|
Правда про фіскальне фіаско Америки |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 30 жов, 2013 16:41
Пропонуємо до обговорення: Насправді, суперечка йде не про розмір боргу або його ліміт - питання про те, чи будуть громадяни фінансувати уряд.
Дивися повний текст Правда про фіскальне фіаско Америки.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 жов, 2013 16:41
кризис не нескольких недель а лет как минимум с 2008го... и причина тоже проста простой американец узнал что налоги платит только он перестал это делать, пусть сначала налоги начнут платить крупные корпорации решил он и так кризис начался
-
adikali
-
-
- Повідомлень: 747
- З нами з: 14.03.12
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 30 жов, 2013 16:55
adikali написав:кризис не нескольких недель а лет как минимум с 2008го... и причина тоже проста простой американец узнал что налоги платит только он перестал это делать, пусть сначала налоги начнут платить крупные корпорации решил он и так кризис начался
На пальцах ипотечный кризис примерно так и выглядит. А вот система налогообложения у них совершенно отличная от нашей и европейской. У них не корпорации платят налоги, а физлица. Физлица получают зарплату чистяком (грязными)и потом уже сами отчисляют налоги. Так что корпорации никогда не будут платить, для этого всю систему пришлось бы переиначить.
-
Capo di Capi
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
706 |
|
|
|
1 |
997 |
|
|
|
1 |
1775 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|