|
Команда Януковича помилилася, зробивши ставку на швидку моде |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 23 січ, 2014 19:33
Пропонуємо до обговорення: Коли Янукович переміг у 2010 році, то у суспільства було сподівання на його економічну складову
Дивися повний текст Команда Януковича помилилася, зробивши ставку на швидку модернізацію - політолог.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 19:33
швидке будівництво доріг, мостів, аеропортів
Арепорти є, але ними ніхто не користуєтсья. Ціни скажені (якщо порівнювати з Європою), намагалися урівноважити піднявши ціни в поїздах, не допомогло. Тож арепорти попросту пустують. Про мости нічого не скажу. А щодо доріг - вони "чомусь" зійшли з снігом минулої весни. Може проблема не у тому що люди не оцінили "модернізацію", а її попросту не було? І модернізувалися лиш кишені чиновників?
-
mju
-
-
- Повідомлень: 2076
- З нами з: 21.02.09
- Подякував: 210 раз.
- Подякували: 491 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 19:38
власть оторвалась от реальности сразу когда было нарушена пропорциональность представительства политических сил на всех уровнях власти. Это ярко видно на примере парламента, ведь никакого "большинства" в ПР нет, оно появилось в результате скупки тушек.
-
olegan
-
-
- Повідомлень: 177
- З нами з: 14.10.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 47 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 19:48
а можно список инфраструктурных покращень...
-
toejam82
-
-
- Повідомлень: 322
- З нами з: 13.12.12
- Подякував: 298 раз.
- Подякували: 78 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 20:02
Надо было не давить мелкий и средний бизнес. Вот в чем вся причина.
-
ivan_boychuk
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 20:15
Ага, наблюдал я как мост в киевском годропарке строился (достроили???). Все лето практически пустовал, иногда приходило 2-3 рабочих и загарали наблюдая за гимнастами и очень редко слышно было работу инструмента и техники. И так по всей стране, можно и не сомневаться.
-
STC
-
-
- Повідомлень: 210
- З нами з: 23.12.10
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 21:06
Название статьи должно звучать - Янукович ошибся сделав ставку на быстрое обогащение семьи !!!
-
vbereza958
-
-
- Повідомлень: 231
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 56 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 22:02
vbereza958
100% в точку! Поддерживаю!
-
Raymond
-
-
- Повідомлень: 1354
- З нами з: 16.12.08
- Подякував: 222 раз.
- Подякували: 109 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 23 січ, 2014 22:04
У нас в Донецке вроде как аэропорт улучшили. Это хорошо, но...
При этом перенесли один из автовокзалов в дальние бебеня, а он обслуживал всё северное направление... Оттуда до центра этак с час добираться... То есть, к примеру, если кто едет из Енакиево, час до автовокзала, час с автовокзала до центра.
В общем, улучшили для 1% населения, ухудшили для 99%.
И ЖД вокзал тоже "улучшили": говорят, стало красиво, но не так удобно как раньше.
-
killers
-
-
- Повідомлень: 155
- З нами з: 11.11.08
- Подякував: 86 раз.
- Подякували: 29 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
927 |
Вів 05 лис, 2024 13:31 Visky
|
|
|
1 |
635 |
|
|
|
1 |
949 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|