Будущее для ребёнка

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Основи інвестування і допомога інвестору-початківцю. Як вкладати гроші в цінні папери? Портфельні інвестиції в акції та цінні папери та інвестиційний менеджмент в Україні.
  #<12
Повідомлення Додано: Пон 28 вер, 2009 17:31

Я теж цим питанням цікавлюсь, є дуже хороший варіант - складні відсотки!
Я ретельно цю інформацію не моніторив, заходив поки тільки в один банк.
Схема наступна - ви кладете на депозит гроші (термін рік), наприклад у доларах, вам набігає за рік 11%, на наступний рік ці відсотки приплюсовуються і на них знову набігають %.
Таким чином до моменту вступу дитини до ВУЗу виходить нормальна сумма.
Це не інформація до дії, це інформація до роздумів, я сам тільки це аналізую.
Можливо хто стикався?
fisher
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 вер, 2009 09:47

Приглядаюся до продуктів "Подарунок на повноліття" (Кредобанк) і "Майбутнє" (Сведбанк). Проценти+капіталізація. Якщо ці банки витримають цю кризу то можна спробати :-)
morryson76
Аватар користувача
 
Повідомлень: 55
З нами з: 05.02.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 тра, 2010 22:34

Первый капитал

В Диамантбанке есть детский вклад "Первый капитал".

Данный депозит открывается на срок от 1 до 18 лет. Минимальная сумма вклада – 100 грн. Процентная ставка определяется по формуле "Учетная ставка НБУ + 7%" (на данный момент процентная ставка составляет 17,25%). Вклад можно свободно пополнять. Выплата процентов – ежемесячно.
http://korrespondent.net/business/press_release/1077408
Дмитрий1972
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 тра, 2010 22:42

Разумнее всего открыть детскую накопительную программу в лайфовой СК в валюте и накопительный депозит в банке. СК и банк лично я выбрал иностранные. Банк в грн даст достаточную доходность, а СК - добавит надёжности и даст доп. защиту (страхование на случай смерти взрослого).
sharm_sv
 
 
Повідомлення Додано: Пон 24 тра, 2010 22:50

AIG (мамка) уже продемонстрировала свою надежность; не знаю, как обстоят дела у "Граве". Ну-ну.
Миша-клиент
 
Повідомлень: 598
З нами з: 02.11.08
Подякував: 5 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 24 тра, 2010 23:08

Миша-клиент написав:AIG (мамка) уже продемонстрировала свою надежность; не знаю, как обстоят дела у "Граве". Ну-ну.

Я имена не писал. :D
1. Независимо от того, что демонстрировала AIG, ALICO просто работала. С прибылью, кстати. :wink:
2. Вы не знаете, как дела у Граве? Так узнайте. Это очень просто. :D
3. Ну-ну.
sharm_sv
 
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама