з карти на карту без сенсу , термінал це кредитні, переказ кредитних +4% до ціни як мінімум. От обнал грошей з карти при покупці це важливо, купив снікерс і зняв грошей з каси 200 грн на щось ,
|
|
![]() з карти на карту без сенсу , термінал це кредитні, переказ кредитних +4% до ціни як мінімум. От обнал грошей з карти при покупці це важливо, купив снікерс і зняв грошей з каси 200 грн на щось , ![]() Re: Валютний ринок в контексті ДСНа всіх платформах мої оптовики/гуртівні сидять - то як же мені з ними тягатись по ціні?))) Я натякаю на те, що ЦА - широка)) Так в місті Лева ще й додалось населення)) А далі пишете два взаємно протилежні речі>>>>> Востаннє редагувалось Успіх в Нед 18 вер, 2022 08:59, всього редагувалось 1 раз.
![]() Всі тонкощі бізнесу)
Тому я там вище запитав про - "магазин на першому поверсі в ЖК"... але тут теж не схвалили(лише, якщо надавати послуги) Фактично так - моя ЦА переважно й була "не багаті люди"... - тому я, майже, завжди робив ставку на "трохи нижчу ціну, ніж в найближчих конкурентів" ![]() А тут, думав: - зроблю значно нижчу ціну, так як я на фронті, а тато не дуже має час тим займатись(лише по вихідних) - то думав, тато розпродасть товар до мінімально-граничного за 2-3міс(бо я добрячі був зробив запаси товару... - та й завжди любив ходовий товар тримати в більших запасах, ніж потрібно), а далі буде закупляти товар по мінімуму, щоб просто підтримувати асортимент (докупляти лише ходовий товар і в мінімальних кількостях)... Думав, що реально трохи будуть розбирати швидше, так як останні місяці всюди все дуже здорожчало... - а воно щось зовсім "від перестановки доданків... - каса вихідних днів - не зростає"©(відносно кас до повномаштабного вторгнення) А деякі дні - і взагалі, каса - "якась ганьба"))) І то при тому, що таки товар зріс у ціні за пів року. Тож виходить, що кількість товару продається меншою, ніж 7міс. тому ![]() Як так? ![]() Востаннє редагувалось Успіх в Нед 18 вер, 2022 12:10, всього редагувалось 2 разів.
![]() Відшліфовуємо помилки у бізнесі)
І все ж таки ![]() ![]() (так, я дуже жорстко на всьому економив/багато в чому собі відмовляв... - але і в бізнесі ж якось умудрявся витягувати +/-700дол/міс) ??? ![]() Якось сумно... Але ж базари/ринки існують і в більш розвинутих країнах? Всі в ТРЦ не помістяться)) А що думаєте про магазин на першому поверсі? Теж думаєте, що лише "послуги"(ну і продукти) - можуть прижитися/вижити? ![]() может быть жена помогала? Заработать 1куе до войны было не так уж и сложно Вот например В мелких городках базары были, есть и ещё будут, а в крупных их вытеснят крупный бизнес, ТРЦ и интернет торговля. Так что подбираете себе локацию в городе поменьше. ![]() услуги и продукты потому что их не покупают по интернету, продукты нужны сейчас, поэтому интернет заказ + доставка не прижилась. Услуги это работа мастера, зачем ему работодатель в виде крупного бизнеса, каждый мастер наоборот мечтает о своем парикмахерской, ресторане, стоматологии чем работать на дядю. Поэтому в сфере услуг крупный бизнес невозможен. Исключение - перевозка пассажиров, там за коррупцию жирные маршруты могут отдать крупным фирмам, а мелким показать дулю. А с товарами наоборот, у кого то есть миллионы выкупить участок, поставить там громадный торговый зал с ассортиментом всего на свете, рядом кафе и парковку. У вас таких денег нет? Значит и тягаться с ними смысла нет. Рано или поздно ваш покупатель уйдет в эпицентр.
![]() А УСПІХ завжди там, де ним вміють ділитись!©Та все прозоро)) Перевожу зразу в долари(хоч всі доходи поступали в гривні) Я >>> 700дол(з бізнесу) + 100-150дол(з депо колись капало по жирних %%) + на соціальному доларі колись певну суму заробив(може 1Кдол, а може і 2К, чи 3К вийшло - не пам'ятаю) Дружина >>> 200-250дол. Все просто/прозоро)) На першу хату її батьки дали - 0 Мої батьки - ПОЗИЧИЛИ мені декілька тисяч, які я за рік, чи чуть більше - віддав!(просто мої кошти були порозкидувані по різних банках на різні терміни... - але моїх грошей вистачало на котлован, якщо б міг зняти з нерозривних депо) На другу хату(смарт, ще будується) - аналогічно, як на попередню. Ну от - і я теж це підозрюю ![]() То, підводячи підсумок - треба кидати ту "валізу без ручки"? Але, я Вам казав, що ще хочу після війни з того бізнесу зробити "хобі")) - тобто, виходити на 3, може 4дні(а не так, як колись херачив по 7 і дуже рідко по 6днів/тиждень!). Але, якщо буду бачити, що взагалі, "тупо", - лише займає мій час, то напевно, прийдеться залишати ту справу... Востаннє редагувалось Успіх в Нед 18 вер, 2022 13:08, всього редагувалось 1 раз.
![]() Успіх Переважна більшість бізнесу вже не та. Якщо в 90-і роки у мами ЗП була ~60$ то торгівля на базарі (автозапчастини) приносила 200-300$ (3 дні на тиждень). До 2014 ще було співвідношення 500$ ЗП, 500$ торгівля (2-3 дні на тиждень). З 2014 до карантину бізнес доживав своє в режимі 500$ ЗП, 100$ торгівля (1 день в тиждень). З початком карантину бізнес закрився повністю.
![]() Re: Валютний ринок в контексті ДСЗа апрель-июль, который прожил в Виннице в новом ЖК закрылся один продуктовый магазин (не выдержал конкуренцию с таким же магазин, но чуть больше в этом ЖК), а также только открытый в июне магазин одежды закрылся через месяц. Велосипендый магазин, пивная наливайка и салоны красоты работают с постоянным потоком клиентов. Можете тоже открыть пивнушку.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|