Експерт: Зараз починається зародження нової еліти в банкі...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Суб 10 гру, 2011 22:58

Експерт: Зараз починається зародження нової еліти в банкі...

Пропонуємо до обговорення:

Зараз починається зародження нової еліти в банківському секторі України, вважає власник ІК Concorde Capital Ігор Мазепа. За його словами, її появу можна чекати вже через 3-4 роки. Про це Мазепа сказав в інтерв'ю РБК-Україна.


Дивися повний текст Експерт: Зараз починається зародження нової еліти в банківському секторі України.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 11 гру, 2011 00:17

Банков так много, что это уже ни в какие ворота. Они должны либо рухнуть, либо в итоге придем к тому, что мы все будем вынуждены их дотировать вливаниями денег из бюджета. ИМХО, первый вариант лучше. Но сильные мира сего так не считают. И этим сами рискуют отправиться туда, куда и банки при первом варианте.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23444
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 11 гру, 2011 00:26

Це не зародження нової еліти, а винищення старої. Наприклад, після придбання головного пакету акцій ВіЕйБі банку, Бахматюк терміново призначив на головні посади своїх, не досить компетентних людей, замість тої таки банківської еліти.
Maxim
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 11 гру, 2011 00:58

  Maxim написав:Це не зародження нової еліти, а винищення старої. Наприклад, після придбання головного пакету акцій ВіЕйБі банку, Бахматюк терміново призначив на головні посади своїх, не досить компетентних людей, замість тої таки банківської еліти.


Эти пауки в банке (в стеклянной) сожрут друг друга, только бы нас не трогали.
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23444
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 11 гру, 2011 09:28

  Maxim написав:Це не зародження нової еліти, а винищення старої. Наприклад, після придбання головного пакету акцій ВіЕйБі банку, Бахматюк терміново призначив на головні посади своїх, не досить компетентних людей, замість тої таки банківської еліти.

Максим, прежде чем писать такие заявления, я бы вам советовал провести аналитическую работу в домашних условия в интернете, почитать истории, отзывы, заметки....о Максимове...и о Бахматюке.....Ато нопоминает ситуацию из русской пословицы.Слышал звон,да не знает где он.
Эта команда професионалов которая руководила банком,прекрасно вывела из него 1 млрд грн.И это факт !Который подтверждается банковской отчетностью.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Вів 13 гру, 2011 16:43

zzzzzz
Деньги вывела, не команда, а отдельные личности. А уволили десятки невинных людей, которые изо дня в день работали и делали банк таким, каким он есть. Спросите у людей, кто знает VAB банк, да каждый обязательно слышал о нём. Это огромная работа, проделанная командой на благо банка.
Maxim
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 13 гру, 2011 16:45

zzzzzz
А по поводу аналитической работы, читал я и о Максимове и о Бахматюке.
Поменяли шило на мыло.
Maxim
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 13 гру, 2011 16:55

Re: Експерт: Зараз починається зародження нової еліти в банк

Maxim прав, не выводили же этот миллиард кассиры или, например, менеджеры среднего звена, а ведь именно их сейчас и будут увольнять. Потому что Бахматюк подает "хороший" пример, вводя своих людей на руководящие должности, которые, в свою очередь, будут делать так же.
Кроме того, сомневаюсь, что Вы, zzzzzz, проводили огромную аналитическую работу, что теперь с такой уверенностью даете подобные советы.
Nikolay33
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 13 гру, 2011 16:57

Я что-то не понял с чего вдруг зародится, кто ее зарождает...
Но мне понравился его пассаж про мини-олигархов)))
Геннадий
 
Повідомлень: 719
З нами з: 24.11.11
Подякував: 2 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 16 гру, 2011 10:47

Вішло новое интервью Мальцева на ЛИГЕ, там он пишет :"Петр Барон сформировал хорошую команду специалистов. Кроме того, в последние годы банк, сделал большой прорыв в технологичности. Благодаря этим двум позициям банк смог принимать гибкие решения и быстро реагировать на изменения рынка, что сыграло в его пользу в период кризиса 2008 года."

Так всё таки, может Бахматюк, увольняет эту команду специалистов, в личных интересах, а не в интересах банка!?
Fillip
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 1445
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 тра, 2026 09:35
buchma_mykola
1 4011
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 бер, 2026 01:50
moveton
1 18941
Переглянути останнє повідомлення
Суб 24 січ, 2026 12:42
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама