Эпидемия коронавируса в мире

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 34503451345234533454 ... 4932>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Эпидемия коронавируса в мире 3.6 5 19
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
11%
2
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
32%
6
Зробив 2 щеплення і досить
5%
1
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
47%
9
Інше
5%
1
Всього голосів : 19
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 13:49

Ативакцсерські одкровенія одної широковідомої у вузьких колах вірусологині викликали бурю емоцій в блогера MED GOBLIN Він розбірав інтервю згаданої пані на цитати і проаналізував. Оськільки її відосики сюди чос від часу потрапляють то от цитатник:
СТРАХ І НЕНАВИСТЬ В НАН УКРАЇНИ
Я закохався!
Мою обраницю звати Жолобак. Але я називаю - Надя, Надюша.
Вона не така як усі. Вона - вірусолог-антивакцинатор.
https://www.nas.gov.ua/UA/PersonalSite/ ... ult.aspx...
Довго і часто говорить на ковідні теми, а я слухаю і плачу. Але від останнього довжелезного інтерв’ю пані жолбобак мене так тіпає, що я розібрав його на цитати. І хочу тепер поділитися з вами.
https://www.youtube.com/watch?v=tXzzz5lCMAs
Твердження пані жолубок - «в лапках».
«Чим більше вводиться заходів обмеження, чим більше суспільство тривожиться щодо епідемії - тим більше будуть хворіти громадяни»
Ага, саме так. Китайці мали найжорсткіші примусові локдауни на планеті, та менше всіх постраждали від пандемії, яка, нагадаю, почалась у них на території!
«Ковід, по своїй суті, краще називати просто нежиттю»
Не краще) Бо це різні захворювання. Вони мають різні клінічні прояви https://tinyurl.com/ys4vtyru
І хай пані жолобак нагадає, скільки за останній рік людей померло від сезонних соплів?
«Смертельні випадки серед ковідних лікарів можна пояснити їх загнанністю, заляканістю і тим, що вони не знали, що робити»
А смертельні випадки ковіду серед не лікарів, чим можна пояснити? Взагалі, краще лишити цю тезу без коментарів. Хай просто родичі померлих від коронавірусу медиків пам’ятають, що їх близькі (на думку пані жолобак) були загнані, залякані та некомпетентні. Тому і померли.
«При вакцинації активація імунітету відбувається неприроднім шляхом, така активація (на думку російських вчених) може призводити до онко патології»
Можна відповісти двома шляхами. Розумово-дефіцитним вченим варто перейти на сторінку Інституту Дослідження Раку та побачити своїми баранячими очима дослівну фразу «Vaccines do not cause cancer». https://tinyurl.com/4muduh4h
Якщо ми говоримо в академічній площині, то хай пані жлобабак підтвердить свої слова посиланнями на дослідження. А ми, тим часом, будемо вважати, що саме понос, який вилітає з її рота є основною причиною раку мозку на планеті. Не вірите? А хай вона спростує.
«Антитіла після вакцинації допомагають вірусу інфікувати клітини»
Тоді чому вакциновані хворіють і потрапляють в лікарні рідше? Це спостерігається абсолютно в усіх країнах. Навіть в улюбленій жолобачкою рф-ії.
«Данила Заболотного називали Чумогоном, він поборов чуму в Індії, розібравшись, що є переносником віруса і зупинивши його циркуляцію. Але це різні віруси, зараз ми маємо справу з респіраторним»
При всій повазі до вірусолога жолобок, збудником чуми є бактерія, а не вірус. Але то таке, дрібниці
https://tinyurl.com/2mzny5sh
В підручниках, по яких вона вчилась, написано, що чуму викликає вітер з болота.
«Кубінці розробляють інтраназальну вакцину. За останній рік вони представили 5 своїх вакцин. Наскільки в них потужні біотехнології, хоч вони 60 років живуть в блокаді! Коли ВООЗ запропонував їм вакцини, кубінці сказали: нам не треба, навпаки, можемо свої вакцини дати вам»
Я витираю сльози панталонами Фіделя Кастро… Цікавий факт: за останні 3 місяці кубинці вакцинували 22% населення. https://ourworldindata.org/covid-vaccin ... ountry=CUB
За останні 3 місяці кількість нових щоденних випадків ковід на Кубі зросла у 8 разів https://ourworldindata.org/coronavirus/country/cuba.
Можемо тільки подякувати їм, що відмовились від вакцин, нам більше буде.
«Кубінці використовують назальний інтерферон для профілактики. В нас теж є такий препарат - називається назоферон»
Образ вченої тріснув, назовні полізла жлобобацька торгашна натура і посипались комерційні назви дууууже ефективних препаратів. Ну а шо, колготки з нафталіном самі себе не куплять, нада зароблятьблять рекламою. Далі ще цікавіше.
«Ректальне введення інтерферону призводить до всмоктування його у кров. Але побічних ефектів не буде, бо такий шлях введення м’який. Такі свічки з інтерфероном є і в росії і на Украінє»
М’який шлях введення - стосовно анального отвору звучить трохи розпусно, але хто я такий, щоб судити вчених)) На дворі 21 століття, хтивість прокралась навіть у кабінети НАН України.
Але не вірте фрау жойлобак: інтерферон в прямій кишці не зробить ваш петінг незабутнім!
Шановні поціновувачі псевдоінтерферонових засобів, почитайте мій старий допис, там все детально розжовано. https://www.facebook.com/medgoblin/post ... 644185253/
«Після впорскування інтерферону в ніс, слизові захищені 3-4 години. Можна пшикатись ним коли ви їдете на роботу чи йдете в магазин»
Да, роздовбіть свої незаймані ніздрі пшикалкою невідомої фармакологічної дії. 3 рази в день, протягом наступного року. Більше 1000 впорскувань! Це ж луччє і безпечніше, ніж 2 підшкірних уколи. За ефективність та безпеку подібної авантюри несе відповідальність персонально жолобачка. А нє, не несе, вона просто перднула ротом в інтернет і пішла за картошкою в АТБ. А ви дрочіть носики, любі барбосики. Зате купите фарм-гівна на тисячі гривень, вам же не шкода - а жлобабак копієчка.
«Невідомо, що буде, якщо змішувати різні типи вакцин, бо жодна з існуючих вакцин не досліджена»
По-перше звіздьож, що вакцини не досліджені, вагон публікацій про дослідження вакцин, виконані на десятках тисяч людей.
https://tinyurl.com/eb7rfzj2
По-друге, на даний момент введено загалом більше 4 мільярдів доз вакцини, дані про ефективність та побічні ефекти всім прекрасно відомі (крім мешканки однієї келії НАН України). По-третє, знову звіздьож - змішування різних типів вакцин досліджується, і попередні дані дуже непогані https://www.nature.com/articles/d41586-021-01805-2
«Ефективна мукозальна вакцина інституту пастера рибомуніл, бронхомунал - теж»
Раптом ви не купите пирскалку в носа, то може хоть імуномодулятори (препарати, які не діють). З бюджету мало виділяють, врятуйте «вчену» фінансово, вона вам буквально про це кричить!
«Много знаний приносят много страданий»
І тут я вперше повністю згоден із пані жолобак. А ще, дуже радий, що її життя позбавлене страждань.
Дякую НАН України, за чудовий підбір кадрів. Вірусолог, який плутає віруси та бактерії, який ігнорує сотні свіжих наукових публікацій, який заперечує факти навколишнього світу - це ще треба пошукати!
Дякую ютуб каналу «Укрлайф тв» за надання антиваксам платформи для численних виступів.
Дякую Медичний центр Призма, що ви спонсоруєте такі прекрасні передачі в розпал пандемії.
stargazer
 
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.04.09
Подякував: 458 раз.
Подякували: 142 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 15:50

На тему "дипломированных иммунологов" хорошо написал Марк Твен еще в 1870-м в коротком рассказе "Мои часы" (https://booksonline.com.ua/view.php?book=38300).

Только одна фраза из рассказа:
Он все допытывался, куда деваются неудавшиеся паяльщики, оружейники, сапожники, механики и кузнецы, но никто так и не мог ему этого объяснить.
yanyura
 
Повідомлень: 6519
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2011 раз.
Подякували: 1531 раз.
 
Профіль
5
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 15:55

Чілі рівень вакцинації 62% вакцина Сіновак рівень захворюваності упав на 80%
Там зараз середина зими /липень/січень

Джерело

З сусідньою Аргентиною де вакцинованих повністю 14% можна теж порівняти тут
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10554
З нами з: 18.06.08
Подякував: 43 раз.
Подякували: 741 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 16:16

Не совсем по теме, но тут часто обсуждали демографию.
К 2030 году в Украине будет жить 36 млн человек. Об этом 28 июля в комментарии УНН заявила директор Института демографии и социальных исследований имени М.В. Птухи Элла Либанова.
......
Депопуляция в Украине будет идти, мы прогнозировали цифру 36 млн на 2030 год, но сейчас уже ясно, что будет меньше", – сказала она.
....
Она отметила, что территория Украины без населения не останется.

"Нужно понимать, что страна в центре Европы в хорошей природно-климатической зоне с прекрасными ресурсами не будет пустыней. Вопрос в том, кто здесь будет жить", – подчеркнула специалист.

Больше читайте тут: https://m.gordonua.com/news/society/nas ... 65094.html
ЛАД
2
 
Повідомлень: 21415
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5048 раз.
Подякували: 4676 раз.
 
Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 16:26

Цитата очень несвежая, но актуальности не потеряла:
"Чтобы мы поняли уровень зараженности и иммунитета нашего населения, давайте обследуем 10 тыс. человек на коронавирус, на наличие антител; только выборку должны строить не врачи (то есть не по принципу обращаемости), а демографы или статистики. Только репрезентативная выборка может дать достоверную информацию о том, что происходит в стране", – заявила она.

Больше читайте тут: https://m.gordonua.com/news/society/cht ... 97622.html
К сожалению, как была сделана выборка в 6000 человек, по которой были получены обсуждавшиеся здесь результаты в 33% переболевших, почему-то скромно умалчивается.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 21415
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5048 раз.
Подякували: 4676 раз.
 
Профіль
2
2
5
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 18:16

  ЛАД написав:Зачем вакцинироваться 30, 40, 50-летним, когда им всё время рассказывают, что для них это "просто грипп".
1 Треба трошки виправити віковий ряд
0,10 , 20 , 30 , 40....а далі вже індивідуально
2 Якщо на всіх не вистарчає то логічно заявити наступне
Шановні 0-40 не пхайтесь в чергу,дайти тим кому 60+ провакцинуватись - це може комусь врятувати життя, а Вам честь і похвала за те що переживаєте за нужденних..

А можна так як ЛАД...
Він сам зловити вакцину не може...але закликає тих кому вона менше потрібна-відштовхувати його ліктями...
Труси-хрестик?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 25365
З нами з: 15.01.09
Подякував: 241 раз.
Подякували: 2823 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 18:19

  ЛАД написав:К сожалению, как была сделана выборка в 6000 человек, по которой были получены обсуждавшиеся здесь результаты в 33% переболевших, почему-то скромно умалчивается.
Ковідістерикам - ці результати не цікаві бо зменшують летальність в 6 разів...
Ковідпофігісти а-ля я - це розглянули ,на підставі розглянутого написали,що
Максимальна кількість смертей від короновірусу,навіть якби ніхто нічого не робив - була б 150 000
Станом на сьогодні - 52 000
Через рік сягне - 70 000...
Чи варто було втрачати в народжуваності і в збільшенні смертності від інших хвороб,руйнуванні економіки, щоб врятувати за три роки 70 000 тих хто збирався помирати й так...Питання дискусійне.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 25365
З нами з: 15.01.09
Подякував: 241 раз.
Подякували: 2823 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 18:44

ВОЗ не зафиксировала повышенного уровня смертности от COVID-штамма Дельта. Об этом заявила эксперт ВОЗ Мария ван Керкхове на брифинге в пятницу, 30 июля.

"Безусловно, вариант Дельта - это вариант, который вызывает у нас серьезную обеспокоенность. Он более заразен, чем даже вариант Альфа. Есть лабораторные исследования, которые свидетельствуют, что этот штамм распространяется быстрее", - сказала она.

"В то же время мы не зарегистрировали повышенный уровень смертности", - добавила ван Керхове.

Xenon
 
Повідомлень: 3928
З нами з: 25.02.09
Подякував: 71 раз.
Подякували: 269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 19:09

  st512 написав:
  ЛАД написав:В Харькове с ними проблема.
честно говоря крайне удивлен, читая харьковский форум, видеть там чуть ли не драки в пунктах вакцинации на файзер и модерну. Приезжайте в Киев, записался через хелси, приехал на 20 минут раньше, очереди не было. Как и говорили форумчане, декларация и прописка значения не имеет.

Понятно, что все блага идут в первую очередь в Киев.
Впрочем, я в Харькове недавно привился Пфайзером просто по предварительной записи в регистратуре и последующему вызову в поликлинику.

А драки - потому что плохая организация. Объявляют только время начала вакцинации, естественно, сотня людей подваливает к этому моменту (считая, что им назвали их индивидуальное время) и начинаются разборки, кто за кем стоял. Я пришел минут за 30 до начала и был во второй группе из 6 человек.
Востаннє редагувалось Starikan в П'ят 30 лип, 2021 19:13, всього редагувалось 1 раз.
Starikan
2
 
Повідомлень: 18532
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2411 раз.
Подякували: 3037 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 лип, 2021 19:23

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Starikan написав:А драки - потому что плохая организация.

я больше об этом, понятное дело что самих вакцин в киеве может и больше... но сделать цифровую очередь и четко распределить между желающими.. вакцины ведь все ровно на всех не хватит, не важно, стоите вы в очереди с утра или ждете смску в телефоне
st512
 
Повідомлень: 948
З нами з: 09.07.13
Подякував: 105 раз.
Подякували: 76 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34503451345234533454 ... 4932>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: mozzila2010, Stan78 і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютный рынок в мире 1 ... 792, 793, 794
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7931 18044082
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 21 січ, 2022 13:41
ЛОБ
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама