Цей рік запам'ятається українцям істотним подорожчанням вартості послуг сектора ЖКГ...
Дивися повний текст Гроші в трубу: скільки платитимемо за комуналку в 2012 році?.
|
|
Гроші в трубу: скільки платитимемо за комуналку в 2012 році?Пропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Гроші в трубу: скільки платитимемо за комуналку в 2012 році?. Добре, мабуть, що тарифи ростуть --- "обранцям" важче купувати електорат.
Я якби позникали дотаційні нафтогази, укрзалізниці й т.д., то може й красти їм було би важче... Та й навантаження (людське-грабіжницьке) на планету поменшає Єдине чого хочеться --- встановити лічильники на тепло. І потім самому вирішувати скілки його отримувати й коли
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||