|
Цього року вітчизняні фармацевти можуть збільшити продаж лік |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 27 лис, 2013 15:27
Пропонуємо до обговорення: Цього року вітчизняні фармацевти можуть збільшити продаж ліків за кордон на 25%
Дивися повний текст Цього року вітчизняні фармацевти можуть збільшити продаж ліків за кордон на 25%.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 15:27
Снова Соловье занимается втиранием людям бредней. Какое увеличение экспорта, если он все подряд препараты запрещает? Или он придумал еще одну схему для сбивания бабла с производителей? Типа хочешь, что бы твои препараты пошли на экспорт, будь добр откашляй мне и моей ГосЛексусСлужбе?
-
Neoplan
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 27 лис, 2013 15:53
Я думаю, что увеличение продаж лекарств за границу явно не связаны с заслугами Гослекслужбы. Это заслуги самих производителей, их технологов и инженеров, которые производят качественную недорогую продукцию, а она с легкостью выходит на международный уровень и конкурирует с европейскими производителями.
-
sofi_m1980
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
860 |
|
|
|
1 |
582 |
|
|
|
1 |
1004 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|