Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
Козак-характерник написав:Так, видає. Капнули % по депозиту на карту. Ріспект! 3 слогани по 500 грн. так і не можу досі прочитати...
Це в черговий раз свiдчить про надiйнiсть,та поряднiсть банку в порiвняннi з деякими iншими банками! А слогани то таке! Головне,щоб Кулька як можно довше продовжував нас радувати надiйнicтю,та своечастним виконуванням своiх забовъязень! У мене на мого лiпшого друга великi плани,та надii!
Дрібниця, а запала в пам'ять навічно. От все добре, а із за 1500 грн. так підмочили репутацію. Публічний конкурс, а 3 слогани по 500 грн. не опублікували. Чому? Розпиляли на трьох по п'ятсот гривень втихаря, те що переможцю 1500 грн. повинні були сплатити? А раз розпиляли, то повинні 3 слогани опублікувати. Ганьба!
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Вів 04 лип, 2017 13:28, всього редагувалось 2 разів.
Квесторе_поверніться написав:Інтернет банк працює в штатному режимі? З юриками все порозгрібали?
Це мене не стосуэться! Сподiваюсь,що в найближчому майбутнэму все буде гаразд! Для мене головне,що вiд вiрусу не постраждав я,та сподiваюсь iншi звичайнi вкладники!
Козак-характерник написав:Розпиляли на трьох по п'ятсот гривень втихаря
Нехай буде гарним панянкам на морозиво-головне,щоб вони були компетентними у дiяльностi банку i щоб у банка було все гаразд i вiн завжди своэчасно виконував своi забовъязання !
Козак-характерник написав:Розпиляли на трьох по п'ятсот гривень втихаря
Нехай буде гарним панянкам на морозиво-головне,щоб вони були компетентними у дiяльностi банку i щоб у банка було все гаразд i вiн завжди своэчасно виконував своi забовъязання !
Я не проти, нехай ласують морозивом, але для прілічія тре опублікувати 3 слогани. А потім морозивом ласувати...
С 6 июля вместо тарифа "Відсоточка" будет "Відсоточка+". На новый тариф, судя по сообщениям горячей линии, будут переводиться все карты по окончанию их срока действия.
В новом тарифе: 1) процент на остаток - 17%; 2) М-банкинг (СМС) - 5 гривен в месяц обязательно; 3) ИБ бесплатно (подключается по желанию); 4) вместо Maestro - MasterCard Debit; 5) чиповая карта MasterCard Gold стоит 40 грн. в месяц за обслуживание; 6) лимит обязательного остатка по счёту - отсутствует; 7) плата за неактивность - 20 грн. каждый месяц (если в течение 12 месяцев не осуществлялось ни одной операции с использованием карты).
В старом тарифе "Відсоточка" с 1 августа % на остаток составит 17% (повышенный) и 7% (стандартный). Вводится плата за неактивность (см. выше).
Востаннє редагувалось Vorlon в Сер 05 лип, 2017 18:45, всього редагувалось 1 раз.
Vorlon написав:С 6 июля вместо тарифа "Відсоточка" будет "Відсоточка+". На новый тариф, судя по сообщениям горячей линии, будут переводиться все карты по окончанию их срока действия.
В новом тарифе: 1) процент на остаток - 17%; 2) М-банкинг (СМС) - 5 гривен в месяц обязательно; 3) ИБ бесплатно (подключается по желанию); 4) вместо Maestro - MasterCard Debit; 5) чиповая карта MasterCard Gold стоит 40 грн. в месяц за обслуживание; 6) лимит обязательного остатка по счёту - отсутствует.
В старом тарифе "Відсоточка" с 1 августа % на остаток составит 17% (повышенный) и 7% (стандартный).