Квартири у Львові на Євро 2012

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123>
Повідомлення Додано: Чет 05 кві, 2012 11:35

яка гарантія, що в квартирі не будуть ночувати з десяток фанів.
Хто заплатить за страховку квартири на випадок пошкодження ремонту, меблів, або пожежі?
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 05 кві, 2012 20:41

Туристи приїжджають до нас для того щоб подивитись футбол, погуляти по місту, а в квартирі як правило проводять дуже мало часу...
Востаннє редагувалось kclviv в Вів 26 чер, 2012 00:18, всього редагувалось 2 разів.
kclviv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 кві, 2012 00:37

сдам свою квартиру

Добрый день. Слышала,что цены будут падать на период чемпионата. Подскажите,сколько будет стоить моя 1 комнатная в центре,на ул.Пекарской?на 3 человека? и предоплату я хочу обязательно!Хотябы за 1 сутки! Дело в том,что одно агенство пообещало мне 1800грн.,но каждый день только одни обещания!Мне так не подходит!!!Я готова отдать не менее чем за 1000 грн.в сутки,она у меня с новым евроремонтом,полы с подогревом,интернет есть,МЕБЕЛЬ НОВАЯ. Повторюсь,договор подпишу только с предоплатой! Спасибо,жду скорого ответа.
mkmkmk
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 кві, 2012 00:52

  mkmkmk написав:Добрый день. Слышала,что цены будут падать на период чемпионата. Подскажите,сколько будет стоить моя 1 комнатная в центре,на ул.Пекарской?на 3 человека? и предоплату я хочу обязательно!Хотябы за 1 сутки! Дело в том,что одно агенство пообещало мне 1800грн.,но каждый день только одни обещания!Мне так не подходит!!!Я готова отдать не менее чем за 1000 грн.в сутки,она у меня с новым евроремонтом,полы с подогревом,интернет есть,МЕБЕЛЬ НОВАЯ. Повторюсь,договор подпишу только с предоплатой! Спасибо,жду скорого ответа.

Эт потому что Глоба предсказал, что аншлаг на ЕВРО отменяется? :lol: Поэтому будут падать??? Относительно не успевшей ещё подняться планки? :wink: Гипотетически.
Capo di Capi
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 кві, 2012 00:55

  tobias написав:яка гарантія, що в квартирі не будуть ночувати з десяток фанів.
Хто заплатить за страховку квартири на випадок пошкодження ремонту, меблів, або пожежі?

Отож. :lol: Как можна пускать футбольных фанатов без обливающегося кровью сердца, как только не в хлев? А если команда, за которую они болеют проиграет, вы себе представляете, что они могут сотворить с квартирой? :shock:
Capo di Capi
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 кві, 2012 12:27

Capo di Capi Я ні разу не чув щоб якийсь фанат прийшов в квартиру і все розтрощив бо його команда програла, можливо такі випадки і бувають.
Востаннє редагувалось kclviv в Вів 26 чер, 2012 00:19, всього редагувалось 1 раз.
kclviv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 кві, 2012 13:30

  Capo di Capi написав:
  tobias написав:яка гарантія, що в квартирі не будуть ночувати з десяток фанів.
Хто заплатить за страховку квартири на випадок пошкодження ремонту, меблів, або пожежі?

Отож. :lol: Как можна пускать футбольных фанатов без обливающегося кровью сердца, как только не в хлев? А если команда, за которую они болеют проиграет, вы себе представляете, что они могут сотворить с квартирой? :shock:
kclviv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 06 кві, 2012 13:42

  Capo di Capi написав:
  mkmkmk написав:Добрый день. Слышала,что цены будут падать на период чемпионата. Подскажите,сколько будет стоить моя 1 комнатная в центре,на ул.Пекарской?на 3 человека? и предоплату я хочу обязательно!Хотябы за 1 сутки! Дело в том,что одно агенство пообещало мне 1800грн.,но каждый день только одни обещания!Мне так не подходит!!!Я готова отдать не менее чем за 1000 грн.в сутки,она у меня с новым евроремонтом,полы с подогревом,интернет есть,МЕБЕЛЬ НОВАЯ. Повторюсь,договор подпишу только с предоплатой! Спасибо,жду скорого ответа.

Эт потому что Глоба предсказал, что аншлаг на ЕВРО отменяется? :lol: Поэтому будут падать??? Относительно не успевшей ещё подняться планки? :wink: Гипотетически.



Ми працюємо тільки з передоплатою, після бронювання вашої квартири ми укладаємо з вами договір і даємо передоплату!
Для початку нашої співпраці Вам потрібно заповнити заявку на розміщення Вашої квартири на сайт, щоб гості чемпіонату могли її забронювати. Якщо квартира у Вас дійсно з ремонтом та новими меблями, то ціна 1000 грн./добу є нормальною і ви зможете отримати хорошу заповненість квартири.
Чекати на бронювання Вам довго не доведеться, орієнтовно до 3 тижнів квартири здаються хоча буває, що і навіть тижня не проходить...!
А на рахунок 1800грн/добу., це не реальна ціна, ми теж зацікавлені здати Вашу квартиру якнайдорожче, і отримати своїх 10% від якнайбільшої суми, і спочатку пробували здавати такі квартири по 1600грн./добу., але іноземці відмовлялись бронювати за такі гроші, вони додають ще переліт,харчування + купівля білетів на футбол і взагалом це навіть для них дорого! Нашим перекладачам регулярно телефонували і скаржились: "ми готові бронювати у вас, але не за такими цінами", тому ми змушені були знижувати ціни, тим більше ми не можемо конкурувати з Польщею оскільки 8 червня в Польщі відкриття чемпіонату і зрозуміло, що там буде цікавіше і зараз вони пропонують такіж ціни!
kclviv
 
 
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 01:56

Спасибо за помощь. Спешу поделиться,что квартиру сдала и даже получила предоплату.Всё реально. Куплю себе iPad :-) Конечно жаль,что не машину :-) Спасибо ещё раз!!!
mkmkmk
 
 
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 13:59

mkmkmk
Не спішіть купляти айпед. Невідомо, хто житиме в Вашій квартирі і що після них там залишиться. Може тре буде ремонт робити. Чи Вам обіцяли що там житиме сім"я? ))))

А хто на форумі їздить на футбол з сім"єю? А дітей берете з собою? ))))
galician
 
Повідомлень: 188
З нами з: 08.04.11
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
548 225947
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
3 44812
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
0 1526
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 лют, 2021 17:15
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама