Політичні дискусії архів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Проекти, події та конкурси на порталі Finance.UA. Фінанси України, курси валют, котирування акцій, ставки кредитів і депозитів, економічні новини в Україні та фінансовий аналіз.
  #<1 ... 66166617661866196620 ... 7544>
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2020 18:13

Та до чого тут Пашинян?
1.Карабах - це зона впливу Росії. Адже по Україні, Білорусії, Молдові і т.д. - Росія постійно заявляє що це її зона впливу. А зона впливу означає що і конфлікти буде і має вирішувати тільки Росія.
Ця війна - це реальна підстава для Росії. Якщо Росія не може вирішувати такі конфлікти в своїй зоні впливу - то це означає(для світу) що немає ніякої "зони впливу Росії".
Чому питання по Білорусії має вирішуватись в Москві, а не в Брюсселі, наприклад?
2.І друге - те що Вірменія це союзник Росії. Тут все зрозуміло - союзник є союзник. Тим більше тих союзників в Росії раз два і обчелся.

А всякі розмови що Путін хоче Пашиняна "провчити" - це виглядає як оправдання школяра, який спізнився до школи.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6600
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 286 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2020 18:21

Re: Політичні дискусії

16 жовтня, пролітаючи над районами на південний схід від залізничної станції в
н. п. Рубіжне (підконтрольний урядові, 84 км на північний захід від Луганська),
- 4 -
БПЛА СММ малого радіуса дії зазнавав сильного впливу перешкод сигналу. Ці
перешкоди сигналу призвели до втрати контролю над просторовим положенням
літального апарата. Невдовзі після цього БПЛА здійснив приземлення, яке спостерігачі
не контролювали. Згодом 3 представники Збройних сил України повернули БПЛА
команді Місії без видимих пошкоджень*.
:D
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3020
З нами з: 10.06.19
Подякував: 107 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2020 19:57

  unicdima написав:
  Schmit написав:Похоже, скрепный металлолом у армян закончился, теперь дроны работают по скоплениям живой силы. Жаль, что наши нынешние керманычи не понимают потенциала беспилотной авиации.

Зеленський каже, що твої слова брехня :D
"Ми добре знаємо, що таке сучасна війна. Тому, маючи таку базу, абсолютно логічно для нас – України й Туреччини – об'єднувати зусилля.
Наприклад, турецькі безпілотники зарекомендували себе з найкращого боку. Ми бачимо, що це справді гордість вашого ВПК. Це саме той вид озброєнь, який здатний кардинально змінити ситуацію на полі бою. І ми, безумовно, зацікавлені у спільному виробництві. Туреччина демонструє серйозні успіхи в цьому напрямку, і ми купуємо цю продукцію. Україна своєю чергою виробляє двигуни для дронів. Тож запуск спільного підприємства – природний крок."
------------------------------------------
під час нинішнього візиту до Туреччини представники нашого МО відвідали виробництво БПЛА і по моїй інформації в листопаді сюди приїдуть турки і будуть конкретні контракти заключати.

Пізно зарухались, та краще пізно, ніж ніколи. Але не здивуюсь, якщо все заглохне на етапі домовленостей по причині відсутності фінансування, так само, як і з ракетами.
І щось не чутно про підтримку вітчизняних проектів, тої ж Горлиці ДП "Антонов"... Нема кровавого пастора в РНБО, нема кому за цим усім слідкувати.
А тим часом:
Schmit
 
Повідомлень: 5119
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 277 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2020 22:50

  Schmit написав:А тим часом:

я бачу, що до тебе не доходить, що це дно.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3020
З нами з: 10.06.19
Подякував: 107 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 19 жов, 2020 23:15

  Schmit написав:І щось не чутно про підтримку вітчизняних проектів, тої ж Горлиці ДП "Антонов"... Нема кровавого пастора в РНБО, нема кому за цим усім слідкувати.

На Антонов надії нема, всі їх "досягнення" за останні 5 років фейкові.
"кровавий пастор" це теж фейкова пропаганда.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3020
З нами з: 10.06.19
Подякував: 107 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 00:05

  Schmit написав:
Kudrjavuy написав:

Этот металлолом армянам никак не поможет. Сгорит все под огнем беспилотников. Армянам нужны средства борьбы с дронами, но их нет у скрепцов, а все, что есть - бесполезно.

Сегодня сбили первый байрактар. Есть фото и видео. "Совпало" с визитом в Армению Милонова, который прямо пообещал армянам решение проблемы беспилотников
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1345
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 00:16

  Tegularius написав:Сегодня сбили первый байрактар. Есть фото и видео. "Совпало" с визитом в Армению Милонова, который прямо пообещал армянам решение проблемы беспилотников

неимеющиеаналоговвмире не смогли ее решить ни в Сирии ни в Ливии, а тут все более грамотно сделано, я думаю это израильские советники постарались.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3020
З нами з: 10.06.19
Подякував: 107 раз.
Подякували: 193 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 00:24

Re: Політичні дискусії

Розгром у Карабасі: Азербайджан прорвав оборону Вірменії, оцінка обстановки, тактики і втрат сторін

Азербайджан домігся перемоги, а Вірменія зазнала воєнної поразки в Карабасі, і тепер вихід звідти - питання часу.Джерело: https://censor.net/ua/r3225502
maxprofit
 
Повідомлень: 1349
З нами з: 19.11.08
Подякував: 1334 раз.
Подякували: 151 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 00:32

  unicdima написав:неимеющиеаналоговвмире не смогли ее решить ни в Сирии ни в Ливии, а тут все более грамотно сделано, я думаю это израильские советники постарались.

Кто вам это сказал? Вполне себе решают. Сбивали их и в Сирии, и в Ливии, и вот в Армении "первый пошёл".
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1345
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 20 жов, 2020 00:38

  maxprofit написав:Розгром у Карабасі: Азербайджан прорвав оборону Вірменії, оцінка обстановки, тактики і втрат сторін

Азербайджан домігся перемоги, а Вірменія зазнала воєнної поразки в Карабасі, і тепер вихід звідти - питання часу.Джерело: https://censor.net/ua/r3225502


Смешно. Бутусов пишет о разгроме и поразке, будто азербайджанская армия уже щтурмует осажденный Еревана. Хотя там же прямо сверху карта территориальных "приобретений" Азербайджана, на которой отвоевано где-то процентов 6-7 территории Карабаха.
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1345
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 66166617661866196620 ... 7544>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама