Українські "айтішники" зайняли 2-е місце на престижних міжна

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 14:05

Українські "айтішники" зайняли 2-е місце на престижних міжна

Пропонуємо до обговорення:
Українські "айтішники" зайняли 2-е місце на престижних міжнародних змаганнях

Дивися повний текст Українські "айтішники" зайняли 2-е місце на престижних міжнародних змаганнях.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 14:05

"Украинские "айтишники" заняли 2-е место на престижных международных соревнованиях"... - получили предложения и пакуют чемоданы, посмеиваясь над "покращенням"...
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 14:40

Из Америки первые потому что все кто занимает второе место сразу становится "из Америки"
Jack
 
Повідомлень: 1308
З нами з: 21.06.12
Подякував: 128 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 14:46

  antey1969 написав:"Украинские "айтишники" заняли 2-е место на престижных международных соревнованиях"... - получили предложения и пакуют чемоданы, посмеиваясь над "покращенням"...

а может уже давно свалили;)
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 19:15

Скажу як ІТ-шник. Зараз ІТ-шники значно рідше пакують речі, ніж раніше. ІТ-шники собі тут непогано роботу налагодили.
abc
 
Повідомлень: 66
З нами з: 25.09.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 20:22

  abc написав:Скажу як ІТ-шник. Зараз ІТ-шники значно рідше пакують речі, ніж раніше. ІТ-шники собі тут непогано роботу налагодили.

Зависит от уровня предложения...)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12330
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1701 раз.
Подякували: 3641 раз.
 
Профіль
 
2
2
1
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 20:23

abc

Это ещё зависит от того какой вы айтишник. Некоторым лучше всё таки оставаться в Украине, вреда меньше будет и многомиллионных расходов на исправление ошибок, в серьёзных проектах/продуктах.

Так что некторым действительно лучше радовать "талановитих" и "эффективных" локально, за три копейки "говнорара".

ЗЫ. 2-место на престижных..... младшиий с Папой и Минсдохом негодует........ ггг :x
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 04 лис, 2013 21:30

  Tip Top написав:abc

Это ещё зависит от того какой вы айтишник. Некоторым лучше всё таки оставаться в Украине, вреда меньше будет и многомиллионных расходов на исправление ошибок, в серьёзных проектах/продуктах.

Так что некторым действительно лучше радовать "талановитих" и "эффективных" локально, за три копейки "говнорара".

ЗЫ. 2-место на престижных..... младшиий с Папой и Минсдохом негодует........ ггг :x


Ви просто не в курсі справ. Українські ІТ-шники приймають участь в розробці продуктів, які виробляються в Європі і в США, і на які ви потім дивитеся круглими очима.
abc
 
Повідомлень: 66
З нами з: 25.09.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1375
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 тра, 2026 08:09
19051967andrij
2 6643
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 гру, 2025 16:14
Дюрі-бачі
1 5530
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 гру, 2025 23:05
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама