Так я с этим не спорю - я это признаю. А вот через силу придется признать, что русификация - миф, если украинцам позволяли делать украинские надписи во всеобщее обозрение в украинских городах!
|
|
![]() А украинизация значит миф, поскольку в украинских городах есть надписи на русском. Все, расходимся. ![]() Глупость пишешь! Языковых проблем на самом деле нет, но их постоянно раздувают, чтобы воровать. Вчера в аккурат после принятия закона, когда все уже ругались - нужен он, не нужен, АМКУ согласовал продажу за бесценок Ахметову еще 2-х облэнерго! АМКУ разрешил Ахметову купить еще два облэнерго Разделяй и властвуй (с) Языком, верой, политическим вектором и т.д. нас разделяют, чтобы безопасно красть! На патриотических чувствах всегда играют те, у кого кроме украинского гражданства есть еще одно-два-пять... ![]()
Ты чертовски прав - миф и то, и другое! Действительно, нечего было бы обсуждать, если бы эту тему регулярно не подбрасывали политики в своих личных корыстных интересах ![]() В том то и дело, что никто здесь и не говорит, что украинский язык и национализм - это одни и те же понятия. Я хорошо отношусь к украинскому, ходил в украиноязычный детсад, в школе учил его со второго класса. В конце концов, украинский - это государственный язык и его нужно уважать априори. Основной тезис, который не слышат приверженцы тотальной украинизации, - "хватит загонять носителей других языков в прокрустово ложе" шаг за шагом ![]() Rostyslav Demchuk
4 ч. · Однією з причин затягування з інагурацією Bолодимира Зеленського є спроба дати можливість корумпованим чиновникам з оточення Петра Порошенка накивати п'ятами з України - Ростислав Демчук Одним із таких топ-чиномників є Юрій Луценко та його родина! Стало відомо, що Юрій Віталійович Луценко три дні тому виставив на продаж свій заміський будинок, оформлений на тестя. Якому на такий будинок заробляти довелося б протягом років ста. Так само сімейка Луценко терміново намагається позбутися від нерухомості на Старонаводницькій і від будинку на Еспланадній, який вчасно переписав на себе Гліб Загорій. Загалом, схоже на те, що генпрокурор разом з жінкою третього тисячоліття вирішив зробити ноги з України. Або, хоча б убезпечитися від прийдешніх неприємностей. Досвід в цій частині у сімейки Луценко є. Під час першого кримінального процесу проти Юрія Луценка, "регіонали" милостиво дозволили Ірині Луценко швиденько розпродати кримську й іншу нерухомість, яку могли конфіскувати. Але в цей раз у спритних Луценко це може і не вдатися. Зараз на верхівку ГПУ стали давати показання самі ж співробітники ГПУ при "живому" генпрокурорі. І, думається, це лишень початок. ![]() Rostyslav Demchuk
6 ч. · Обвинувачений в підготовці теракту Bолодимир Рубан безперешкодно виїхав з України !!! Екс-керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, якого підозрюють у підготовці теракту, покинув територію України. Про це повідомили джерела в правоохоронних органах. За наявною інформацією Bолодимир Рубан поїхав до столиці Польщі, Варшаву. Хоча не мав на це права. Не здивуюсь, якщо у цій зухвалій втечі підозрюваного у підготовці теракту порохоботи звинуватять у недбалості Bолодимира Зеленського і його команду, а не СБУ, прокуратуру і прикордонну службу України.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератор: Модератор |
|