Ми ніколи не були нікому винні, але бувають неув'язки - міні

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 15:06

Ми ніколи не були нікому винні, але бувають неув'язки - міні

Пропонуємо до обговорення:
У Москві перебуває українська делегація на чолі з керівником «Нафтогазу» і вирішує проблему розрахунків з російською стороною

Дивися повний текст Ми ніколи не були нікому винні, але бувають неув'язки - міністр енергетики про газовий борг в $ 1 млрд.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 15:06

Мы всегда рассчитывались и рассчитаемся в этот раз с нашими партнерами. Мы никогда не были никому должны. Бывают, конечно, неувязки, бывают вопросы по срокам, связанные с общеевропейским кризисом. Поэтому и есть небольшие задержки по платежам

Да уж... вот это объяснение...
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 15:12

Такая маленькая "неувязочка" на 1млрд ...
NickVV
 
Повідомлень: 205
З нами з: 24.08.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 15:16

Совсем никому ничего не должны))) http://index.minfin.com.ua/index/debtgov/
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23392
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1863 раз.
Подякували: 2614 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 15:43

Дефолтець підкрався непомітно. :shock:
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 15:48

Меня просто поражают обе стороны. Трепло кругом.
Одни кричать с пеной у рта: "Ничего не должны, мs всегда вовремя расчитываемся! НО!", и тут самое главное, - "вышла ....неувязочка/задержка/проблема хоз.субъектов.... и чуть-чуть подзадержали платежик..на 1 млрд". К чему первая часть была? так выходит все-таки должны на данный момент.
Россияне тоже мне пиарятся - пригласил Миллера, тот пожаловался в эфире, решили применить предоплату, но как то стремно им". Пля...ну есть такой пункт в конраткте - чего тут ходить бплакаться - применили и все. Водят козу за нос, сопли жуют - тоже мне.
xlite
 
Повідомлень: 231
З нами з: 24.04.09
Подякував: 32 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 30 жов, 2013 16:49

  xlite написав:Меня просто поражают обе стороны. Трепло кругом.
Одни кричать с пеной у рта: "Ничего не должны, мs всегда вовремя расчитываемся! НО!", и тут самое главное, - "вышла ....неувязочка/задержка/проблема хоз.субъектов.... и чуть-чуть подзадержали платежик..на 1 млрд". К чему первая часть была? так выходит все-таки должны на данный момент.
Россияне тоже мне пиарятся - пригласил Миллера, тот пожаловался в эфире, решили применить предоплату, но как то стремно им". Пля...ну есть такой пункт в конраткте - чего тут ходить бплакаться - применили и все. Водят козу за нос, сопли жуют - тоже мне.


Не, ну они ж хорошие... Братский народ оплатить газ не может, нужно войти в положение (на публике, а сами потирают руки - есссс!!!).
sensei
 
Повідомлень: 1127
З нами з: 03.01.11
Подякував: 51 раз.
Подякували: 174 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2416
Переглянути останнє повідомлення
Пон 03 лис, 2025 00:35
stalkerzt
1 1057
Переглянути останнє повідомлення
Вів 05 сер, 2025 07:45
olgaolina189
1 1845
Переглянути останнє повідомлення
Сер 11 чер, 2025 10:01
olegv
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама