|
Рекламні монітори в метро Києва демонтують за борги |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 26 гру, 2013 09:56
Пропонуємо до обговорення: Рекламні монітори в столичному метро демонтують за борги
Дивися повний текст Рекламні монітори в метро Києва демонтують за борги.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2013 09:56
А демонтировать-то зачем? Им цена - копейки. Не разумнее ли оставить как есть и продать "в комплексе" под ключ?
-
Frederick Begbeder
-
-
- Повідомлень: 763
- З нами з: 03.11.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 40 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2013 10:05
Там лампы подсветки уже на исходе, купить новые мониторы - они туда не влезут...
-
Kirjan
-
-
- Повідомлень: 804
- З нами з: 11.09.10
- Подякував: 85 раз.
- Подякували: 106 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2013 10:15
хитрий хід, мабуть демонтаж коштує дорожче за 1млн. компанія хоче демонтувати застарілі монітори за кошти і силами метрополітену. хто платитиме за утилізацію чи зберігання 3500 моніторів?
-
tobias
-
-
- Повідомлень: 4243
- З нами з: 21.01.08
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 252 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2013 10:41
Kirjan написав:Там лампы подсветки уже на исходе, купить новые мониторы - они туда не влезут...
Лампа для 15"-17" ЖК-шки стоит 5 баксов на Караваевых Дачах
-
Frederick Begbeder
-
-
- Повідомлень: 763
- З нами з: 03.11.13
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 40 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2013 11:27
крепкие хозяйственники добрались и до киевского метро
-
MByte
-
-
- Повідомлень: 829
- З нами з: 07.02.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 105 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2013 11:30
Платили хотя бы сколько платили, а именно исходя из этой статьи (3,75+НДС)х3514 мониторов х 12 месяцев = 190 тыс. грн. в год. На зарплату в метрополитен, на запчасти… Кстати, а что это рекламщики все эти годы с 2007 по 2013 (около 6 лет) да по 190 тыс. грн. = 1, 14 млн.грн. - выходит вообще не платили и никому это не было интересно ?
-
soldier
-
-
- Повідомлень: 3
- З нами з: 26.12.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2013 14:09
Frederick Begbeder
Ремонтировать не целесообразно, уставшие они на кизяк - 6 лет на вибростенде!
-
Kirjan
-
-
- Повідомлень: 804
- З нами з: 11.09.10
- Подякував: 85 раз.
- Подякували: 106 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
1114 |
|
|
|
1 |
524 |
|
|
|
1 |
3266 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|