Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 393394395396397 ... 534>
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 07:40

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

s_sagajdak написав:5396669
Я брав там квартиру у 2007р. (а потім ще паркінг) і зараз роблю ремонт. 1-3,9 секції можуть оформляти право власності, іншим обіцяють через 1-3місяці. З комунікацій: електроенергія з будмайданчика; проведена, але відключена каналізація; води немає - всі носять з майданчика (обіцяють от-от, але вже так 2й місяць); газ обіцяють на осінь.

Локація має плюси і мінуси: хороша транспортна розвязка: 2 тролейбуси, трамвай, велика кількість малих і великих автобусів; є 2 сквери поруч і парк Піскові озера 5хв пішки; велика кількість бізнес центрів, офісів, є кафе і магазини, а ще планують ТЦ; велика кількість шкіл, садочків; Спортлайф; при тому, близько до будинку знаходяться будівлі і з нижніх поверхів виду з вікон немає; дуже багато авто офісників припарковані абияк; будинок знаходиться поміж досить завантажених доріг Кульпарківська-Героїв УПА-Антоновича.

Сам район досить люблять ІТшники і він зараз активно забудовується.

Я шукав житло в цьому районі і він мені подобається. Будуть питання - пишіть)
Спасибо за Ваш ответ. Думал еще больше года назад там прикупить, но как-то не срослось. Вот сейчас еще вариант появился не плохой в секции 9 и окнами не во двор и опять задумался :)

Отправлено с моего SM-G975F через Tapatalk
5396669

Подякував: 0 раз.
Подякували: 22 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 15:16

... ремонт можна лише розпочати)))

s_sagajdak написав:Для своєї квартири (70 кв.м.) розробляли дизайн-проект і після того давали цей проект різним бригадам на прорахунок. В результаті: 1400$ дизайн проект + 7000$ робота майстрів, матеріали - як получиться. Ще веду базу, де обчислюю всі витрати, щоб звірити з плановими витратами. Квартира для себе, тому питання економії не було першочерговим.

Результат попередньої оцінки бригадами помістив у файл, думаю вам буде цікаво: https://docs.google.com/document/d/1JEhM8jLHEppiBQZyNPyf-ipij1yAlxwGj5xfZnw75YY/edit?usp=sharing

Молодці! - так тримати!

....а я роблю все своїми силами(я і тато)
...наступнтй об'єкт/квартиру, якщо буду колись мати/робити, то точно буду брати майстрів на половину робіт, або й більшу половину... :P

...то ж, ще раз нагадаю, що "екватор" ремонту - перетнув!
- записую всі витрати у зошит і тільки після закінчення ремонту - буду все рахувати до купи...
... закуплено вже:
- вся плитка і клей/фуга до неї(і вже підлога у ванні/туалеті покладена)
- ламінат і все, що під нього потрібно...
- двері(5шт)
- душовий піддон(глибокий)
- структурну фарбу і грунт до неї для всіх стель(буду експерементувати - ще нею не робив) :D

.... залишилось ще купити:
- шпалери(якісь вони дорогі :shock: :evil: а дешевих в Епіку - вибір не великий.... - "дешеві" - маю на увазі +/- 200грн за рулон, шириною 1м, вінілові)
- пінопластові карнизи(чи як вони називаються, що клеють по стиках стін зі стелею? )
- лампи(світодіодні)
- мебель
- техніку
...решта, ніби, все вже є(або й встановлено/зроблено, так як от електрика/сантехніка/опалення).... хіба б щось ще забув :)

... ну і пару фоток.... мого гніздечка...

ЗображенняЗображення
... нижнє фото ще десь в квітні зроблено...
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Подякував: 526 раз.
Подякували: 554 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 16:47

5396669 написав:Друзья, а как вам комплекс почти сданный на Героев Упа, 73?
Дом вот вот сдается.
Как район для жизни, для аренды?

Було би добре, якщо би пані Ламбада пару слів написала.
Просимо.
В мене в ігнорі повні неадеквати: Frant+Мизантроп+ib_investor. То кияни, то - жах...
akurt

Подякував: 1432 раз.
Подякували: 688 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 12 лип, 2019 17:22

akurt
... панянка Ламбада, напевно, зараз десь за кордоном ніжиться на сонечку....... прикривши мушлями свої диньки ;)
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 09:17

Афера століття

https://zaxid.net/tse_bude_misto_v_misti_n1485236

операція "Брюховичі"
Кабмін віддасть 125 гектарів землі у лісі біля Львова під забудову
jump

Подякував: 85 раз.
Подякували: 677 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 09:26

Брюховичі - Брюховичами, а Іпподрому Львова вже гаплик.
Кран вже стоїть... Працює... Конячкам боки ще миють...
Казав же людЯм ще пару років тому, що центр Львова переміщується на південь - сміялися... Ну-ну...
В мене в ігнорі повні неадеквати: Frant+Мизантроп+ib_investor. То кияни, то - жах...
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 09:39

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

Долярчик написав:пінопластові карнизи(чи як вони називаються, що клеють по стиках стін зі стелею? )
багеты
верю в евро... по 1,4
не читаю UA, kyk, hume, Первый, ib_investor, Amat
vitaliian

Подякував: 903 раз.
Подякували: 1226 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 12:04

... бетонні джунглі розростаються із року-в-рік!

akurt написав:Брюховичі - Брюховичами, а Іпподрому Львова вже гаплик.
Кран вже стоїть... Працює... Конячкам боки ще миють...
Казав же людЯм ще пару років тому, що центр Львова переміщується на південь - сміялися... Ну-ну...

... та тепер, наче, всюди, де тільки є вільне місце - заливають бетоном...
- а там, де Ви пишете, то там ще огогоооооо, скільки можна "бур'янів" заливати бетоном!
- і по другу сторону(там, де Гололний Микола) там ще "бур'янів, а бур'янів...... :mrgreen:
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 16:24

А ось ви і не праві - через дорогу від Іпподрому Львова - то не Львів, то село Сокільники, там сільська рада така, що пальця в рот не давай - відкусять відразу і чужому не віддадуть.
Через дорогу від Іпподорому - пан Долярчик - там так цікаво - Іпподром - то Львів - а через дорогу - то не Львів - будують церкву - навмисно, щоби жадібні бізнесмени через дорогу хрестилися, знали, що їх очікує та Божі заповіді перечитували...

А ось масив від Іпподрому до Автовокзалу в сторону ВІД Стрийської вглиб - там вже ціле сучасне нове місто із такими велетенськими комплексами, що "мама не горюй!"
Там - супер:
- паркова зона - три озера.
- широкі вулиці...
- прямий виїзд на Карпати та за кордон...
От скажіть, ну що ще треба в наші турбулентні часи?
Вчора - ти начальник над начальниками митниці, хитриш, тасуєш колоду та гроші, а сьогодні тобі сказали: "Я ідіот?"
І звільнили... Зараз із лопатою бігає по під грушею в Малечковичах, викопує...Буде тікати.
Кажуть, на прикордонному переході в Ягодину зараз черги на виїзд по 8-9 годин...
akurt

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 лип, 2019 19:51

До кінця 2021 року у Львові відкриють чотири нові торгові центри, загальною площею 34,6 тисячі метрів квадратних.

Зокрема, вже 25 липня нинішнього року планується відкриття ТЦ Vernissage (вулиця Шевська, 12). Окрім того у найближчі два роки у Львові відкриють ТРЦ “Арсен” (проспект Червоної Калини, 60), ТРЦ “Кінескоп” (вулиця Героїв УПА), а також новий торгово-офісний центр на вулиці Шпитальна, 11, назва якого поки що не відома.

Долярчику, Ви там вже майже мешкаєте, то правда що кажуть: "Спартак практично порожній" :?:
jump

Подякував: 85 раз.
Подякували: 677 раз.

Профіль
  #<1 ... 393394395396397 ... 534>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, ТупУм, Ірина_, Модератор