Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 10621063106410651066 ... 7852>
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:27

  zРадио написав:
700 грн разницы предоплаты и постоплаты при самой стоимости покупки 6500 грн - это 11%/мес, т.е. более 100% годовых. Покажи мне пальцем, кто из промпотребителей не возмет по предоплате!

Почему то населению такую опцию - на 9,5% снизить размер счета - никто не предлагает (1,5% я забрал в качестве компенсации за реальную стоимость денег в Украине).

Ага. А борги за газ ти особисто погасиш?

Да, и даже если посчитать тариф для бизнеса по постоплате, то все равно тариф для населения на 20% выше!

В общем, ты как и всегда, во все лужи умудрился сесть!

От і порахуй, Арихметик. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:29

  Козак-характерник написав:
  ЛАД написав:
  Козак-характерник написав:....
Буйних мало. Роспропаганда про хунту заливає, так от нам дійсно потрібна військова хунта. Смілива, відважна, чесна, патріотична людина. Справжнній офіцер, що диктаторськими методами наведе порядок залізом і кров'ю, а потім передасть владу цивільним. Типу Піночета. :P
.....

Подчёркнутое точно верно.
Остальное, возможно, тоже.
Но наша армия оказалась такой же беззубой и бездарной, как наша власть.
Такого, как Наполеон, не нашлось. А мог хоть кто-то в 2014 проявиться.

На армію я б не грішив. Героям слава! Багато загинуло козаків. Честь їм! Керівники як завжди підкачали. А головний керівник - кондитер. На ньому вся вина. Безхребетний слизняк, якщо не гірше. Національний зрадник? Суд з'ясує. Не людський, так Божий. Сльози матерів, сини яких загинули за волю України, жаждуть помсти! Невже смерті героїв були напрасні? Адже вони дали передишку для мобілізації. Вітер помсти йде... 8)

Козак, верните костюм Богдана Хмельницкого в театр, вы переигрываете.
airmax78
 
Повідомлень: 42895
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:30

  freeze написав:Зеленский начинает озвучивать свою команду и кандидатов на посты

экс-глава Министерства финансов Украины Александр Данилюк
бывший министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичус
народный депутат Сергей Лещенко
совладелец "Новой Почты" Вячеслав Климов
Комаровский, доктор

скорее всего на одну силовых структур будет предложен Смешко

Я до сих пор не могу понять почему этот человек ничего не возглавляет в нынешнее время, когда такие кадры на вес золота
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:32

  airmax78 написав:Я предлагаю компромиссный вариант, который, думаю, устроит всех. Оставляем Пороха еще на 5 лет президентом, а в 2024 - голосуйте за кого угодно - я вас поддержу.

Макс, возможно, Вы собираетесь жить вечно, поэтому ещё пять лет Вам не жалко отдать во имя пап и его свиты. :wink:
А люди хотят перемен сейчас, чтобы успеть пожить в процветающей стране.
l66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2989
З нами з: 05.01.14
Подякував: 368 раз.
Подякували: 572 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:33

  hume написав:
  freeze написав:Зеленский начинает озвучивать свою команду и кандидатов на посты

экс-глава Министерства финансов Украины Александр Данилюк
бывший министр экономического развития и торговли Украины Айварас Абромавичус
народный депутат Сергей Лещенко
совладелец "Новой Почты" Вячеслав Климов
Комаровский, доктор

скорее всего на одну силовых структур будет предложен Смешко

Я до сих пор не могу понять почему этот человек ничего не возглавляет в нынешнее время, когда такие кадры на вес золота


Смешко не лизоблюд, и достаточно прямолинейный в словах и делах, сейчас такие не в фаворе.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:35

  Козак-характерник написав:
  Surfer написав: военным путем ни Крым ни Донбасс не отвоевать - слишком не равны силы и потенциально огромное количество жертв среди гражданских, это будет пиррова победла - если даже и будет.

І Ви повелися на цю мантру поразництва? 8) Це не так. Можна і треба воювати. З малими жертвами і ефективно. Я навіть знаю як, але мене тапками закидають і підначувати почнуть. :P План є.


Тю, а ми тут всі митикуємо кого ж вибирати, он яку гілку настругали , росте як дріжжі, не встигаєш читати. Так а під яким номером ви балотуєтєсь, де можна ознайомитись з вашою президентською программою ? Напевно на щіткоїнах нагарцювали собі кошти на внесок , єге, ж ? План звільнення Донецьку, Криму, хоч на картоплинах як у Чапая, для ознайомлення ?
Surfer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2469
З нами з: 14.11.13
Подякував: 175 раз.
Подякували: 824 раз.
 
Профіль
3
5
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:48

  Surfer написав:Тю, а ми тут всі митикуємо кого ж вибирати, он яку гілку настругали , росте як дріжжі, не встигаєш читати. Так а під яким номером ви балотуєтєсь, де можна ознайомитись з вашою президентською программою ? Напевно на щіткоїнах нагарцювали собі кошти на внесок , єге, ж ? План звільнення Донецьку, Криму, хоч на картоплинах як у Чапая, для ознайомлення ?

Я вже писав, що мені релігія не дозволяє вбивати. Я божа овечка, а не вовк, тим паче матьорий вожак... :P А план, план є...Ви реально хочете почути? Чи так, поглумитися? :P План взагалі то, це робота його скласти. Там штаб аналітеГів дарма хліб жре, дармоїди. :P Навіть гаранту промоушн не змогли зробити як треба. А можна було б фейс попричепурити у фотожаб :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2019 23:51

  airmax78 написав:Козак, верните костюм Богдана Хмельницкого в театр, вы переигрываете.

Я тут вже цілу передвиборчу програму накалякав нахаляву, але лошари - кандидати годують дармоїдів. :P Нєт би запросили б козака у гості на чарку оковитої, та порадилися б, що і як. :P Бачите в мене чуб який довгий? 8)
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 00:00

  l66 написав:
  airmax78 написав:Я предлагаю компромиссный вариант, который, думаю, устроит всех. Оставляем Пороха еще на 5 лет президентом, а в 2024 - голосуйте за кого угодно - я вас поддержу.

Макс, возможно, Вы собираетесь жить вечно, поэтому ещё пять лет Вам не жалко отдать во имя пап и его свиты. :wink:
А люди хотят перемен сейчас, чтобы успеть пожить в процветающей стране.

Через 5 лет вы мне спасибо скажете.
airmax78
 
Повідомлень: 42895
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 00:09

  lapay написав:
  zРадио написав:
700 грн разницы предоплаты и постоплаты при самой стоимости покупки 6500 грн - это 11%/мес, т.е. более 100% годовых. Покажи мне пальцем, кто из промпотребителей не возмет по предоплате!

Почему то населению такую опцию - на 9,5% снизить размер счета - никто не предлагает (1,5% я забрал в качестве компенсации за реальную стоимость денег в Украине).

Ага. А борги за газ ти особисто погасиш?


Ухаха. Грамотей - долги, они как раз при постоплате бывают, а не предоплате.
А теперь разуй глаза и посмотри внимательно, что ты сморозил :mrgreen:
Востаннє редагувалось zРадио в Сер 20 бер, 2019 00:09, всього редагувалось 1 раз.
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
  #<1 ... 10621063106410651066 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама