Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 34003401340234033404 ... 3406>
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:25

  flyman написав:не зовсім так, ніхто ж не забирає "надлишок" (між доходом і "$150 "на життя") і не заважає його інвестувати, в тіж ОВДП, чи класти на депозити, або купувати кавалірки, назбиравши з десяток-другий тис. USD

Це за наявності власного відносно безкоштовного житла. А якщо жити в оренді чи в іпотеці, то банк чи власник житла відбере майже все на % по іпотеці.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6393
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:29

Re: Еміграція, заробітчанство

Вже наводив цей графік, наведу ще раз:
з 1948 по 1973 продуктивність праці зросла на 97%, зарплата працівників на 91%. Тобто власники капіталу і працівники збагатіли вдвічі, майже рівномірно.
з 1973 по 2013 продуктивність праці зросла ще 143%, а оплата праці - на 9%. Тобто власники і надалі багатіють прискореними темпами за рахунок працівників.
https://www.epi.org/publication/chartin ... tagnation/
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6393
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:29

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:о, бінго. тобто багаті мають позичати гроші бідним безкоштовно. геніально

Не самі а через державу, яка б мала забирати у багатих і відавати бідним. Зараз кожен наступний мільйон заробити простіше ніж попередній. А в нормальному соціальному світі мало б бути навпаки: кожен наступний мільйон давався все важче і важче.

а оскільки держава цього не робить, то мають робити сучасні Робін Гуди. до речі, популярна ідея, чого гадаєте Паперовий будинок такий популярний? ;)

але от біда, багатій може когось найняти для захисту. тому при такій моделі постраждає якраз середній клас - вже щось має, а захисти себе не може. так що обережно з побажаннями - а то раптом опинитесь серед тих, хто МАЄ поділитися. Шаріковим бути завжди простіше.

деякі здорові ідеї у ваших словах є - бо дійсно останнім часом розшарування населення прискорилось. але ще раз - це треба формулювати цілу державну стратегію - й головне - без популізму. на перше місце виходить чи то ідеї Будівельника, чи то ще радянське "кто сколько работал, так и заработал". пересічний за 20 годин роботи на тиждень житло не купить - це буде майже аксіома - хочеш житло - працюй не менше 40 годин - й так років 20. хочеш швидше - працюй по 60-70 годин. воно десь так виглядало в 70х роках.

але зараз базовий дохід внесе свої корективи - гадаю в цьому випадки люди мають право на соціальне житло, щоб жити, але не на власність...

в житті немає справедливості. а там, де будують комунізм - в реалі отримують ГУЛАГ, культурну революцію або взагалі кхмерів. й в усіх випадках Дюрі-Бачі ви будете серед тих, за ким прийдуть. бач, який розумний :lol:
Востаннє редагувалось Shaman в Нед 28 чер, 2026 16:32, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13386
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:30

  Дюрі-бачі написав:Вже наводив цей графік, наведу ще раз:
з 1948 по 1973 продуктивність праці зросла на 97%, зарплата працівників на 91%. Тобто власники капіталу і працівники збагатіли вдвічі, майже рівномірно.
з 1973 по 2013 продуктивність праці зросла ще 143%, а оплата праці - на 9%. Тобто власники і надалі багатіють прискореними темпами за рахунок працівників.
https://www.epi.org/publication/chartin ... tagnation/

а як з приводу того, що продуктивність зростає за рахунок обладнання, тобто капіталу? скоро взагалі будуть одні роботи - й?
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13386
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:33

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:де будують комунізм

не треба будувати комунізм, це АБСОЛЮТНЕ ЗЛО. Треба будувати нормальну соціальну державу, найкраще, але далеко не ідеально, це виходить в Данії/Норвегії/Швеції/Швейцарії...
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 16:37, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6393
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:33

  Дюрі-бачі написав:
  flyman написав:не зовсім так, ніхто ж не забирає "надлишок" (між доходом і "$150 "на життя") і не заважає його інвестувати, в тіж ОВДП, чи класти на депозити, або купувати кавалірки, назбиравши з десяток-другий тис. USD

Це за наявності власного відносно безкоштовного житла. А якщо жити в оренді чи в іпотеці, то банк чи власник житла відбере майже все на % по іпотеці.

Країни, де найбільше людей живуть в орендованому житлі

Гонконг — 22% власників → 78% орендарів

Нігерія — 25% → 75% орендарів

ОАЕ — 28% → 72% орендарів

Швейцарія — 42.3% → 57.7% орендарів

Німеччина — 47.6% → 52.4% орендарів

Австрія — 54.3% → 45.7% орендарів

Японія — 55% → 45% орендарів

Туреччина — 56.7% → 43.3% орендарів

Південна Корея — 57.3% → 42.7% орендарів

Данія — 59.2% → 40.8% орендарів
Water
 
Повідомлень: 4397
З нами з: 06.03.12
Подякував: 76 раз.
Подякували: 302 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:36

Re: Еміграція, заробітчанство

  Water написав:Гонконг — 22% власників → 78% орендарів

до слова це дуже цікавий випадок: там основний власник житла - держава, яка здає його за заниженими цінами, але з купою додаткових умов, навіть регулюють національність сусідів, щоб не утворювались індійські чи китайські квартали.
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Нед 28 чер, 2026 16:36, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6393
З нами з: 29.07.22
Подякував: 968 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:36

  Дюрі-бачі написав:Треба будувати нормальну соціальну державу, найкраще, але далеко не ідеально, це ходить в Данії/Норвегії/Швеції/Швейцарії...

А що там в Данії/Норвегії/Швеції/Швейцарії, безкоштовно сир з рибою роздають?
Water
 
Повідомлень: 4397
З нами з: 06.03.12
Подякував: 76 раз.
Подякували: 302 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:36

  Дюрі-бачі написав:
  Faceless написав:на оцю єдину функцію,

основна функція ненульової облікової ставки відібрати у бідних (які живуть в борг) і віддати їх гроші багатим (які живуть за рахунок % від інвестицій)

Настоящее богатство определяется не суммой на счетах, а размером долгов.
Просто в долги нужно влазить правильно.
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 9650
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6540 раз.
Подякували: 21818 раз.
 
Профіль
 
136
85
39
2
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 16:37

  Дюрі-бачі написав:
  Water написав:Гонконг — 22% власників → 78% орендарів

до слова це дуже цікавий випадок: там основний власник житла - держава, яка здає його за заниженими цінами, але з купою додаткових умов, навіть регулюють національність сусідів, щоб не утворювались індійські чи китайські квартали.

Ну а інші- Німеччина, Австрія, Швейцарія, Японія, не можуть собі дозволить, чи не хочуть?
Water
 
Повідомлень: 4397
З нами з: 06.03.12
Подякував: 76 раз.
Подякували: 302 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 34003401340234033404 ... 3406>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама