|
Нежесткий график. Когда действительно подешевеет бензин |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 15 тра, 2012 14:12
Пропонуємо до обговорення:
Эксперты ожидают, что литр бензина станет дешевле на 10-20 копеек. Но не сразу и не везде…
Дивися повний текст Нежесткий график. Когда действительно подешевеет бензин.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 тра, 2012 14:13
цену снизили менее чем на один процент...в лучшем случае еще снизят на стока-же... а вони, что можно подумать по 8 грн./литр стало  возмутительно...
-
stokoz
-
-
- Повідомлень: 2216
- З нами з: 21.06.11
- Подякував: 241 раз.
- Подякували: 309 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 тра, 2012 18:36
Забудьте за дешевий бензин, ніхто на нас робити не буде. Нафти в світі залишається все менше і менше, автомібілів виробляється все більше і більше. То Ви хочете щоб бензин дешевшав???
-
swjatos
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 15 тра, 2012 21:10
swjatos Казками про вичерпання нафти людство вже років з 30 годують. Доказані запаси (ті, що придатні до видобутку) є сталими років з десяток. Крім того, досить багато вже зроблено для заміни нафтових палив іншими, в тому числі відновлюваними. А балачки про супер дорогу нафту - це для виправдовування надприбутків транснаціональних компаній та урядів (бо в бензі податків сидить більш ніж 50%).
-
Radon
-
-
- Повідомлень: 1218
- З нами з: 30.07.11
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 240 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 16 тра, 2012 10:02
Значит подымать цены ВСЕ в один момент начали, и никто не говорил про Экономическую эффективность, рентабельность фирмы и Всякую хрень, а как опускать цены, так стали ДОХНУТЬ....Когда Цена нефти со 116 уе достигла 128уе. за барель, цены на топливо подняли на 1грн с копейками,,,, За 1,5 месяца нефть УПАЛА на 19уе. а цены на бензин и дп остались ТЕЖЕ. И сейчас говорят - Ладно типа скинем 5коп, пусть радуются....ЭТО Нормально??? НЕужели Сейчас нефть не покупают по такой дешевизне? Если покупают, то всё лето мы Должны будем покупать Дешёвое топливо и это будет Оправданная цена.....А сейчаснас тупо разводят Как лохов......имха
-
MasterFehu
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
685 |
|
|
|
1 |
1223 |
|
|
|
3 |
1196 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|