|
Українські "айтішники" зайняли 2-е місце на престижних міжна |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 04 лис, 2013 14:05
Пропонуємо до обговорення: Українські "айтішники" зайняли 2-е місце на престижних міжнародних змаганнях
Дивися повний текст Українські "айтішники" зайняли 2-е місце на престижних міжнародних змаганнях.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 04 лис, 2013 14:05
"Украинские "айтишники" заняли 2-е место на престижных международных соревнованиях"... - получили предложения и пакуют чемоданы, посмеиваясь над "покращенням"...
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Пон 04 лис, 2013 14:40
Из Америки первые потому что все кто занимает второе место сразу становится "из Америки"
-
Jack
-
-
- Повідомлень: 1308
- З нами з: 21.06.12
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 136 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 04 лис, 2013 14:46
antey1969 написав:"Украинские "айтишники" заняли 2-е место на престижных международных соревнованиях"... - получили предложения и пакуют чемоданы, посмеиваясь над "покращенням"...
а может уже давно свалили;)
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 04 лис, 2013 19:15
Скажу як ІТ-шник. Зараз ІТ-шники значно рідше пакують речі, ніж раніше. ІТ-шники собі тут непогано роботу налагодили.
-
abc
-
-
- Повідомлень: 66
- З нами з: 25.09.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 04 лис, 2013 20:22
abc написав:Скажу як ІТ-шник. Зараз ІТ-шники значно рідше пакують речі, ніж раніше. ІТ-шники собі тут непогано роботу налагодили.
Зависит от уровня предложения...)))
-
antey1969
-
1
-
- Повідомлень: 12330
- З нами з: 30.11.11
- Подякував: 1701 раз.
- Подякували: 3641 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
1
Додано: Пон 04 лис, 2013 20:23
abc Это ещё зависит от того какой вы айтишник. Некоторым лучше всё таки оставаться в Украине, вреда меньше будет и многомиллионных расходов на исправление ошибок, в серьёзных проектах/продуктах. Так что некторым действительно лучше радовать "талановитих" и "эффективных" локально, за три копейки "говнорара". ЗЫ. 2-место на престижных..... младшиий с Папой и Минсдохом негодует........ ггг 
-
Tip Top
-
-
- Повідомлень: 5627
- З нами з: 28.05.10
- Подякував: 735 раз.
- Подякували: 1843 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 04 лис, 2013 21:30
Tip Top написав:abc Это ещё зависит от того какой вы айтишник. Некоторым лучше всё таки оставаться в Украине, вреда меньше будет и многомиллионных расходов на исправление ошибок, в серьёзных проектах/продуктах. Так что некторым действительно лучше радовать "талановитих" и "эффективных" локально, за три копейки "говнорара". ЗЫ. 2-место на престижных..... младшиий с Папой и Минсдохом негодует........ ггг 
Ви просто не в курсі справ. Українські ІТ-шники приймають участь в розробці продуктів, які виробляються в Європі і в США, і на які ви потім дивитеся круглими очима.
-
abc
-
-
- Повідомлень: 66
- З нами з: 25.09.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 18 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1375 |
|
|
|
2 |
6643 |
|
|
|
1 |
5530 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|