Нафтогаз і Газпром домовилися про перенесення платежів - за

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 09:27

Нафтогаз і Газпром домовилися про перенесення платежів - за

Пропонуємо до обговорення:
Борг НАК Нафтогаз України перед компанією Газпром за спожитий у серпні та жовтні газ становить близько $1 млрд

Дивися повний текст Нафтогаз і Газпром домовилися про перенесення платежів - за спожитий у жовтні-грудні Україна газ.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 09:27

Это ,интересно, госдолг гарантированный государством?
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 09:36

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Борг НАК Нафтогаз України перед компанією Газпром за спожитий у серпні та жовтні газ становить близько $1 млрд

Дивися повний текст Нафтогаз і Газпром домовилися про перенесення платежів - за спожитий у жовтні-грудні Україна газ.

А что, нельзя сразу же было договориться и про перенос оплаты газа на 3014 год? Чего уж там мелочится. Украина заплатит за газ потребленный в 2014 году, в первом полугодии 3014 года.
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 10:05

Голова правління НАК Нафтогаз України Євген Бакулін заявив, що НАК і російський Газпром домовилися про перенесення плати за спожитий Україною в жовтні-грудні газ на весну наступного року.

Поки не буде офіційного підтвердження від Газпрому, ця заява не більше, ніж хотілка.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 10:58

Во-первых, еще нет комментариев Газпрома.
Во-вторых, вспомним Харьковские соглашения, как радостно пиарился Янек. А Медведев молча улыбался. Оказалось россияне в отличие от шапкокрада просчитали ситуацию на несколько шагов вперед. Так и сейчас - поимеют они ПР. Сейчас кроме Путина никто с ОВОЩем общаться не будет, а раз нет альтернативы, то будут зажимать :D
Йанык
1
 
Повідомлень: 4748
З нами з: 15.06.11
Подякував: 750 раз.
Подякували: 2641 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:04

Re: Нафтогаз і Газпром домовилися про перенесення платежів -

  Йанык написав:Сейчас кроме Путина никто с ОВОЩем общаться не будет
Он в Китае. Посмотрим что там будет.
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 11:45

  Mirax написав: Поки не буде офіційного підтвердження від Газпрому, ця заява не більше, ніж хотілка.

100% правда. Азиров постоянно трендит про новые договора. А куприянов потом его посылает в лес)))
spas
 
Повідомлень: 3223
З нами з: 11.10.11
Подякував: 153 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 13:44

первым сольют раше не нафтоказ, а стратегические предприятия днепропетровска и николаева. от туда вывезут самое ценное - технологии. осатльное продадут за бесценок. катой план к раша-интегратора клюева.
volia1991
 
Повідомлень: 156
З нами з: 03.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 17 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:00

Re: Нафтогаз і Газпром домовилися про перенесення платежів -

  volia1991 написав:вывезут самое ценное - технологии.

А что-то еще не продали? Срочно харанту сообщите, а то он не знает что уже продать, чтобы хотя бы с силовиками расплатится.
Карбофос
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 04 гру, 2013 14:47

  Mirax написав:Поки не буде офіційного підтвердження від Газпрому, ця заява не більше, ніж хотілка.

"Подтвердили".

http://www.segodnya.ua/economics/enews/ ... 80019.html

"Газпром" и "Нафтогаз" пока не достигли договоренности о решении проблемы долга в 2 млрд долларов. Об этом заявил председатель правления российской компании Алексей Миллер.

По его словам, переговоры об урегулировании долга продолжаются.

"На данный момент долг "Нафтогаза" за поставленный в августе, октябре и ноябре газ составляет 2 млрд 20 млн долларов, мы ищем варианты решения данной проблемы, ведем переговоры, но договоренности на данный момент не достигнуты", - сказал он.
Карбофос
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 353
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 640
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1566
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама