monobank (2017 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 15361537153815391540 ... 2331>
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 02:54

klug

получается что можно добавить в GPay и без разницы.

Организация репатриации смертных останков


:mrgreen:
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 06:45

Квесторе_поверніться Є карта ТАС. І як відкрити?
anikola13
 
Повідомлень: 1105
З нами з: 08.02.13
Подякував: 169 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 06:53

Re: Monobank

  proftpd66 написав:Они не вернут, если это гостиница.

MCC 6211, если Вы вдруг не следите за перипетиями. Но суть в другом - посты на форумах и общение с поддержкой денег не вернет. Не стоит ждать, что банк будет что-то делать по своей инициативе. Это же не техническая ошибка со стороны банка. Пришел запрос - деньги списали. А обращение к поставщику услуг было? Что он ответил?
ingtrans
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3911
З нами з: 31.07.19
Подякував: 110 раз.
Подякували: 542 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 10:03

  proftpd66 написав:ABC Banking Corporation:

https://www.abcbanking.mu/private-banki ... ebit-card/
я бы вдул!

Port Louis, Mauritius.

Заявлено что нет минимально депозита для открытия.

куча разного говна:

1. Хто за весь цей банкет буде платити?
2. "private-banking" значить, що далеко не будь-хто може бути клієнтом цього департаменту, а людина, яка нічого не занесе, може лише писати пости на форумах і віртуально вдувати якимось анімешкам на рекламних постах.
PS Для відкриття звичайного поточного рахунку в цій а-ля банці треба занести еквівалент в 241 євро.
3. Ну і сама країна по політичним і економічним показниках не дуже відрізняється від неньки. Так що з таким же успіхом примату можна себе рекламувати для резидентів Зімбабве.
Son of Sun
 
Повідомлень: 996
З нами з: 25.04.14
Подякував: 101 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 11:46

  anikola13 написав:Квесторе_поверніться Є карта ТАС. І як відкрити?

Конкретизуйте запитання?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 13:19

  Son of Sun написав:
  proftpd66 написав:ABC Banking Corporation:

https://www.abcbanking.mu/private-banki ... ebit-card/
я бы вдул!

Port Louis, Mauritius.

Заявлено что нет минимально депозита для открытия.

куча разного говна:

1. Хто за весь цей банкет буде платити?


Unionpay - компартия китайская.
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 16:34

  lbrjlkf написав:
  ingtrans написав:lbrjlkf
Да откройте уже диспут, если уверены в своей правоте. Посты на форуме денег не вернут.


а как я узнаю как проходит диспут?

отдай мошеннику денег что бы он поговорил с другим мошенником.... и оба свалили

Можливо я щось пропустив, але з того, що ви писали можна зробити такий висновок - що отримали сервіс один раз і заплатили за нього, а з вас потім було списана ще одна сума.
Підтримка вам говорить правильно, ви спочатку повинні з'ясувати у надавача послуги/продавця, за що було проведено друге списання, тобто чи мали вони підстави для цього. А вже потім, виходячи з їхньої відповіді, діяти далі і можливо таки прийдеться подавати на диспут.
Мені самому приходилося розбиратися з продавцями 1) одного разу коли було замовлення, яке включало в себе наявний товар і передзамовлення. Що там творилося у виписці. Списання цілої суми, доплата за передзамовлення, повернення суми за наявний товар, потім повернення суми за передзамовлення. Все це протягом декількох днів, а за не пів-години. Врешті решт, все одно в мене було проведено бульше грошей. І лише після дзвінка до американського CS магазина (дякую тобі Ватафон - лише 1грн за хвилину розмови) змогли розібратися. У них холд іде на 7 днів, а потім іде новий, а з нашого боку банк чекає 11 днів і лише потім дає повідомлення про зняття холду, вірніше "повертає" гроші. Отже все в мене буде тягнутися ще майже місяць, аж поки товар не буде відпралений. Але я вже зараз спокійний. 2)В Моно дуже навертіли зі своїм динамічним CVV. Так красиво написали... Включив опцію, та й забув - в Україні проблем немає. Але одного разу стикнувся з тим, що оплата в Америці пройшла і майже одразу повернулася. Розмова з підтримкою - карта не американська і тому ми не можемо. Ок, зрозуміло. Пішов до посередників. А нещодавно, стикнувся в іншому американському магазині (все ж день Колумба був) з тим самим. Але підтримка не змогла надати точної відповіді чому платіж повернувся і я спробував відключити цю "чудову" опцію - товар вже прямує до мене.
Ну, і висновок з цього лонгріду - ми, звичайно, люди майже беправні, але спробувати розібратися в будь-якій ситуації потрібно. А так як у вашому випадку, як і у всіх інших, є дві сторони "справи", то якщо ви прояснили позицію банку лишилося прояснити сторону мерчанта і далі "танцювати від цього".
А інший висновок, як на мене, доволі чудернацький - наші банківські продукти в багато чому пішли вперед у порівнянні з іноземними. Вони не встигають і з цим ми отримуємо проблеми. :mrgreen:
nickvp
 
Повідомлень: 467
З нами з: 16.10.14
Подякував: 22 раз.
Подякували: 61 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 17:58

  nickvp написав:
  lbrjlkf написав:
  ingtrans написав:lbrjlkf
Да откройте уже диспут, если уверены в своей правоте. Посты на форуме денег не вернут.


а как я узнаю как проходит диспут?

отдай мошеннику денег что бы он поговорил с другим мошенником.... и оба свалили

Можливо я щось пропустив, але з того, що ви писали можна зробити такий висновок - що отримали сервіс один раз і заплатили за нього, а з вас потім було списана ще одна сума.
Підтримка вам говорить правильно, ви спочатку повинні з'ясувати у надавача послуги/продавця, за що було проведено друге списання, тобто чи мали вони підстави для цього. А вже потім, виходячи з їхньої відповіді, діяти далі і можливо таки прийдеться подавати на диспут.,


если продавец заявит что это была абонплата за 1 месяц доступа к ихнему сайту, которая типа подключается автоматически и это где-то написано мелкими буквами на ихнем сайте - то что дальше?
J
 
Повідомлень: 6056
З нами з: 19.01.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 18:19

  J написав:если продавец заявит что это была абонплата за 1 месяц доступа к ихнему сайту, которая типа подключается автоматически и это где-то написано мелкими буквами на ихнем сайте - то что дальше?

Тогда какие вопросы к банку?
ingtrans
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3911
З нами з: 31.07.19
Подякував: 110 раз.
Подякували: 542 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 17 жов, 2019 19:13

  J написав:
  nickvp написав:
  lbrjlkf написав:а как я узнаю как проходит диспут?

отдай мошеннику денег что бы он поговорил с другим мошенником.... и оба свалили

Можливо я щось пропустив, але з того, що ви писали можна зробити такий висновок - що отримали сервіс один раз і заплатили за нього, а з вас потім було списана ще одна сума.
Підтримка вам говорить правильно, ви спочатку повинні з'ясувати у надавача послуги/продавця, за що було проведено друге списання, тобто чи мали вони підстави для цього. А вже потім, виходячи з їхньої відповіді, діяти далі і можливо таки прийдеться подавати на диспут.,


если продавец заявит что это была абонплата за 1 месяц доступа к ихнему сайту, которая типа подключается автоматически и это где-то написано мелкими буквами на ихнем сайте - то что дальше?



Дело не в этом .

Например , есть виски за 200.000$

Гостиница может снять с карты и карта в овердрафт.

ДНК экспертизу надо будет делать что виски не пил ? :)

Тогда лучше заказать репатриации своих смертных останков
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 15361537153815391540 ... 2331>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6599243
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14844374
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4542931
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама