Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 18991900190119021903 ... 2220>
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 11:19

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:в Америці всі успішні люди, в Україні - лише одні невдахи.

Просто якщо дати українцю життя типового невдахи в США (халявне житло, їжу ще й 500$) то він буде вважатись нормальним середнім класом. А середній клас США із зп в 8k$ - це вже справжній олігарх в Україні.

оце класичне перебільшення.

ви ж не даєте всій картинки - якщо ви живете в халявному житлі й на фудстемпах - то напевне в не дуже гарних районах. навряд чи ти будеш відчувати себе середнім класом проходячи похапцем білю юрб молодих хлопців, які ще й не дуже схожі на тебе.

з іншого боку, 8 куо - якщо відняти оренду житла, кредити на машину, інші кредити, якщо є, страхування, поточні витрати на їжу - то на розваги умовно залишиться 500 баксів (це розрахунок не мій, одного американця). та в нас купа населення на розваги витрачає схожу суму. де ж олігарх?..

те, що ви написали, це стереотипи. порівнювати рівні зп в наших країнах треба нелінійно. я так бачу розрив в 4-5 разів, не більше. як порівняти якість життя - це важче, там взагалі немає математики. але розрив ще менше. звісно я порівнюю ситуації до війни - війна це взагалі інший стан речей
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6426
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 11:26

  Shaman написав:й майже певен, що навіть в США не всі можуть адекватно оцінити розмір кредиту, який може безболісно сплачувати зі своїх доходів.

Не перебільшуйте свої знання про кредити за кордоном.
Інший спосіб життя - "загострений/заточений" саме під життя в кредит.
Це слово - "страшилка" для українців, бо багатьох обдурили суттєво.
В США та Канаді - це НОРМА життя.
Я ж наводив цифри та факти: якщо ти використовуєш в місяць від 1 до 25% кредитних коштів - та вчасно гасиш ті суми - це підвищує твій "кредитний рейтинг", підвищує довіру суспільства до тебе. тобі всюди включають "зелене світло", тебе люблять і орендодавці, і автосалони, і роботодавці, і страхові компанії.
Реально кожен без виключення мешканець США, Канади та інших країн був би сильно здивований, прочитавши Фінансовий форум України, де так лякають всіх кредитами/іпотеками.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9848
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3643 раз.
Подякували: 1287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 11:54

  akurt написав:
  Shaman написав:й майже певен, що навіть в США не всі можуть адекватно оцінити розмір кредиту, який може безболісно сплачувати зі своїх доходів.

Не перебільшуйте свої знання про кредити за кордоном.
Інший спосіб життя - "загострений/заточений" саме під життя в кредит.
Це слово - "страшилка" для українців, бо багатьох обдурили суттєво.
В США та Канаді - це НОРМА життя.
Я ж наводив цифри та факти: якщо ти використовуєш в місяць від 1 до 25% кредитних коштів - та вчасно гасиш ті суми - це підвищує твій "кредитний рейтинг", підвищує довіру суспільства до тебе. тобі всюди включають "зелене світло", тебе люблять і орендодавці, і автосалони, і роботодавці, і страхові компанії.
Реально кожен без виключення мешканець США, Канади та інших країн був би сильно здивований, прочитавши Фінансовий форум України, де так лякають всіх кредитами/іпотеками.

щоб ми знову не впали в беззмістовну суперечку - я не заперечую життя в кредит, як ви кажете дехто на цьому форумі. навпаки я розумію чому більшість живе в кредит.

я кажу про таку ситуацію, що можна купити в кредит будинок за 300 чи 500 куо, а можна за 1 млн уо. чи машину можна купити ройс чи бентлі, або BMW чи мерс, або опель чи корейця. та й комплектації можуть бути різні.

й як вираховувати який рівень для твоєї зп - це чисте фінансове питання, й не важливо де ти живеш. фінансова математика всюди однакова, відсотки хіба що різні ;) формалізовану відповідь на це питання ще не сформулював. купуєш дорожче свого рівня - живеш не за коштами. в США це явище теж є, не заперечуйте :D скільки в США банкрутств, й скільки людей залишилися внаслідок без житла?
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6426
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 12:32

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:навпаки я розумію чому більшість живе в кредит

почему?
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 65 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 12:32

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:скільки в США банкрутств
а хіба більшість банкрутств не через медичну систему, зроблену через одне місце?
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3507
З нами з: 29.07.22
Подякував: 610 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 12:40

Re: Еміграція, заробітчанство

Знакомый айтишник в Португалии получает 12 к евро. Это много?
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2987
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 202 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 12:44

Бетон Якщо в місяць, то так, це дуже багато. Типова ЗП там, як і в більшості Європи, 3-6k ...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3507
З нами з: 29.07.22
Подякував: 610 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 12:51

  Дюрі-бачі написав:Бетон Якщо в місяць, то так, це дуже багато. Типова ЗП там, як і в більшості Європи, 3-6k ...

В місяць.
Расходы:
Налоги 50%
Аренда хаты 2к
Школа частная 2к
Остаётся 2к и говорят впритык хватает, скупаются по акциям.
*Записано со слов жены->жены

Смысл в том, что никогда не смотрите на доходы. "Чувак" в Швейцарии имеет в булочной 30к в месяц, а откладывает ноль. Возможно, уже и закрылся
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2987
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 202 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 12:54

  Бетон написав:Знакомый айтишник в Португалии получает 12 к евро. Это много?

щоб відповісти на це питання, треба домовитися - порівняно з чим? щоб їздити на BMW - може й недостаньо. теоретично, на сім'ю з 4 чоловік (якщо дружина не працює) - нормально, але без зайвого. якщо ще й дружина працює - то я так розумію трохи вище середнього класу. щоб купити нерухомість без напрягів - тре, щоб дружина працювала
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6426
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Суб 02 бер, 2024 12:56

Бетон Який зміст писати доходи до податків і обов'язкових страховок? Сенс є тільки в "чистих"
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Суб 02 бер, 2024 12:57, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3507
З нами з: 29.07.22
Подякував: 610 раз.
Подякували: 443 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 18991900190119021903 ... 2220>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Gastarbaiter і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама