7,4 млрд грн надійшло до бюджету від податку на доходи фізич

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Нед 13 жов, 2013 21:24

7,4 млрд грн надійшло до бюджету від податку на доходи фізич

Пропонуємо до обговорення:
Від податку на доходи фізичних осіб за 9 місяців до бюджету надійшло 7,4 млрд грн

Дивися повний текст 7,4 млрд грн надійшло до бюджету від податку на доходи фізичних осіб - але могло бути "значно більше".
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 13 жов, 2013 21:24

Арендодатели не платят за сдачу халуп?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23484
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 13 жов, 2013 21:30

Re: 7,4 млрд грн надійшло до бюджету від податку на доходи ф

"Бюджетная база столицы" была бы на 50% больше при нормальной продаже земли.
Maximum
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 жов, 2013 21:52

  hxbbgaf написав:Арендодатели не платят за сдачу халуп?

Еще не все упущено, при желании выявить не проблема, но вот содрать в свою пользу - затруднительно.
настоящий полковник
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 жов, 2013 22:06

В Израиле сдача квартиры до 1300 долл. мес. никак не облагается налогом.
Maximum
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 10:58

А ще кажуть, що податки фізичних осіб як капля в порі у порівнянні з іншими. Ага, кожній би області по такій каплі, то диви і по дорогам нормальним би почали їздити
Rik
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 11:58

Можно немного помечтать и представить ситуацию, если бы во многих сферах выбелили зп и стали официально оформлять работников, то показатель порадовал бы не только Украину, но можно было бы похвастаться перед Европой в отчетности перед ассоциацией.
Mentalist
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 12:01

Якби, якби - в роті виросли гриби:) Але для того, щоб мати якийсь результат, в тому числі і в питанні прозорості реального сектору економіки, треба хоча б трохи зусиль докладати. До того ж як зі сторони податкової, так і підприємців зокрема
Rik
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 12:11

Предприятия - это первые противники, ведь не все даже легализуют свою деятельность, хотя потом получают по-заслугам. А вообще, Вы правы, как в нежелании быть отрытым в своей прибыли, так и в коррупции отчасти виноваты мы сами, ведь кто-то обязывает, а кто-то подчиняется. Когда же уже найдется, тот кто будет действовать согласно своих принципов.
Mentalist
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 жов, 2013 12:28

Mentalist
Пошук винних це не найкращий вихід із ситуації. Якщо так уже склалось, то всім на уступки варто йти. Електронні звіти он ввели, зручніше стало, то й звітність почала як слід приходити. Кожен же місяць строчать, стільки електронкою відправляють звіти
Rik
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2753
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2739
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
1 3298
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 08:46
maxshurko
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама