Почему не покупают крупную сумму в одной кассе?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<123>
Повідомлення Додано: Суб 06 тра, 2017 19:44

  Долярчик написав:
.....тут або/або.........або шлем надівати :mrgreen: або переказувати на рахунок туди, куди вони(гроші) мають попасти.....

п.с.......пару раз забирав не малі суми від ФГВ.........замовляв на КОНКРЕТНУ годину готівку..........- потім виходячи і всю дорогу(а дорога переважно тривала 10-15хв і пролягала в інший банк :mrgreen: - не нести ж їх додому!) - оглядався "не по-дєтски"! :shock:
....як-не-як, а бандитизм - ще ніхто не відміняв! :roll:


Не надо испытывать судьбу, один или два раза может и пронесет, а на третий может и нет. А в моем случае вообще-то сумма была небольшая, я даже не ожидал что с ее обменом могут быть такие проблемы.
Robinzon
 
Повідомлень: 39
З нами з: 19.06.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 тра, 2017 19:52

  Robinzon написав:
  Долярчик написав:
.....тут або/або.........або шлем надівати :mrgreen: або переказувати на рахунок туди, куди вони(гроші) мають попасти.....

п.с.......пару раз забирав не малі суми від ФГВ.........замовляв на КОНКРЕТНУ годину готівку..........- потім виходячи і всю дорогу(а дорога переважно тривала 10-15хв і пролягала в інший банк :: - не нести ж їх додому!) - оглядався "не по-дєтски"! :shock:
....як-не-як, а бандитизм - ще ніхто не відміняв!


Не надо испытывать судьбу, один или два раза может и пронесет, а на третий может и нет. А в моем случае вообще-то сумма была небольшая, я даже не ожидал что с ее обменом могут быть такие проблемы.


......ну мене біда обминала 4-ри рази :roll:
.....я розумію, що життя і здоров"я - безцінні!!!
...але і платити за перевод в інший банк 5-8тис.грн - теж якось не альо! :roll:
...ну і як бути в таких випадках???
..."життя, або гаманець?"(с) :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 тра, 2017 20:08

Ну ладно, с этим все ясно. Пользуясь случаем, еще пожалуюсь на такой момент в работе обменок: мало того что они меняют по мелочам, так еще и деньги выдают мелкими купюрами... выдали 25 000 купюрами по 50, 20 и 10... ну сволочи, совести у них нет совсем! :evil: И это приличные банки, а не обменки какие-то на вокзале...
Robinzon
 
Повідомлень: 39
З нами з: 19.06.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 тра, 2017 20:13

  Robinzon написав:Ну ладно, с этим все ясно. Пользуясь случаем, еще пожалуюсь на такой момент в работе обменок: мало того что они меняют по мелочам, так еще и деньги выдают мелкими купюрами... выдали 25 000 купюрами по 50, 20 и 10... ну сволочи, совести у них нет совсем! :evil: И это приличные банки, а не обменки какие-то на вокзале...

......ну це дійсно вказує на те, що майже ВСІ сидять у доларі.........і РЕАЛЬНО наразі - ГРИВНЕДИФІЦИТ!!! :shock:
....мабуть, у банках ще до вас виміняли/вимінюють долари на гривню :roll: ......і так щодня...... :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 тра, 2017 20:24

Я вышел оттуда буквально с мешком денег и потом как дурак ходил по всем подряд магазинам, барам и ресторанам и всем предлагал обменять на крупные :mrgreen: Короче дурдом
Востаннє редагувалось Robinzon в Суб 06 тра, 2017 20:25, всього редагувалось 1 раз.
Robinzon
 
Повідомлень: 39
З нами з: 19.06.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 тра, 2017 20:25

Re: Почему не покупают крупную сумму в одной кассе?

Robinzon написав:Ну ладно, с этим все ясно. Пользуясь случаем, еще пожалуюсь на такой момент в работе обменок: мало того что они меняют по мелочам, так еще и деньги выдают мелкими купюрами... выдали 25 000 купюрами по 50, 20 и 10... ну сволочи, совести у них нет совсем! :evil: И это приличные банки, а не обменки какие-то на вокзале...

Мені подобається в цьому плані Приват. Банкомати заряджені в основному 200-500 грн купюрами, рідко 100 і зручно міняти валюту через ТСО, не бігаючи по банках і обмінках)
stryzhko
 
Повідомлень: 1870
З нами з: 04.10.16
Подякував: 412 раз.
Подякували: 419 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 тра, 2017 05:14

  stryzhko написав:Мені подобається в цьому плані Приват. Банкомати заряджені в основному 200-500 грн купюрами, рідко 100 і зручно міняти валюту через ТСО, не бігаючи по банках і обмінках)


мне у Привата курс не понравился
Robinzon
 
Повідомлень: 39
З нами з: 19.06.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 тра, 2017 10:07

  Robinzon написав:
  stryzhko написав:Мені подобається в цьому плані Приват. Банкомати заряджені в основному 200-500 грн купюрами, рідко 100 і зручно міняти валюту через ТСО, не бігаючи по банках і обмінках)


мне у Привата курс не понравился

Тогда зачем спрашиваете? Если банк установил хороший курс это не значит что он обязан у вас выкупать миллиарды по нему.
Это ваши проблемы что вам нужно срочно сдать много долларов и ваши проблемы найти тех кто их купит, а не банка. Банк покупает чтоб подкрепить валютный разрыв в кассе, а не решить ваши проблемы.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 07 тра, 2017 11:27

  Zebra написав:Тогда зачем спрашиваете? Если банк установил хороший курс это не значит что он обязан у вас выкупать миллиарды по нему.
Это ваши проблемы что вам нужно срочно сдать много долларов и ваши проблемы найти тех кто их купит, а не банка. Банк покупает чтоб подкрепить валютный разрыв в кассе, а не решить ваши проблемы.


А я вас и не спрашивал. То, что вы подумали, что я вас спрашивал - это ваши проблемы.
Robinzon
 
Повідомлень: 39
З нами з: 19.06.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 тра, 2017 11:34

  Zebra написав:А я и не тебе отвечаю, я пишу для всех умников вроде тебя. Это форум, болван.


Вы со своими проблемами в мою ветку не лезьте, пожалуйста. С вашими проблемами надо обращаться к специалистам.
Robinzon
 
Повідомлень: 39
З нами з: 19.06.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 3593
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 вер, 2019 14:04
Ірина_
0 7076
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 січ, 2016 14:28
ТупУм
6 12157
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 гру, 2014 14:45
brainchild
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама