Южаніна: кожен силовик має повоювати

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 156157158159
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 21:14

Цікавий канал:
https://www.youtube.com/channel/UCpdGaA ... jPg6LU-2Rg
Коїться якийсь жах, таке враження, що влада змовилась з кацапами!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 21:17

  Hotab написав:hxbbgaf

Де ти взяв десятки мільйонів?


Саме там де ти взяв «мільйон офіцерів».
«Ухилянти» є як серед як абирвалгів, так і офіцерів. Як і виїхавші за кордон, і по догляду за трьома дітьми, і оті всі інші.. . Але тобі це поки що важко. Нічого, будемо точити цього дуба.


Ти говориш про десятки мільйонів, в Україні всього лишилось мільйонів 25 з дітьми, старими, жінками, інвалідами і т.д. Верзеш якусь маячню.
Ну от, серед тих 2 млн. окрім тих, що вже втекли, хворих і т.д. є ще й офіцери!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 27 чер, 2026 21:25

hxbbgaf

Ти говориш про десятки мільйонів, в Україні всього лишилось мільйонів 25


А де решта?
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19470
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2634 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 09:52

Re: Южаніна: кожен силовик має повоювати

hxbbgaf написав:Був номер, я раніше викладав відео, це не тільки він говорив, що хочуть надати право ментам виявляти "зайве" майно в людей.
Між виявляти (запитувати інформацію в різних реєстрах) і відбирати різницю не відчуваєте? Навіть в цьому законопроєкті це йде через суд.
І знову ж таки, це всього лише законопроєкт, яких як гівна за банею.
А вже те, що цей клоун навіть номер законопроєкту не вказав, каже про свідому маніпуляцію
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37897
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8333 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:17

ТЦКшники вбивають людину:
https://www.youtube.com/shorts/hlTzqgKnA9M

Чорний день Конституції, бо влада позбавила нас всіх прав з тієї Конституції! Тільки якісь клоуни зараз за неї моляться по радіо. Вже не знають. до чого додуматись, церква ж відділена від держави? Самі перетворюють нас на ращку.
Моляться за Конституцію? Це відспів. Вбивць завжди тягне чи на місце злочину, чи на поховання жертви.
Востаннє редагувалось hxbbgaf в Нед 28 чер, 2026 13:30, всього редагувалось 1 раз.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:56

  Hotab написав:hxbbgaf

Ти говориш про десятки мільйонів, в Україні всього лишилось мільйонів 25


А де решта?

А?
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19470
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2634 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 13:30

  Hotab написав:
  Hotab написав:hxbbgaf

Ти говориш про десятки мільйонів, в Україні всього лишилось мільйонів 25


А де решта?

А?

Закордоном, напевно, більшість. Хтось вже і на тому світі.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 14:03

hxbbgaf

Закордоном, напевно, більшість. Хтось вже і на тому світі.

Але з висмоктаним з пальця «1 мільйон офіцерів» це раптом дало збій? От якраз «офіцери» всі залишались в країні і не ходили на той світ?
:lol:
Вони ж «дуже підготовлені» після в.кафедри 30 років назад , все сидять в Україні і чекають війни, бо їх абирвалг включив в «гарячий мільйон» 😅😅
Себе він включив в «кволі, не можу навіть дрони збирати», а от 118-кг Барабашова з кафедрою 30 років тому, його включив в «готові в атаку хоч завтра» :lol:
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19470
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2634 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 14:54

  Hotab написав:hxbbgaf

Закордоном, напевно, більшість. Хтось вже і на тому світі.

Але з висмоктаним з пальця «1 мільйон офіцерів» це раптом дало збій? От якраз «офіцери» всі залишались в країні і не ходили на той світ?
:lol:
Вони ж «дуже підготовлені» після в.кафедри 30 років назад , все сидять в Україні і чекають війни, бо їх абирвалг включив в «гарячий мільйон» 😅😅
Себе він включив в «кволі, не можу навіть дрони збирати», а от 118-кг Барабашова з кафедрою 30 років тому, його включив в «готові в атаку хоч завтра» :lol:

Ні, ну закордон мали б виїжджади жінки. діти, старі, а ти вже виправдовуєш офіцерів, що насовали хабарів чи через кумів повиїжджали. То ти за те, щоб всіх випустити, хто хоче, чи тільки офіцерів?
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 18:13

Стефанчук нагородив Кучму відзнакою Верховної Ради
Кучма отримав нагороду імені своєї жертви В’ячеслава Чорновола
За те, що поздавав рашці літаки, ракети, всю зброю з дальністю більше 100 км.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23494
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
  #<1 ... 156157158159
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама