головне щоб не на Сомалі
|
|
![]() Игорь
Сейчас все объясню (с) ![]() 0. Самое интересное, что картинки с сайта из домена уа у меня открылись только через ВПН ![]() 1. На графике явно прослеживается цикличность. Далеко не все пики связаны с крупными войнами. Во всяком случае, последний, самый крупный, пик явно ковидный. До этого военные пики повыше, но для меня не очевидно, что является причиной, а что следствием? Наша ситуация действительно кардинально отличается, но очевидно, что расхлебывать последствия мы будем долго. Волшебник не прилетит и всеобщее благоденствие не организует. 2. Явно видна зависимость и явно виден временной лаг. Инфляция запаздывает. Если исходить из текущего графика и аналогии с предыдущими периодами, пора смягчать монетарную политику. 3. Цены на отдельный продукт мне не говорят вообще ни о чем. По моей информации уровня ОБС, цены на яйца там находятся чуть ли не в противофазе с ценами на остальные продукты. Кстати, примерно месяц тому назад там подешевели бананы ![]() 4. Цены на перевозки считаются достаточно надежным и достаточно своевременным критерием состояния экономики. Тут видно явное охлаждение после перегрева. Для усугубления картины могу добавить, что сейчас в США еще и цены на внутренние перевозки существенно упали. Пора смягчать монетарную политику. ![]() Для чого, щоб сировина полетіла в небеса і бензоколонка отримала більші гроші на війну? Стратегічна місія це зупинити ньюрейх в 4-й світовій війні(3-тя була холодна війна), американцям підкинуть пільгами, якщо вони не зможуть тягнути свої кредити по новим прайсам, тобто обліковим ставкам. Так що з точки зору економіки Ви праві, але зараз війна, треба сателіт чінараша трохи приземлити, щоб у них зіркова хвороба не загострювалась, і ці недоімперії займались власними кріпаками і більше думали чим їх годувати... По курсу, свято продовжується, Приват наливає по 38.35, Київ закінчив день 38.39 на 39.43, це найвужче. Багато обмінок не встигають за ревальвацієй і трохи випереджають події і не ставлять більше 38.30 на прийом.
![]() Re: Валютний ринок в контексті ДСДа, я рассуждал с точки зрения экономики, коль обсуждаем графики экономических параметров. А вот тут, к сожалению, все несколько сложнее. Если с рашей все верно, то с Китаем так не получится. Китай - очень крупный импортер ресурсов, и их дешевизна ему выгодна. Выходит, что с двумя достаточно серьезными противниками бороться нужно противоположными методами. При этом нужно учитывать, что экономика Китая достаточно сильна, чтобы в противостоянии стоило заботиться о состоянии своей. А если еще небезосновательно заподозрить, что Китай начал экономическую войну значительно раньше, чем его стали воспринимать как серьезного соперника, все становится совсем сложно. Чтобы не заканчивать совсем уж пессимистично, замечу, что степень единства чинараши, на мой взгляд, сильно преувеличена. Китайцы - ребята очень хитрые, они рашу используют, пережуют и выплюнут. ![]()
У Чіни теж з фінансами не дуже, іпотечна бульбашка, плюс дуже багато контор не можуть обслуговувати свої борги. Ті 3 трильйони що вони назбирали, можуть бути не такими великими грошима, якщо США захочуть трохи покошмарити вузькопльоночних. Так ось високі ставки ФРС не дадуть більше експортувати Китаю власних товарів, бо США свідомо гальмують споживчий попит по всьому світу високими ставками, тобто виходить будуть загострюватись внутрішні економічні проблеми, то що Чіна взяла нафту і прочі ресурси дешевше це ще пів справи, з неї зробили товари, які продати не можуть, ось і виходить, що доданої вартості тримати все на плаву немає. Ось що я мав на увазі, головне це експорт Чіни, який погано продається, а експорт в структурі ВВП Чіни "всього навсього" 85% ![]() Плюс США дає натяки Чіні, що за допомогу бензоколонці будуть санкції, поки що почали з постачальників запчастин до іранських мопедів, але точно сказали, що це може бути тільки початок історії. Багатоходовочка, так що ставки тільки вверх, поки не розрулиться питання гітлерівських натяків у поведінці бензоколонки і Сі. Заодно Сі повинен зрозуміти, що навіть косо дивитися у бік Тайваня не можна))) Ятакгадаю(с). А ось по гривні цікаво, Пишний теж виходить жорсткий монетарник і кроки чорного курса у бік офіційного прискорюються... п.с. до курса 38 залишилось трохи більше 40 копійок, а у Привата всього навсього 35...
![]() Все буде Україна!Тут така фінансова "глибина глибин" обговорюється))
А простому солдату з окопа просто б зрозуміти, що це означає? Чи далі(цього і наступного року) буде дешевшати, чи дорожчати: - продукти харчування? - долар? - побутова техніка? - нерухомість? То що з цього подешевіє, а що здорожчає? ![]() Успіх Питання невірно сформульоване: очевидно, що побутові товари дорожчати будуть всі, питання тільки в тому, як сильно. От вартість нерухомості дуже залежить від місця її розташування: у Львові дорожчає, в Херсоні чи Запоріжжі - знецінюється.
Долар поки що падає, але дно відоме (37.45). ![]() Долярчику і всім доброго ранку. Якщо коротко, то долар всіх порве на німецький крест. Промислові товари будуть дешевшати. З їжею і нерухомістю складно, бо на харчі дуже впливають бойові дії( не можливість садити, збирати, зберігати врожай) та ускладнена логістика(доставка). По нерухомості, воїни вигрібають дешеві варіанти, тому ціни на нерухомість до 30 000у.о. за об'єкт всі підвищилися. Бізнес сегмент напевно нас не буде цікавити, там мінус 50%, але все одно цінники там починаються ближче до 100 000. Щодо курсу гривня долар, то нас не повинні цікавити ці маленькі ревальвації, купуйте валюту і не думайте про ціну, нажаль все погане в плані курса нас чекає після перемоги, коли нам вже не будуть давати 3 ярди в місяць і прийдеться жити на свої, курс прийдеться ловити мінімум на позначці 50-60. Сподіваюсь все доступно пояснив, всім гарного дня. На готівці спостерігається маленьке зростання, падіння зупинилось.
![]()
Бананы уже готовы к курсу 70... Им там с пальм виднее когда перестанут давать нам помощь, поэтому и не спешат себя уничтожать... ![]()
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|