Політичні дискусії архів

+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Проекти, події та конкурси на порталі Finance.UA. Фінанси України, курси валют, котирування акцій, ставки кредитів і депозитів, економічні новини в Україні та фінансовий аналіз.
  #<1 ... 66166617661866196620 ... 7544>
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 17:13

Та до чого тут Пашинян?
1.Карабах - це зона впливу Росії. Адже по Україні, Білорусії, Молдові і т.д. - Росія постійно заявляє що це її зона впливу. А зона впливу означає що і конфлікти буде і має вирішувати тільки Росія.
Ця війна - це реальна підстава для Росії. Якщо Росія не може вирішувати такі конфлікти в своїй зоні впливу - то це означає(для світу) що немає ніякої "зони впливу Росії".
Чому питання по Білорусії має вирішуватись в Москві, а не в Брюсселі, наприклад?
2.І друге - те що Вірменія це союзник Росії. Тут все зрозуміло - союзник є союзник. Тим більше тих союзників в Росії раз два і обчелся.

А всякі розмови що Путін хоче Пашиняна "провчити" - це виглядає як оправдання школяра, який спізнився до школи.
andrijk777
Аватара пользователя
 
Сообщения: 7705
С нами с: 11.11.14
Благодарил (а): 190 раз.
Поблагодарили: 287 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 17:21

Re: Політичні дискусії

16 жовтня, пролітаючи над районами на південний схід від залізничної станції в
н. п. Рубіжне (підконтрольний урядові, 84 км на північний захід від Луганська),
- 4 -
БПЛА СММ малого радіуса дії зазнавав сильного впливу перешкод сигналу. Ці
перешкоди сигналу призвели до втрати контролю над просторовим положенням
літального апарата. Невдовзі після цього БПЛА здійснив приземлення, яке спостерігачі
не контролювали. Згодом 3 представники Збройних сил України повернули БПЛА
команді Місії без видимих пошкоджень*.
:D
unicdima
Аватара пользователя
 
Сообщения: 3065
С нами с: 10.06.19
Благодарил (а): 107 раз.
Поблагодарили: 195 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 18:57

  unicdima писал(а):
  Schmit писал(а):Похоже, скрепный металлолом у армян закончился, теперь дроны работают по скоплениям живой силы. Жаль, что наши нынешние керманычи не понимают потенциала беспилотной авиации.

Зеленський каже, що твої слова брехня :D
"Ми добре знаємо, що таке сучасна війна. Тому, маючи таку базу, абсолютно логічно для нас – України й Туреччини – об'єднувати зусилля.
Наприклад, турецькі безпілотники зарекомендували себе з найкращого боку. Ми бачимо, що це справді гордість вашого ВПК. Це саме той вид озброєнь, який здатний кардинально змінити ситуацію на полі бою. І ми, безумовно, зацікавлені у спільному виробництві. Туреччина демонструє серйозні успіхи в цьому напрямку, і ми купуємо цю продукцію. Україна своєю чергою виробляє двигуни для дронів. Тож запуск спільного підприємства – природний крок."
------------------------------------------
під час нинішнього візиту до Туреччини представники нашого МО відвідали виробництво БПЛА і по моїй інформації в листопаді сюди приїдуть турки і будуть конкретні контракти заключати.

Пізно зарухались, та краще пізно, ніж ніколи. Але не здивуюсь, якщо все заглохне на етапі домовленостей по причині відсутності фінансування, так само, як і з ракетами.
І щось не чутно про підтримку вітчизняних проектів, тої ж Горлиці ДП "Антонов"... Нема кровавого пастора в РНБО, нема кому за цим усім слідкувати.
А тим часом:
Schmit
 
Сообщения: 5631
С нами с: 08.09.09
Благодарил (а): 83 раз.
Поблагодарили: 281 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 21:50

  Schmit писал(а):А тим часом:

я бачу, що до тебе не доходить, що це дно.
unicdima
Аватара пользователя
 
Сообщения: 3065
С нами с: 10.06.19
Благодарил (а): 107 раз.
Поблагодарили: 195 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 22:15

  Schmit писал(а):І щось не чутно про підтримку вітчизняних проектів, тої ж Горлиці ДП "Антонов"... Нема кровавого пастора в РНБО, нема кому за цим усім слідкувати.

На Антонов надії нема, всі їх "досягнення" за останні 5 років фейкові.
"кровавий пастор" це теж фейкова пропаганда.
unicdima
Аватара пользователя
 
Сообщения: 3065
С нами с: 10.06.19
Благодарил (а): 107 раз.
Поблагодарили: 195 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 23:05

  Schmit писал(а):
Kudrjavuy писал(а):

Этот металлолом армянам никак не поможет. Сгорит все под огнем беспилотников. Армянам нужны средства борьбы с дронами, но их нет у скрепцов, а все, что есть - бесполезно.

Сегодня сбили первый байрактар. Есть фото и видео. "Совпало" с визитом в Армению Милонова, который прямо пообещал армянам решение проблемы беспилотников
Tegularius
 
Заблокирован
Сообщения: 1345
С нами с: 11.02.14
Благодарил (а): 238 раз.
Поблагодарили: 255 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 23:16

  Tegularius писал(а):Сегодня сбили первый байрактар. Есть фото и видео. "Совпало" с визитом в Армению Милонова, который прямо пообещал армянам решение проблемы беспилотников

неимеющиеаналоговвмире не смогли ее решить ни в Сирии ни в Ливии, а тут все более грамотно сделано, я думаю это израильские советники постарались.
unicdima
Аватара пользователя
 
Сообщения: 3065
С нами с: 10.06.19
Благодарил (а): 107 раз.
Поблагодарили: 195 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 23:24

Re: Політичні дискусії

Розгром у Карабасі: Азербайджан прорвав оборону Вірменії, оцінка обстановки, тактики і втрат сторін

Азербайджан домігся перемоги, а Вірменія зазнала воєнної поразки в Карабасі, і тепер вихід звідти - питання часу.Джерело: https://censor.net/ua/r3225502
maxprofit
 
Сообщения: 1350
С нами с: 19.11.08
Благодарил (а): 1334 раз.
Поблагодарили: 151 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 23:32

  unicdima писал(а):неимеющиеаналоговвмире не смогли ее решить ни в Сирии ни в Ливии, а тут все более грамотно сделано, я думаю это израильские советники постарались.

Кто вам это сказал? Вполне себе решают. Сбивали их и в Сирии, и в Ливии, и вот в Армении "первый пошёл".
Tegularius
 
Заблокирован
Сообщения: 1345
С нами с: 11.02.14
Благодарил (а): 238 раз.
Поблагодарили: 255 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Пн 19 окт, 2020 23:38

  maxprofit писал(а):Розгром у Карабасі: Азербайджан прорвав оборону Вірменії, оцінка обстановки, тактики і втрат сторін

Азербайджан домігся перемоги, а Вірменія зазнала воєнної поразки в Карабасі, і тепер вихід звідти - питання часу.Джерело: https://censor.net/ua/r3225502


Смешно. Бутусов пишет о разгроме и поразке, будто азербайджанская армия уже щтурмует осажденный Еревана. Хотя там же прямо сверху карта территориальных "приобретений" Азербайджана, на которой отвоевано где-то процентов 6-7 территории Карабаха.
Tegularius
 
Заблокирован
Сообщения: 1345
С нами с: 11.02.14
Благодарил (а): 238 раз.
Поблагодарили: 255 раз.
 
 
  #<1 ... 66166617661866196620 ... 7544>
Форум:
+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей + гостей: 2
Модератор: Модератор
Топ
ответов
Топ
пользователей
реклама
Реклама