Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 55035504550555065507 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 20:50

  detroytred написав:А я дискутирую на данной площадке для дискуссий с конкретными форумчанами.
на майбутнє
Як виникне зуд подискутувати зі мною - притримуйтесь загально прийнятих правил, згідно з якими опоненту не варто вказувати, бо ви для опонента ніхто і звуть вас ніяк
А от як будете себе вести з повагою - може я й зміню думку про вашу солдафонську сутність.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:01

  budivelnik написав:Якщо ви раніше збрехали що доглядаєте за нетранспортабельною мамою і тільки тому змушені перебувати в Україні - то мені вас шкода
Тобто я ,про те що ви зібрались в ізраїль - суджу по вашим висловам
Якщо ви говорите одне,думаєте про друге,а робите третє - то мені вас шкода.я думав що у вас роздвоєння-а бачу потроєння особистості


1) Где и когда я писал что собираюсь на ПМЖ в Израиль???
То, что я могу уехать туда хоть завтра не означает что я туда поеду
2) Необходимость ухода за матерью ставит крест на всех моих перемещениях из Киева продолжительностью более 5 дней
3) Диагност из вас такой же как строитель и бизнесмен, так что жалейте себя



  shapo написав:2) По сути есть что сказать "бизнесмен" считающий что вранье допустимо на любом уровне - и государственном, и частном?



Я говорив
Спочатку треба робити те що найбільше заважає - і зробивши одне -переходити на інше, бо зробити абсолютно все-не може ніхто.
У вас це трансформувалось - можна брехати.. - по собі судите?


Ничего подобного.
Речь шла о фальшивых героях Небесной Сотни и вы утверждали что выводить их на чистую воду нецелесообразно из-за какой-то траты денег или еще чего-то.
Поэтому я и написал, что в любой нормальной стране вранье на государственном или частном уровне приводит к потере репутации специалиста и бизнесмена с которым не будет никто иметь дело.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:07

  zРадио написав:
  budivelnik написав:За проросійські гасла(дружба і економічна співпраця з педерацією) проголосувало 12%
За проєвропейські - 88%
І хоча особисто для мене Зеленський менший проєвропеєць ніж Порошенко..але при цьому він на порядок кращий проєвропеєць від Бойко/Медведчука/Рабіновича


Тебе хочется думать, что 73%, голосовавших за Зеленского, проевропейские, но это далеко не так.

Последние полгода рейтинг Зеленского падает, но растет не Порошенко, Вакарчук, или иной псевдо-патриот, а Шарий и зажОП. Следи за социологией и делай выводы, а не пропаганду...

Качели, как после Ющенко. Нажрутся Зеленским, пойдут за заЖоп. Это я говорила сразу после выборов в прошлом году.История и спираль ...
Renee
 
Повідомлень: 246
З нами з: 22.10.19
Подякував: 61 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:09

  budivelnik написав:
  detroytred написав:А я дискутирую на данной площадке для дискуссий с конкретными форумчанами.
на майбутнє
Як виникне зуд подискутувати зі мною - притримуйтесь загально прийнятих правил, згідно з якими опоненту не варто вказувати, бо ви для опонента ніхто і звуть вас ніяк
А от як будете себе вести з повагою - може я й зміню думку про вашу солдафонську сутність.

Вы ошибаетесь.
Я дискутирую с Вами не из-за зуда.

Почему я Вам указываю, уже объяснил. Тем более, что указываю в рамках правил.

Укажу очередной раз:
шевеля губами перечитайте и раскрыв глаза пересмотрите ход дискуссии, кто перешёл от предмета оной на личности.
Ваше упоминание об уважении -- выглядит смешно.
Особенно на фоне демонстрации Вашего уровня и сутнiстi -- *полшестого* и т.д.)))
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:10

  Renee написав:Качели, как после Ющенко. Нажрутся Зеленским, пойдут за заЖоп. Это я говорила сразу после выборов в прошлом году.История и спираль ...


Скорее, за Шарием.
Он молод,не запятнан в скандалах и связях с прошлой властью
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:12

  shapo написав:Речь шла о фальшивых героях Небесной Сотни и вы утверждали что выводить их на чистую воду нецелесообразно из-за какой-то траты денег или еще чего-то.
Бреши - та не забріхуйся
1 Поки що відсутня інформація про фальшивих героїв...
Це твоє враження.на підставі враження фріза.який отримав своє враження прочитавши замітку в жовтій пресі...
Дочекайся судового рішення - а вже потім розкидайся термінами...
2 Я вважаю , що розслідувати треба все...
але при цьому
а - спочатку розслідувати найважливіше-тобто речі які можуть просто знищити Державу
б - після розслідування всіх справ з пункту а - перейти до розслідування справ.які тормозять розбудову Держави
в - і тільки після розслідування справ категорій а і б - розслідувати справи.які впливають на абсолютну справедливість... але не впливають на поточний стан речей .
3 На мою думку-ти поганий будівельник
Будівельники послідовні , вони не історики і розуміють що в першу чергу відповідають за те що зробили самі... і практично не відповідають за помилки при будівництві водопроводу в древньому Римі...
В них
Проект-перевірка проекту-фундамент,стіни першого-перекриття-стіни наступного-дах....
Ти пропонуєш замість пристального розгляду проекту який треба будувати зараз - розглядати порушення при будівництві Пізанської Вежі....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:14

  zРадио написав:
  budivelnik написав:Звинуватити мене що
88 на 12 і
82 на 18 - це різні цифри...і я з цим погоджусь
Але припустити , що невдачі Зеленського з командою кардинально змінили кількість бажаючих йти в Європу - ви також не зможете.


Ты ошибся не в процентах, а в подходах. И размер ошибки может быть гораздо больше 6 п.п., потому что ни ты, ни я, ни кто-либо другой не знают, сколько пророссийских, сколько проевропейских людей внутри электората Зеленского и Слуги.

Они только начали терять рейтинг, и уже некоторые "отошли" к Шарию и зажОПу. Но сколько еще туда отойдут, только время покажет.

Однозначно можно утверждать только то, что твоя пропаганда о том, что зеленые = проевропейские, не удалась

И не меньше к Порошенко вернулись.
Если бы Зе выиграл у Пороха в 1%, и у него не было бы такого сумасшедшего, в буквальном смысле слова, большинства в Раде, то было бы стране больше пользы. А сам Зе успешнее. Как, например, Трамп. Его закидоны США не страшны при сильном Сенате.
Renee
 
Повідомлень: 246
З нами з: 22.10.19
Подякував: 61 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:17

  shapo написав:
  Renee написав:Качели, как после Ющенко. Нажрутся Зеленским, пойдут за заЖоп. Это я говорила сразу после выборов в прошлом году.История и спираль ...


Скорее, за Шарием.
Он молод,не запятнан в скандалах и связях с прошлой властью


Шарий - для очень узкого круга. И тоже мастер разговорного жанра. Наелись. К сожалению, в Украине нет истинных политиков. А все болтуны из разных углов.
Renee
 
Повідомлень: 246
З нами з: 22.10.19
Подякував: 61 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:17

  shapo написав:
  Renee написав:Качели, как после Ющенко. Нажрутся Зеленским, пойдут за заЖоп. Это я говорила сразу после выборов в прошлом году.История и спираль ...
Скорее, за Шарием.
Он молод,не запятнан в скандалах и связях с прошлой властью
Шарій як мав 2% в липні 2019 - так і має 2% в січні 2020...
Ви безсмертний? і можете чекати вічно?поки 2 виростуть до 3%
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 15 лют, 2020 21:19

  Renee написав:И не меньше к Порошенко вернулись.


К Порошенко вернулись избиратели Вакарчука, который оказался полностью нулевым политиком, да еще с элементом жульничества на уплате налогов, что вряд ли наказуемо у нас в стране, но претензии на роль морального авторитета ушли для Вакарчука в прошлое.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
  #<1 ... 55035504550555065507 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама