Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2018

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 18451846184718481849 ... 3168>
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 13:59

  Gastarbaiter написав:
  Первый написав:А чого в польщу? Чому не в сша? Навіщо напівміри? В кінці кінців до бритів, поляки ж туди виїхали

Из моих коллег повыезжало очень много. В том числе и в США, Канаду, Великобританию, Германию, Швецию, Кипр, Нидерланды, Италию, Чехию, Словакию, ОАЭ. Но о наличии или отсутствии у них недвижимости в Киеве на момент выезда ничего сказать не могу.

Чому Ви в польшу?
Чому не забиті вікна в чабанах?

Зи. завжди вважав, що краще мити посуд в ньюйорку чим в хацапетовці коровам хвости крутити. І зараз якраз є така можливість. Що в цьому поганого?
Востаннє редагувалось Первый в Сер 15 сер, 2018 14:03, всього редагувалось 1 раз.
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:02

  Рыба-сом написав:Кто какую зраду делает? Или у Вас тоже паранойя?


вы последовательно разгоняете тему "все уехали за бугор - скоро недвига в киеве никому не будет нужна"
а вам говорят шо вы делаете неправильные выводы и заробитчанство наоборот способствует повышению платежеспособного спроса на недвигу
вам пример понаеха, собирающегося по возвращению из остина штат техас прикупить квартирку в оранже ни на какие мысли не наводит? а пример мухи с его планом окружения?
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11157
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2619 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:08

  kingkongovets написав:
  Рыба-сом написав:Кто какую зраду делает? Или у Вас тоже паранойя?


вы последовательно разгоняете тему "все уехали за бугор - скоро недвига в киеве никому не будет нужна"
а вам говорят шо вы делаете неправильные выводы и заробитчанство наоборот способствует повышению платежеспособного спроса на недвигу
вам пример понаеха, собирающегося по возвращению из остина штат техас прикупить квартирку в оранже ни на какие мысли не наводит? а пример мухи с его планом окружения?

Давайте с конкретными цитатами ок? А то сейчас мне кажется, что Вы воюете со своими домыслами как в том анекдоте. а
Рыба-сом
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2116
З нами з: 29.11.16
Подякував: 1834 раз.
Подякували: 632 раз.
 
Профіль
3
3
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:11

  Первый написав:Чому Ви в польшу?
Чому не забиті вікна в чабанах?

Що.завжди вважав, що краще мити посуд в ньюйорку чим в хацапетовці коровам крутити. І зараз якраз така можливість є. Що в цьому поганого?

Лично для меня Польша это:
1) возможность быстро и дешево съездить в Украину (для меня важно по определенным причинам)
2) дешево жить (цены как в Украине)
3) понятный язык (мне лично не критично, а вот ребенку в школе будет проще), близкая культура, привычные продукты
4) без арабо-африканских беженцев на каждом углу
5) предложили интересную работу по моему профилю в хорошей компании
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:17

  Рыба-сом написав:Давайте с конкретными цитатами ок? А то сейчас мне кажется, что Вы воюете со своими домыслами как в том анекдоте. а


не уводите "спокойную дискуссию" в плоскость срачей и тыкания цитатами
моя мысль о том шо заробитчанство способствует притоку валюты в страну и формирует платежеспособный спрос на недвигу ясна? по сути есть шо возразить, кроме стандартных обещаний аля франт или стрипд начинающихся со слова "скоро"? это "скоро" уже многократно переносится на следующий год и длится уже лет 5, но персонажи все никак не поумнеют
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11157
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2619 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:22

  kingkongovets написав:
  Первый написав:А чого в польщу? Чому не в сша? Навіщо напівміри? В кінці кінців до бритів, поляки ж туди виїхали


в 90х основная масса строителей, докеров и водителей в сша были поляками
щас это выходцы из бывшего совка
но попасть в сша сейчас можно либо выиграв гринку, либо по воссоединению семьи, а вот в епеня типа канадской манитобы вполне возможно попасть по рабочей визе

Очень скоро святой Илон положит конец этой профессии.
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:23

  Gastarbaiter написав:
  Первый написав:Чому Ви в польшу?
Чому не забиті вікна в чабанах?

Що.завжди вважав, що краще мити посуд в ньюйорку чим в хацапетовці коровам крутити. І зараз якраз така можливість є. Що в цьому поганого?

Лично для меня Польша это:
1) возможность быстро и дешево съездить в Украину (для меня важно по определенным причинам)
2) дешево жить (цены как в Украине)
3) понятный язык (мне лично не критично, а вот ребенку в школе будет проще), близкая культура, привычные продукты
4) без арабо-африканских беженцев на каждом углу
5) предложили интересную работу по моему профилю в хорошей компании

А мільйони поляків виїхали з польщі. Оскільки бачать більше можливостей для кращого життя в інших державах ЄС. То чому решта українців безальтернативно повинна їхати в Польщу?
Вільне переміщення робочої сили при низьких зп та високому безробіттю це дуже добре - скорочення безробіття, підвищення зарплати і ефективності праці. Київ- центр великої країни. Все тут буде добре, якщо Вовку попустить:-(

Глобалізація:-)

Зи. Якою мовою ділова кореспонденція?
Зи. Побуваєте в Сша, зрозумієте, що їхати в Польщу точно не треба було. :mrgreen: :mrgreen:
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:30

  kingkongovets написав:
  Рыба-сом написав:Давайте с конкретными цитатами ок? А то сейчас мне кажется, что Вы воюете со своими домыслами как в том анекдоте. а


не уводите "спокойную дискуссию" в плоскость срачей и тыкания цитатами
моя мысль о том шо заробитчанство способствует притоку валюты в страну и формирует платежеспособный спрос на недвигу ясна? по сути есть шо возразить, кроме стандартных обещаний аля франт или стрипд начинающихся со слова "скоро"? это "скоро" уже многократно переносится на следующий год и длится уже лет 5, но персонажи все никак не поумнеют

Перечитайте первый мой пост вчера по теме (желательно медленно, шевеля губами), а потом продолжим, ок?
Рыба-сом
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2116
З нами з: 29.11.16
Подякував: 1834 раз.
Подякували: 632 раз.
 
Профіль
3
3
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:31

  Первый написав:
  Gastarbaiter написав:
  Первый написав:Чому Ви в польшу?
Чому не забиті вікна в чабанах?

Що.завжди вважав, що краще мити посуд в ньюйорку чим в хацапетовці коровам крутити. І зараз якраз така можливість є. Що в цьому поганого?

Лично для меня Польша это:
1) возможность быстро и дешево съездить в Украину (для меня важно по определенным причинам)
2) дешево жить (цены как в Украине)
3) понятный язык (мне лично не критично, а вот ребенку в школе будет проще), близкая культура, привычные продукты
4) без арабо-африканских беженцев на каждом углу
5) предложили интересную работу по моему профилю в хорошей компании

А мільйони поляків виїхали з польщі. Оскільки бачать більше можливостей для кращого життя в інших державах ЄС. То чому решта українців безальтернативно повинна їхати в Польщу?
Вільне переміщення робочої сили при низьких зп та високому безробіттю це дуже добре - скорочення безробіття, підвищення зарплати і ефективності праці. Київ- центр великої країни. Все тут буде добре, якщо Вовку попустить:-(

Глобалізація:-)

Зи. Якою мовою ділова кореспонденція?
Зи. Побуваєте в Сша, зрозумієте, що їхати в Польщу точно не треба було. :mrgreen: :mrgreen:

учотка Первий сама себе загнала
Поляки виїхали з Польщі (і не вертаються)
Українці виїхали з України (і повинні повернутися, бо так хоче ККЦ і Пропери)
Чому Польща? Для тих хто в танку - тому що легко емігрувати та адаптнутися і тому що не Раша. Панятно??

З.І.
Україні бути членом ЄС і мати вільни доступ до ринку праці старої Європи не світить так як це засвітило і сяє полякам. Тому пишу по буквам: П О Л Ь Щ А.
З
Востаннє редагувалось flyman в Сер 15 сер, 2018 14:34, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2018 14:33

  Первый написав:А мільйони поляків виїхали з польщі. Оскільки бачать більше можливостей для кращого життя в інших державах ЄС. То чому решта українців безальтернативно повинна їхати в Польщу?
Вільне переміщення робочої сили при низьких зп та високому безробіттю це дуже добре - скорочення безробіття, підвищення зарплати і ефективності праці. Київ- центр великої країни. Все тут буде добре, якщо Вовку попустить:-(

Глобалізація:-)

Зи. Якою мовою ділова кореспонденція?

Я не говорю, что Польша безальтернативна. И выше перечислял страны, куда тоже уезжают, пусть и не в таких масштабах.
Экономически активное население в Киеве можно условно разделить на несколько групп. Я вам говорю о тенденциях в группе офисного планктона, которая, имхо, в Киеве весьма многочисленна. Какие тенденции в других, не менее многочисленных, группах (грузчиков/водителей маршруток/продавцов в АТБ, чиновников и силовиков, молодых хипстеров-блогеров и т.п.) я не в курсе.

ЗЫ. Все на английском. Теревеньки на кухне: английский, польский, русский.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 26.02.18
Подякував: 671 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 18451846184718481849 ... 3168>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117760 29524446
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:46
vitaliiangel
0 4358
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 сер, 2023 10:46
dert35
16 43243
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лют, 2021 23:28
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама