Кабмін Тимошенко викликають на допит у справі про "Кіотські

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2013 12:38

Кабмін Тимошенко викликають на допит у справі про "Кіотські

Пропонуємо до обговорення:
За інформацією Кабміну, конвертація в нацвалюту коштів, виділених в рамках Кіотського протоколу, призвела до збитків на 1 млн грн

Дивися повний текст Кабмін Тимошенко викликають на допит у справі про "Кіотські гроші" - "на кону" 380 млн. євро.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101037
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2013 12:38

“действуя умышленно, из личных интересов”, приняла решение “об использовании части средств, поступивших от продажи квот на выбросы парниковых газов и имевших целевое назначение, на покрытие расходов госбюджета Украины, прежде всего обязательств по выплате пенсий”. Общая сумма использованных не по назначению средств составила EUR380 млн.
И в случае принятия судом положительного решения по иску прокуратуры взыскать эти 380 лимонов евро обратно с пенсионеров у которых Партия Регионов - наш рулевой :)
ib52
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2013 14:29

Дежа вю:
Друзі президента і його сина взяли $200 млн на фальшиві роботи у школах і лікарнях

1 739 000 000 грн., виділені Україні в рамках Кіотського протоколу на утеплення об’єктів соціальної сфери без конкурсу дістались фірмам Юрія Іванющенка і друзям Олександра Януковича. Станом на сьогодні (21 листопада 2012) на половині об’єктів роботи не проводились, на інших – собівартість була завищена в кілька разів.

http://nashigroshi.org/wp-content/uploads/2012/11/33b0509-grafika-2-600.jpg

Резонансу ситуації додає те, що згаданий мільярд сімсот на утеплення – це кошти Кіотського протоколу. За нецільове використання цих грошей Генпрокуратура два роки тому порушила кримінальну справу проти Юлії Тимошенко. Тоді лідерці опозиції закидали нецільове використання коштів: Тимошенко кіотськими грошима начебто намагалася заткнути діру в Пенсійному фонді. Але те, що відбувається сьогодні не назвеш "нецільовим використанням". Це більше схоже на масштабне розкрадання.

http://nashigroshi.org/2012/11/21/druzi ... likarnyah/
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2013 14:30

  ib52 написав:
“действуя умышленно, из личных интересов”, приняла решение “об использовании части средств, поступивших от продажи квот на выбросы парниковых газов и имевших целевое назначение, на покрытие расходов госбюджета Украины, прежде всего обязательств по выплате пенсий”. Общая сумма использованных не по назначению средств составила EUR380 млн.
И в случае принятия судом положительного решения по иску прокуратуры взыскать эти 380 лимонов евро обратно с пенсионеров у которых Партия Регионов - наш рулевой :)

Угу... И потом их раздерибанить по приведенной выше схеме.
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2013 14:32

Оригинально.
"из личных интересов заплатила пенсии". После такого лучшей рекламы для избирателей-бабушек не будет!
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2013 15:58

  Jorj написав:Оригинально.
"из личных интересов заплатила пенсии". После такого лучшей рекламы для избирателей-бабушек не будет!

Именно. Исходя из "логики" синяков, заплатить пенсии - это "из личных интересов", а раздерибанить - это уже в интересах страны.
Sergei
 
Повідомлень: 1850
З нами з: 01.03.07
Подякував: 77 раз.
Подякували: 499 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 08 лис, 2013 22:02

помнится мне, ситуация тогда была такой: весной она эти деньги пустила на пенсии, а через пару месяцев из доходной части бюджета деньги вернули.
По мнению дефективой команды проффесианалов - это конечно неправильно. Вот если б тайот по 40 тыс уе за шт, там взяла да накупила, да раздала ментовским главарям , тогда б все было четко. А так каким то пенсионерам заплатила пенсии без задержек. Не по понятиям это, холопам и платить без задержек хотябы в полгода :twisted:
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 792
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 1054
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1809
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама