Кабмін очолить Порошенко - прогноз політтехнолога

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 34567>
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 09:57

  vena39 написав:
  anti_strx написав:На сегодня Порошенко - самая компромисная кандидатура для всех - для всех он является меньшим из возможных зол.


козлу доверили капусту
премьером сажать олигарха, люди, вы в своем уме?


Наскільки я встиг зрозуміти Ваш світогляд, ЗЕКА на посаді Президента Ви сприймаєте на ура. Ще й захищаєте. Непослідовно якось, Вам не здається? :D

p.s. До речі, сьогодні посада Прем'єра - це скоріше цап відбувайло ("козьол отпущєнія" по російськи), а не козел в капусті :mrgreen:
Востаннє редагувалось Bestal_N в Сер 29 січ, 2014 09:59, всього редагувалось 1 раз.
Bestal_N
 
Повідомлень: 712
З нами з: 09.01.12
Подякував: 121 раз.
Подякували: 372 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 09:58

Порошенко кращий варіант ніж Кличко,Яценюк чи Тягнибок. Які ще є варіанти?
AndrKZS
 
Повідомлень: 56
З нами з: 22.11.12
Подякував: 1 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 10:12

  alex10 написав:
  vena39 написав:
  anti_strx написав:На сегодня Порошенко - самая компромисная кандидатура для всех - для всех он является меньшим из возможных зол.


козлу доверили капусту
премьером сажать олигарха, люди, вы в своем уме?


Вот-вот.
Государством должны управлять нанятые умные "слуги" с высокой зарплатой. И жестко контролироваться обществом,но это - в иделе(как в ненавистной Вами Гейропе).
Но что делать на данном этапе развития государства? :roll:

Вы подошли к тому, с чего начался "Майдан" - (вероятно с Донбасса? ибо там "гебельсовщина" свирепствует и многие неокрепшие умы в прострации) отсутствие механизма контроля за своми "слугами" у народа, чем не замедлил воспользоваться криминал.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Сер 29 січ, 2014 10:19, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 10:17

Самий кращий варіант в цій ситуації - відставка Януковича, прем"єр найдеться!
vbereza958
Аватар користувача
 
Повідомлень: 231
З нами з: 03.12.13
Подякував: 6 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 11:14

vbereza958 а Арбузов к этой должности шел несколько лет... вот жеж не повезло 8)
Мин_фин
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 12:46

  Kirjan написав:А тем временем...

во главе отряда "Свободы", штурмующего здание областной администрации, находится народный депутат Юрий Михальчишин. Также отмечается, что это вторая за последние двое суток атака "Свободы" на активистов Евромайдана.

Читать полностью: http://top.rbc.ru/politics/29/01/2014/902073.shtml

5 канал об этом ни гу-гу, однобокая журналистика однако...

Ага, РБК это конечно 100% верная информация :mrgreen: :shock:
Прохожий
 
Повідомлень: 14499
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 12:47

Re: Кабмін очолить Порошенко - прогноз політтехнолога

  Kudrjavuy написав:отсутствие механизма контроля за своми "слугами" у народа

К сожалению, контроль "слуг" находится в руках самих "слуг".
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 13:17

  AndrKZS написав:Порошенко кращий варіант ніж Кличко,Яценюк чи Тягнибок. Які ще є варіанти?

Лучший для кого(чего)?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27566
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2808 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 13:24

  Kren_ написав:Порошенко - оптимальный вариант.

Немножко не корректно поставлен вопрос - население обжегшееся на Януковиче - хочет знать в условиях какой Конституции?(2004года или 2010го)
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 29 січ, 2014 14:44

Kren_
Франт, вроде закон о амнистии еще не приняли а вы уже на свободе?
Надолго к нам? :shock:
Прохожий
 
Повідомлень: 14499
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 34567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3500
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 гру, 2025 11:31
hxbbgaf
1 5326
Переглянути останнє повідомлення
Нед 03 сер, 2025 14:47
maletniyandrey
1 2772
Переглянути останнє повідомлення
Нед 03 сер, 2025 02:04
devilmailer_100
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама