|
|
Re: Податок з обороту вдарить по гаманцях українців - експерМогу сказать точно, при введении данного налога сразу подниму цену на 5%. Потом уже будем разбираться. Этот закон улучшит состояния импортеров, и ухудшит состояние экспортеров, что совершенно не нужно нашей стране.
sensei
А ви бачили багато якісних продуктів, що привозять до із-за кордону? Тащуть же як не ширпотреб, то якісь відпрацьовані відходи
esaul
Головне аби люди від того отримали якийсь зиск і відчули зміни, а олігархи, які експортом і імпортом займаються, думаю не збідніють
Круто Ви перевели стрілки. Виробник в одній державі при одних економічних умовах, а оптовик в інший при інших умовах... а тепер все підведіть до одного знаменника. Ми не в Німеччині і не в Кореї, а в Україні. Чого у нас тормозиться високотехнологічне виробництво, а тільки брешуть про підтримку ІТ? Чого нас шарахаються як прокажених практично всі ведучі технологічні трансконтинентальні корпорації і є тільки один єдиний центр R&D (Samsung)? І це при тому, що щорічно з України виїздить до 5 тис. інженерів для роботи в ціх самих корпораціях за кордоном? Тобто справа не недоліку кадрів, а в системі господарювання і ... оподаткування. Великі корпорації не будуть платити з/п в "конвертах", вони не звикли до фіскальної системи коли немає прибутку, а треба його намалювати , бо інакше чекай маскішоу... ПДВ тут грає ледь не першочергову роль, бо це він винен що податки з з/п більше самої з/п. Тобто великі інтегровані корпорації просто не йдуть в це сіре (а швидше суцільно чорне) економічне поле. А Ви говорите про якогось сильного виробника. Да в таких умовах тільки сильні оптові торговці можливі. І не смішить мої тапочки, що Вас як виробника влаштовує великий ПДВ. Запевняю Вас, коли почнете чесно платити з/п іноземним колегам по спільним проєктам (в Україні) він Вас влаштовувати перестане. Відразу про інтелектуальний бартер почнете думати
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||