Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 23992400240124022403 ... 7852>
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:37

baran тонко :lol:
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:37

Зеленський обманює свої виборців:
"Я вам поясню як людина, що керує великим телевізійним бізнесом, великий платник податків. Якщо б ви знизили податки для всіх телевізійних великих медіа різних компаній"
Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3122946

Насправді - клоун фактично не платить податків в українську казну:
  Frant написав:
  airmax78 написав:Конец эпохи жадности: Если взглянуть на финансовую отчетность компаний Зеленского в базе данных YouControl, то можно увидеть, что налог на прибыль в госказну им платить практически не с чего. Весь развлекательный бизнес Зеленского разбит на десять юрлиц, каждое из которых за прошлый год задекларировало либо незначительный убыток, либо небольшую прибыль. К примеру, ООО Студия Квартал 95 отчиталось об убытке в 130 тыс. грн, ООО Квартал-Концерт — о прибыли в 860 тыс. грн, ООО Квартал-ТВ ушло в минус на 3,7 млн грн. Общий годовой финансовый результат этого "холдинга" — убыток на уровне 3,2 млн грн.
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:39

  Навуходоносор написав:Не хочу обидеть поклонников Порошенко, но из тех, которых лично знаю - это довольно эгоистичные, и, внимание - близорукие товарищи. Почти все небедные. Почти все бедные либо - небедные, но думающие - за Зеленского.
Цікаво як це
а - бідні=думаючі=за Зеленського
б - багаті=егоїсти=близорукі=за Порошенко

По-перше , в сьогоднішніх реаліях розумний=думаючий апріорі не може бути бідним
По-друге , в сьогоднішніх реаліях багатий не може бути близоруким(він як мінімум повинен вміти втримувати свої статки кожних 5 років під час чергової зміни влади)

от і виходить
Чого бідний - бо дурний , Чого бідний -бо голосую за ???
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:40

Re: Політичні дискусії

  Frant написав:Зеленський обманює свої виборців
їм до вподоби.
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:40

  Vorlon написав:Не пытайтесь сделать из нашей любимой многонациональный Украины страну мононациональную

Чим менше російства в Україні - тим краще!

письменник Сергій Жадан:
"доволі нескладно уявити собі, як зі зміною політичного вектору, політичних пріоритетів чи просто в результаті популістських загравань, все це формування нового культурного ландшафту буде просто нівельоване, відмотане назад – років так на п'ять, в часи єдиного гастрольного простору, і марною виявиться п'ятирічна робот тисяч причетних, які наполегливо й доволі успішно творили нове українське культурне поле – в реаліях війни, в реаліях великих суспільних трансформацій, вірячи в те, що формування цього самого поля є не менш важливим за формування, скажімо, боєздатної армії. І ось тепер цілком реальним видається обнулення ситуації. Обнулення, яке так чи інакше призведе до того, що потім знову доведеться починати все від початку."

https://uainfo.org/blogosphere/obshestv ... nstva.html
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:44

Re: Політичні дискусії

  budivelnik написав:Цікаво як це
тема для Нобелевської,як мін.докторської.В США та расєї працюють над темою вуми.Тут лише батраки.Жити в Лондоні - до дощу
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:45

stargazer
Аккуратнее цитируйте
Вы приписали мне слова Навуходоносора.
Не возражаю, я с ним согласен, но ... не моё.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:46

  budivelnik написав:
  Навуходоносор написав:Не хочу обидеть поклонников Порошенко, но из тех, которых лично знаю - это довольно эгоистичные, и, внимание - близорукие товарищи. Почти все небедные. Почти все бедные либо - небедные, но думающие - за Зеленского.
Цікаво як це
а - бідні=думаючі=за Зеленського
б - багаті=егоїсти=близорукі=за Порошенко


Не так.
Зеленський
а)Бідні (з розмов з робітниками та карті Києва, де за Зе переважно бідні райони), б)думаючі та небайдужі (розмови з знайомими - вони не бідні :) ).
Порошенко
Не бідні (багатих теж немає серед знайомих), але, ну, знаєте, коли маєш якісь бізнес та особисті стосунки з людьми, можеш їх якось охарактеризувати :wink: Такі куркулики собі, все для себе, держава їм не заважає.
Що бачу - те пою. Відверто.
Востаннє редагувалось Навуходоносор в Чет 18 кві, 2019 12:55, всього редагувалось 1 раз.
Навуходоносор
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2573
З нами з: 21.09.13
Подякував: 820 раз.
Подякували: 1002 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:48

  Faceless написав:
Вчера Служба безопасности Украины заявила, что
...

Про анатомію «проекту Зеленський»
...

Я вам верю, что Зеленского действительно не существует, что это виртуальный человек, как вы процитировали
Костюченко
Поза усіляким сумнівом, коли ми говоримо про «проект зеленський», ми маємо говорити про суто штучний, технологічний феномен, бо ніхто й ніколи не бачив справжньої людини «кандидата Зеленського» поза межами професійно зрежисованих, змонтованих та продукованих роликів

https://day.kyiv.ua/uk/article/podrobyc ... chas-viyny

А СБУ тупое, т.к. оно повелось на утку и начало расследование по представлению "Миротворца" о перечислении денег виртуальному человеку.
Служба безопасности Украины заявила, что официально проверяет информацию о финансировании кампании Зеленского со стороны представителей российских спецслужб, связанных с ДНР/ЛНР
...
А пока СБУ разбирается с Зеленским и его финансированием

https://theins.ru/politika/151817

А может он все-таки не виртуальный? Ведь, если верить Злому Одесситу
подтверждают финансирование Зеленского ГРУ ВС РФ.
...
Напомню, что о наличии представителей ГРУ в окружении Зеленского и его афилированности этой структурой я писал ранее.

https://zloy-odessit.livejournal.com/2704844.html

Что-то я совсем запутался.
Какой все-таки Зеленский, виртуальный (по версии Костюченко и Злого Одессита) или реальный (по версии "Миротворца" и СБУ)?
yanyura
 
Повідомлень: 7053
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2019 12:50

  Faceless написав:....
Эмоции в таких заявлениях это уже плохо. Не, я не о том, что он должен был декларировать готовность коалиции хоть с чертом лысым. Я о том, что он опять демонстрирует непонимание, что такое политика. И уже заявил что не будет сотрудничать почти с половиной будущего парламента, да и БЮТ уже высказывались
.....

Не кажется ли Вам, что о составе будущего парламента говорить рановато?
Кто знает, каким он будет.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 23992400240124022403 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама