Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
Товариство, а що тут з пластиком до цієї Кишмиш-картки? У тарифах пише, що сам пластик безкоштовний, а от про доставку у межах України там нічого не написано, хто оплачує бенкет? З відділень VST поблизу маю лише Сільпо, тому забрати у відділенні - не варіант.
klug написав:Товариство, а що тут з пластиком до цієї Кишмиш-картки? У тарифах пише, що сам пластик безкоштовний, а от про доставку у межах України там нічого не написано, хто оплачує бенкет? З відділень VST поблизу маю лише Сільпо, тому забрати у відділенні - не варіант.
Посмотрел тарифы, то там нет упоминание о доставке по Украине и стоимости. Только для доставки за границу - по тарифам от 450 грн до 2000 грн.