|
Влада налаштована на потужний удар по корупції в Україні - Я |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 06 лис, 2013 13:52
257oliuH написав:Чивокуня гигант мысли
и дела. Отец русской демократии.
-
Jorj
-
-
- Повідомлень: 3546
- З нами з: 26.06.08
- Подякував: 632 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 13:56
Ви дарма зубоскалите, поки ти в опозиції - слабка вертикаль (корупційний бардак) тобі вигідний (такий собі захист від влади). Але коли ти при владі корупція фактично тебе сковує.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 14:02
mju написав:Ви дарма зубоскалите, поки ти в опозиції - слабка вертикаль (корупційний бардак) тобі вигідний (такий собі захист від влади). Але коли ти при владі корупція фактично тебе сковує.
Самое интересное, увидеть гидру отгрызающую себе голову. Это для неполноценных лозунги - а жисть она веселее. Холопов "гнуть"(грабить) будут: статья в УК выйдет "За три колоска"
-
Kudrjavuy
-
-
- Повідомлень: 9087
- З нами з: 20.09.12
- Подякував: 746 раз.
- Подякували: 887 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 14:07
Витек одной рукой ворует, а другой куярит себя мордой об стол - ну прям "Бойцовский клуб" - главное чтобы финал был такой же
-
Anto_Sha
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 06.11.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 14:10
“Мы настроены на мощный и системный удар по мёду в стране”, – подчеркнули Пчёлы.
-
herr_stratege
-
-
- Повідомлень: 1315
- З нами з: 02.12.12
- Подякував: 123 раз.
- Подякували: 263 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 14:14
Многие люди рассказывают анекдоты, но не все же анекдоты стоит вывешивать в прессе
-
Патриот
-
-
- Повідомлень: 319
- З нами з: 19.03.09
- Подякував: 32 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 14:22
Все кто не берет откаты - "корупционер", все кто берет но не делится - "злостный корупционер".
-
Anto_Sha
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 06.11.13
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 35 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 14:24
Starikan Свято место пусто не бывает 
-
SAP
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 15:01
Kudrjavuy написав:Самое интересное, увидеть гидру отгрызающую себе голову. Это для неполноценных лозунги - а жисть она веселее. Холопов "гнуть"(грабить) будут: статья в УК выйдет "За три колоска"
Купа прикладів, найвідоміший - революція пожирає своїх дітей. Я не здивуюся цирку під назвою: корупціонери які дорвалиця до вищого рівня - сажають корупціонерів подрібніших, які своїм діями заважають їм "грати" по серйозному.
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 лис, 2013 15:26
"Влада налаштована на потужний удар по корупції в Україні",сказал янукович,после чего поджёг свой вертолёт и застрелил Райку Богатырёву.А Боря Колесников это увидел,залез на вышку Бойко,и от стыда покончил с собой. Так они и покончили с коррупцией.Потом президентом стал Сеня,он купил новый вертолёт,Хундаи и вышки и стали они жить-поживать,и добра себе по новой наживать 
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
321 |
|
|
|
1 |
1769 |
|
|
|
1 |
1549 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|