
|
1 |
1350 |
|
|
|
2 |
1345 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|