|
За що ми любимо Інвестора_К? |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Додано: Сер 06 тра, 2026 21:56
ПСЖ краще
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12198
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 06 тра, 2026 22:01
Та вы шо Какие нах ещё жабоеды? Бавария и точка!
-
барабашов
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 5995
- З нами з: 16.06.15
- Подякував: 295 раз.
- Подякували: 392 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 тра, 2026 06:29
барабашов написав:Та вы шо Какие нах ещё жабоеды? Бавария и точка!
Баварія все. Арсенал - ПСЖ
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12198
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 тра, 2026 08:20
Друзі, тема присвячена мені- Великому Інвестору-скоро досягне красивоі цифри. Навіть раніше запланованого терміну. Як будете мене поздоровляти?
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12198
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 тра, 2026 08:40
Investor_K написав:Друзі, тема присвячена мені- Великому Інвестору-скоро досягне красивоі цифри. Навіть раніше запланованого терміну. Як будете мене поздоровляти?
гадаю, Хотаб вже готує брандспойт а хіба у великих людей немає бути риси - скромність? 
-
Shaman
-
-
- Повідомлень: 13334
- З нами з: 29.09.19
- Подякував: 843 раз.
- Подякували: 1795 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
4
5
Додано: Чет 07 тра, 2026 08:55
Investor_K написав:Друзі, тема присвячена мені- Великому Інвестору-скоро досягне красивоі цифри. Навіть раніше запланованого терміну. Як будете мене поздоровляти?
Забаним и перестанем заходить, чтобы сохранить великое достижение для истории 😁
-
Сибарит
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 9647
- З нами з: 02.09.15
- Подякував: 6540 раз.
- Подякували: 21818 раз.
-
-
Профіль
-
-
136
85
39
2
Додано: Чет 07 тра, 2026 15:32
Сибарит написав: Investor_K написав:Друзі, тема присвячена мені- Великому Інвестору-скоро досягне красивоі цифри. Навіть раніше запланованого терміну. Як будете мене поздоровляти?
Забаним и перестанем заходить, чтобы сохранить великое достижение для истории 😁
А де ви тоді будете знаходити джерело натхнення для творчості?
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12198
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 тра, 2026 18:40
Investor_K написав:Хотабе, напишіть плз, що ви відчули, коли fler вас бортонула? Чи було відчуття лузерства?
Обіцяєте руки тримати на виду? А не так як коли барабашов розказував про свій секс з чорними хлопцями
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19436
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2632 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
Додано: Чет 07 тра, 2026 19:37
Пане хотабе. Ви з нагоди 500000 підготували вітальню пісню старому?
-
Investor_K
-
-
- Повідомлень: 12198
- З нами з: 21.12.09
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 927 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 07 тра, 2026 19:41
Investor_K написав:Пане хотабе. Ви з нагоди 500000 підготували вітальню пісню старому?
Аякже!!
-
Hotab
-
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 19436
- З нами з: 15.02.09
- Подякував: 396 раз.
- Подякували: 2632 раз.
-
-
Профіль
-
-
7
8
6
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: maniachello і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|