Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 11761177117811791180 ... 7922>
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 14:22

На півдні наші звільнили кілька населених пунктів. Військові у шоці від того, що вони побачили, коли туди зайшли. Орки не лишають після себе нікого живого. Просто на вулицях повно трупів - дітей, жінок, чоловіків, собак, гусей, корів... :(

ПС. Я розумію, коли літні люди не виїхали з села, бо їм важко фізично та психологічно. Але чому молодь з дітьми не виїхали? Було ж достатньо часу.. На шо розраховували? Мало новин було про Бучу, Бородянку тощо? Чи корову було шкода залишити?
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4891
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 14:23

andrijk777
Оце ви правильно написали, що "керувати державою трошки складніше ніж строчити коментарі на форумі". Приведені вище пункти - "це не зрада, а просто помилки, недопрацювання, хибні оцінки ситуації і т.д".
Цілком згоден.
Тільки щось занадто багато цих помилок, які довели "пацієнта" до критичного стану. Схоже операцію хворому організму довірили робити не товстому лікарю, а красеню сантехніку.
Schmit
 
Повідомлень: 4300
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 14:33

  otg написав:
  Schmit написав:Тільки щось занадто багато цих помилок, які довели "пацієнта" до критичного стану. Схоже операцію хворому організму довірили робити не товстому лікарю, а красеню сантехніку.
Про ці помилки чомусь розповідають в осн порохоботи. Обʼєктивно налаштовані люди бачать що позитива на багато більше чим помилок. А помилки будуть, як без них. Не помиляється той що нісого не робить.

Моя думка - потрібно негайно припиняти це розділення, забути про помилки, бо в єдності українці завжди перемагали, а як тільки починалось розділення - починались поразки.
Schmit
 
Повідомлень: 4300
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 14:39

  edvardd написав:
  V2 написав:
  edvardd написав:ещё раз повторяю, он выложил видео стратегического объекта, со словами ещё им можно пользоваться - повторно наводя на него артилерию, а теперь разводит сопли, любого другого за такое давно бы закрыли, и он этим видео реально подставляет людей на передку...подробностей давать не буду, у меня в отличии от него мозги есть...


Повторю ще раз - Бутусов не з тих людей, які б це робили, оскільки цінує справжніх воїнів на передку!!!

российский военный корреспондент Александр Коц поблагодарил Бутусова за обнародованный ролик.

"Бутусов фиксирует результаты работы российской артиллерии по мосту через Северский Донец, соединяющий Северодонецк и Лисичанск. Второй мост, напомню, уничтожен. Спасибо, Юра, за объективный контроль. Проведем корректировку. Продолжай наблюдение", – написал Коц в своем Telegram-канале.
Сегодня прошла инфа, что мост разбили, теперь народ в Северодонецке без снабжения - вот так Бутусов цінує справжніх воїнів на передку?


Вы дійсно думаєте що Бутусова слухали як корегувальника вогню????
Чи це тільки спроба росіян навісити собак на нього?
Чому тоді наведення вогню цими персонажами не викликало такої уваги у вас?
https://tsn.ua/ato/arestovich-zasudiv-u ... 08075.html
komant733
 
Повідомлень: 252
З нами з: 07.03.16
Подякував: 32 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 14:45

  Schmit написав:
  otg написав:
  Schmit написав:Тільки щось занадто багато цих помилок, які довели "пацієнта" до критичного стану. Схоже операцію хворому організму довірили робити не товстому лікарю, а красеню сантехніку.
Про ці помилки чомусь розповідають в осн порохоботи. Обʼєктивно налаштовані люди бачать що позитива на багато більше чим помилок. А помилки будуть, як без них. Не помиляється той що нісого не робить.

Моя думка - потрібно негайно припиняти це розділення, забути про помилки, бо в єдності українці завжди перемагали, а як тільки починалось розділення


Питання Порошенка, по свідченням Медведчука,який тільки і бажає Україні розбрату, НА ЧАСІ!!!
А хто провалив захист півдня України, НЕ НА ЧАСІ......
І це найбільше дивує .....
komant733
 
Повідомлень: 252
З нами з: 07.03.16
Подякував: 32 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 14:59

Schmit
 
Повідомлень: 4300
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 15:02

  komant733 написав:Питання Порошенка, по свідченням Медведчука,який тільки і бажає Україні розбрату, НА ЧАСІ!!!

Это не "Питання Порошенка," Это Вопрос пятой колонны возглавляющей коррупцию.
Которая подготовила Украине корейский сценарий, что бы скрыть свои преступления в Украине. https://www.bloomberg.com/opinion/artic ... ium-europe
И "сознательные ошибки" новой власти, идущей по той же стезе.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 15:06

  Schmit написав:Моя думка - потрібно негайно припиняти це розділення, забути про помилки, бо в єдності українці завжди перемагали, а як тільки починалось розділення - починались поразки.
Во, это другое дело. Я только "За"
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 15:16

  pesikot написав:
  yama написав:https://petition.president.gov.ua/petition/137678
https://petition.president.gov.ua/petition/137676
https://petition.president.gov.ua/petition/137682

А газ ты откуда получать будешь ?
Критикуя - предлагай альтернативы

Умереть или погреться перед смертью ? я бы так ставил вопрос. Между теплом и жизнью я бы выбрал жизнь. Даже если это поможет сберечь чужую жизнь я готов померзнуть немного.
А зачем мне вообще газ ? я могу без газа - лето на дворе . А до зимы еще можно победить . Ну и я не вижу ничего зазорного что бы померзнуть за победу , я итак зимой вынуждено работал 3 месяца при +11 +13 в помещении. У нас сейчас избыток электричества , то есть потребление электричества упало более чем на 50% - не вижу проблем заменить газ электричеством. Для меня не понятно почему мы 8 лет торгуем на крови газом рф . Простой пример : допустим ваш сосед ( из соседней избы) будет быть вас и вашу жену и не только быть , убьет пару ваших родственников ( допустим детей) выгонит вас из вашего дома жить в подвал , но вы будет дальше покупать у него газ \ дрова ( да что бы то не было) ? Это ж нормально по вашему. это ж не из пальца высосано это факты : многие прожили в подвалах по 2-3 месяца,под обстрелами,без еды и нормальной воды, многие потеряли своих детей и жен , лишились жилья , даже не говоря о такой мелочи как потеря доходов\работы. что еще надо потерять или чего вам мало на чаше весов что бы не покупать у орков что либо ?
Востаннє редагувалось yama в Суб 28 тра, 2022 15:24, всього редагувалось 1 раз.
yama
 
Повідомлень: 4790
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9016 раз.
Подякували: 1054 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 28 тра, 2022 15:17

  otg написав:
  Schmit написав:Моя думка - потрібно негайно припиняти це розділення, забути про помилки, бо в єдності українці завжди перемагали, а як тільки починалось розділення - починались поразки.
Во, это другое дело. Я только "За"

Людей делит только скот у власти, что бы править и грабить.
Но это должно идти прежде всего от ВЛАСТИ!
А мы имеем резко обратный процесс https://bastion.tv/suddi-verhovnogo-sud ... sti_n47461
Который геббельсовщиной по РФскому аналогу не зальёшь!
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 11761177117811791180 ... 7922>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: pesikot і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27900
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 189069
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 622998
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама