Зверху вниз ... Рада, Акорд, Укркап, СоСо можна відкривати депо онлайн в ІБ.
В інших до СоСо ніззя...якщо не брешу.
|
|
![]() Re: Байки про банки і не тільки....С 1 ноября 2019 года изменится вид платежного поручения в украинских банках. С него исчезнет реквизит «Код банка» (до 14 символов), его заменит международный номер IBAN (International Bank Account Number). Вчера Нацбанк опубликовал проект соответствующего постановления, которое скорее всего будет принято правлением без возражений. ![]() Re: Байки про банки і не тільки....Без понятия, но скорее очень желательно. Мне зачислили налоговую скидку и в назначение платежа было указано: *;107;1234567890;Поверн.коштів з рах. податку на дох.;перерах за 2018 р.;01.04.2019;1234-56; Получается все поля были забиты. Значит они правильно подтянули получателя и КБК 22012500 нет необходимости указывать в назначении платежа, если и указывать, то делать как в monobank — КБК не надо выделять ; Вариант monobank правильный. Думаю в Привате получиться привести строчку назначения к правильному виду: *;101;1234567890;Иванов Иван Иванович Плата за надання iнших адмiнiстративних послуг. Перераховано повністю;;; или *;101;1234567890;Иванов Иван Иванович Плата за надання iнших адмiн. послуг, КБК 22012500. Перераховано повністю;;; ![]() 18.04.2019
Коментар Національного банку щодо оскарження рішення про націоналізацію ПриватБанку Спільне звернення від Міністерства фінансів України, Національного банку України та ПриватБанку "...Єдиним акціонером ПриватБанку є народ України. Ми сповнені рішучості захищати інтереси акціонерів банку за будь-яких умов..." ![]() Завтра вступає в силу Постанова Правління НБУ від 18.04.2019 № 60 "Про затвердження Положення про порядок надання банками інформації про відкриття/закриття рахунків фізичних осіб, унесених до Єдиного реєстру боржників, до органів державної виконавчої служби або приватних виконавців"
Цікаве чтиво ![]() ![]() Порошенко (Facebook): "Скликав нараду в РНБО щодо ризиків та загроз у зв'язку з ситуацією, що склалася з Приватбанком. Початок о 21:00"
Сайт РНБО: інформація відсутня Посольство США та представництво ЄС в Україні вже відреагували на новину про рішення суду, заявивши, що "міжнародні партнери України будуть уважно стежити за розвитком подій у цій сфері" Державні органи мають 10 днів, щоб оскаржити рішення суду щодо повернення ПриватБанку Коломойському... ![]()
почва под конские тарифы ЖКХ ![]()
по юрикам нужна такая постанова. Пока что исполнителям приходится инициативу проявлять... Еще год назад обещали автоматический арест счетов, но воз и ныне там
|
|