Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 471472473474475 ... 889>
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2022 12:11

карусель купонів .

  akurt написав:В наш буремний час 9,2% річних по гривні - то непогано!
Якшо я вірно рахую, то прибуток станом на 20 березня складе:
((9,2%/365)х60х50000)/100=756 гривень 16 копійок. Це за 2 місяця або по 328 гивень на місяць.
Якщо відкинути 16 копійок, то можна навіть скупитися в АТБ.

Для інвестицій в нерухоімсть за кордоном трохи не вистачить.

це ж не ліри на депо..
можна почати з маленького, курочка по зернятку... складений відсоток .. карусель купонів ...
https://fi202x.blogspot.com/2022/01/blog-post.html
і все таке...
поки ще ковід вивчаєм тему: Португалія, Грузія, Філіпіни
... і багатіємо думкою/кріптокоєнами
https://dou.ua/forums/topic/35863/
тут радять
— работу для конспирации не бросать но рассабиться и получать удовольствие от оной
— посмотреть на варианты недорогой недвижки в ЕС по дальше где можно легализоваться
— деверсификация профитов
— продолжать заниматься криптой ( но желательно только частью портфеля)

і
6. Уезжай из Украины и забери семью. В какую-то нормальную страну, не Европу, не Америку, дружественную к крипте, где нет товарища майора и ненужного влезания государства в твою жизнь. Купи там жилье и получи ВНЖ.

тільки от Туреччина не криптодружелюбна.

Як на мене, зараз відкрито такі питання для грунтовного дослідження:
- вибір країни (тепло, комарі не кусають, дешево, нема товаріща майора і мінімум податків)
- логістика тіла у дестінейшен кантрі
- трансфер кешфло
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2022 17:50

Цікаво, як може бути Туреччина до кріпти «не дружелюбна», як я не знаю тут нікого, хто би її не мав.
Єдине обмеження: згідно з постановою Центрального банку Туреччини не можна розплатитися кріптою за нерухомість, або за нове авто в салоні.
З вашого тексту вище чи вірно я розумію, що Україна до кріпти «дружелюбна», в Україні можна за кріпту купити квартиру у Забудовника та авто в салоні?

Для вибору краіни, куди Ви, згідно з порадою вище, переїдете з родиною на виконання пункту 6 вище, можна врахувати оці свіжі дані:
https://www.numbeo.com/cost-of-living/r ... ountry.jsp

P.S. Я дуже радий, що знадобилося всього майже 5 (п‘ять) років для того, щоби дуже вдало сьогодні сформулювати головні питання (не всі), про які я тут тлумачу з квітня 2018 року: «Як на мене, зараз відкрито такі питання для грунтовного дослідження:
- вибір країни (тепло, комарі не кусають, дешево, нема товаріща майора і мінімум податків)
- логістика тіла у дестінейшен кантрі
- трансфер кешфло»

Буде дуже цікаво, чи вималювалися якісь конкретні варіанти.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9631
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2022 18:43

  akurt написав:Цікаво, як може бути Туреччина до кріпти «не дружелюбна», як я не знаю тут нікого, хто би її не мав.
Єдине обмеження: згідно з постановою Центрального банку Туреччини не можна розплатитися кріптою за нерухомість, або за нове авто в салоні.
З вашого тексту вище чи вірно я розумію, що Україна до кріпти «дружелюбна», в Україні можна за кріпту купити квартиру у Забудовника та авто в салоні?

Для вибору краіни, куди Ви, згідно з порадою вище, переїдете з родиною на виконання пункту 6 вище, можна врахувати оці свіжі дані:
https://www.numbeo.com/cost-of-living/r ... ountry.jsp

P.S. Я дуже радий, що знадобилося всього майже 5 (п‘ять) років для того, щоби дуже вдало сьогодні сформулювати головні питання (не всі), про які я тут тлумачу з квітня 2018 року: «Як на мене, зараз відкрито такі питання для грунтовного дослідження:
- вибір країни (тепло, комарі не кусають, дешево, нема товаріща майора і мінімум податків)
- логістика тіла у дестінейшен кантрі
- трансфер кешфло»

Буде дуже цікаво, чи вималювалися якісь конкретні варіанти.

Грузія, ще трошки покращень від Гетьманців, і, мабуть, буде дешевше чим в цоколі.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2022 20:25

Тільки сьогодні читав як пан на букву Г хоче третю групу нахилити. Підтримую. Весь світ і всюди платить.

Про Грузію можу вас і підтримати, бо був багато разів.
Я питання купівлі нерухомості там розглядав, але вирішив не вкладатися.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 21 січ, 2022 01:59, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9631
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2022 20:40

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  akurt написав:Тільки сьогодні читав як пан на букву Г хоче третю групу нахилити. Підтримую. Весь світ і всюди платить.

Не зовсім вірно, весь розвинений світ платить і отримує від своєї держави блага та послуги.
В нас плати чи не плати - 90% піде на палац зам.прокурора або сбу-шника в Кончі-Заспі. А тобі платнику - повісточка на війну в окопи :mrgreen:
Тому уважно вивчаємо https://www.gov.pl/web/businessharbour- ... -programme
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8892
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1333 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2022 20:55

  BIGor написав:
  akurt написав:Тільки сьогодні читав як пан на букву Г хоче третю групу нахилити. Підтримую. Весь світ і всюди платить.

Не зовсім вірно, весь розвинений світ платить і отримує від своєї держави блага та послуги.
В нас плати чи не плати - 90% піде на палац зам.прокурора або сбу-шника в Кончі-Заспі. А тобі платнику - повісточка на війну в окопи :mrgreen:
Тому уважно вивчаємо https://www.gov.pl/web/businessharbour- ... -programme



бальзам для учня нашого турецького гури,
і в догонку:

нам поки що лишатися тут
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 21 січ, 2022 08:40

Легке враження, що тільки схеми ухилення від податків допоможуть вкласти гроші - часто невеликі - в закордонну нерухомість з метою обладнати собі або «запасний аеродром», або місце для комфортних умов віддаленої роботи, або приємне місце для прожиття - диверсифікація споавжня - доя проживання своїх батьків.
Про останній варіант я повідомляв на днях: людина з Рівного шукала - як на мене - дуже довго - днів 10 - але купила те, що треба нову квартиру 2+1 «все під ключ» в новому будинку і майже в центрі міста - за 78 000$.
Людина - не ФОП. І не чиновник. І не працює в бюджетній сфері.
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 21 січ, 2022 15:57, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9631
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 21 січ, 2022 09:30

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  roberto dark написав: НАУЧИ НАС НЕРАЗУМНЫХ, КАК СТАТЬ ТАКИМ ЖЕ УСПЕШНЫМ И ПЕРЕЕХАТЬ В СЕЛО С ФОНТАНОМ!!! 

один мой знакомый переехал в израильский кибуц, да так удачно что с украинских форумов невылазит, потому что местные его не очень хорошо приняли, точнее его приняли за дешевую обслугу. Сколько вы говорите там платят за уборку квартир?

Нужно переезжать в близкие по духу и ментальности страны, а не в Африки и Азии. Или лучше научиться зарабатывать дома и никуда не переезжать. Чтобы потом не истерить капсом на форумах как у понаеха в эмиграции всё хорошо.

Когда хорошо сидят на местных форумах, имхо. Чето я на израильские форумы не лезу.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 21 січ, 2022 10:53

Албанія 2х5

https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=5375449#p5375449
  Bolt написав:Печалька. В Саранді ціни зробили х2,5. Купівля квартири наразі відкладається на невизначений термін😥
https://www.holprop.com/s/sale/al36528958/
Тут до пляжа менше 100 м.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 21 січ, 2022 12:02

Вони визначилися. А іншим що робити?

  roberto dark написав:
  flyman написав:https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=5375449#p5375449
  Bolt написав:Печалька. В Саранді ціни зробили х2,5. Купівля квартири наразі відкладається на невизначений термін😥
https://www.holprop.com/s/sale/al36528958/
Тут до пляжа менше 100 м.

Глянув тільки но на цей Манго пляж. Картинка гарна..Анталії і поруч не валятись..Море, пляж ..Майже як в Ізраїлі ( де бідолажний акурт ніколи не був і не буде...Слава Богу). Прилетіти в ту Саранду, відпочити у тих апартаментах на який час - звичайно прикольно. Але навіщо купувати, якщо жити там не реально. Маленьке містечко з курортною, нерозвинутою інфраструктурою, вузькими вуличками з підйомами та спусками. Кожен раз коли таке бачу то відразу думаю - як же правильно та розумно я зробив, що колись купив квартиру саме в Ізраїлі, на узбережжі в розвинутому та перспективному місті. На відміну від тих, хто влошився в турецькі єпеня, в мусульманській країні ТРЕТЬОГО СВІТУ, на межі дефолту по ціні ( УВАГА!!! ВСІМ ІНВЕШТОРАМ РАВНЯЙСЬ) = 1-кім КИЇВСЬКОГО ХРУЩИКА В СОЛОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ :lol:

Купувати ніхто не забороняє, тре спочатку визначитися яка ціль.
Для чого воно тобі:
отримати ПМЖ,
отримати громадянство,
для зимівлі,
для відпочинку раз в рік,
під оренду (експатам/аборигенам),
прилаштувати бабки, що ляжки жгуть,
диверсифікація (атопутіннападьот),
занишкарити бабло від гамністії,
і т.д.

Далі думати, чи буде туди доступ тіла, і назад (щоб не застряти як сливка в ср@ці)

На що жити, заощадження (через зелений коридор), чи пасивний дохід (як його переводити), чи активний дохід (легально чи напів чи нелегально).

І ще 100500 питань.
Якщо їх задати собі, і відповісти (правильно), то в 99% виявиться, що наразі інвестиція закордон, то чемодан без ручки (якщо ти хочеш жити і там і сям).

Акурт проводить пенсію в Туруреччині, молодець,
Роберто вирішив окопатися в Ізраїлі, ще ліпше.
Вони визначилися.

А от що робити іншим? Список питань навів вище.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 471472473474475 ... 889>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24799 16562819
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 06:08
rjkz
10012 6259437
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
6 379384
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама