Названі авто, яких американці соромляться найбільше

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Суб 10 сер, 2013 16:00

Названі авто, яких американці соромляться найбільше

Пропонуємо до обговорення:
Американці опитали водіїв і з'ясували, які машини змушують їх найбільше соромитися

Дивися повний текст Названі авто, яких американці соромляться найбільше.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 10 сер, 2013 16:00

и тут мы "прохлопали возможности" ... антирейтинг - тоже реклама! ... возможно нас просто проигнорили, "тут" мы грозные соперники!)))
KrugozoR
Аватар користувача
 
Повідомлень: 265
З нами з: 19.02.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 10 сер, 2013 18:43

Re: Названі авто, яких американці соромляться найбільше

Я не понял - лАНУСы в антирейтинг не попали? :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Я в каком-то американском боевике 80-х даже жигуль углядел - видеосалон (дело было в 89 году) под кресла сполз от хохота.
Вообще-то интересно другое - почему некоторые бренды откровенно проиграли американский авторынок?
Французов там нет ваапче, мицубиси, сузуки, практически отсутствуют (хотя тот же сузуки имеет модели ТОЛЬКО для сша).
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18647
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8957 раз.
Подякували: 5690 раз.
 
Профіль
 
14
10
7
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2013 09:12

rjkz

Фильм "Крысы". Главная героиня на шестёрке ездит. Тоже ржал.
peppermail
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2013 10:05

нашли о чем поговорить! в США автомобилей как грязи! И выбор их там невероятный! и цены от 100 баксов до бесконечности! Главное в другом! Их дороги! А не эти украинские направления! Поэтому, украине - лАНОс, а США - качесво жизни! Не в той стране вы родились!
Zadauto
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2013 10:46

Zadauto

вырви на своей клавиатуре восклицательный знак и сожри его!
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2013 12:16

Им бы славуту.Назад бы в европу на мэйфлауэре уехали бы от стыда
Амбруаз Паре
 
Повідомлень: 751
З нами з: 08.07.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2013 12:56

Re: Названі авто, яких американці соромляться найбільше

с ФВшным Жуком мне не понятно немного. машинка харизматичная, с историей, тем более в новом уже и крышу поправили (убрали этот арбуз), есть версии "заряженные". на мой субъективный взгляд смогли уйти от "чисто женского" экстерьера, получился "твердый унисекс". ну да "на вкус все фломастеры разные" ...
KrugozoR
Аватар користувача
 
Повідомлень: 265
З нами з: 19.02.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2013 13:12

  KrugozoR написав:с ФВшным Жуком мне не понятно немного. машинка харизматичная, с историей, тем более в новом уже и крышу поправили (убрали этот арбуз), есть версии "заряженные". на мой субъективный взгляд смогли уйти от "чисто женского" экстерьера, получился "твердый унисекс". ну да "на вкус все фломастеры разные" ...

Культурні особливості, які "виросли" з можливостей. В Парижі як на ідіотів дивляться на власників джипів (ні проїхати вузькою вулицею, не запаркувати). А в США насміхаються з малолітражок. Так як в них широкі хайвеї, цілі будинки віддані під парковки і до непристойності дешевий бензин (менше долара). Ну і кілька слів про ціну машин: б/у можна купувати за копійки, а нові виходять просто з непристойними знижками (які обумовлені великим ринком, то ж знижки компенсує обіг).
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 11 сер, 2013 14:33

  roman tr. написав:Zadauto вырви на своей клавиатуре восклицательный знак и сожри его!

не психуй...
Zadauto
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 860
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 420
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 06:19
avs1006
2 969
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 15:55
smarol1109
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама