Росія знову відхилила формат "3+1" для Києва

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 17:20

Росія знову відхилила формат "3+1" для Києва

Пропонуємо до обговорення:
Співпраця України і Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану у форматі "3+1" нереальна...

Дивися повний текст Росія знову відхилила формат "3+1" для Києва.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 17:21

Конечно 3+1 они не хотят, им не вігодно, а нам выгодно, надо стоять на своем.
novak
 
Повідомлень: 110
З нами з: 08.11.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 17:40

Если ЕЭП это не выгодно, ЕЭП идёт лесом.
kimerinn
 
Повідомлень: 189
З нами з: 23.07.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 19:17

а потом идет полем... :) И так, пока оно не откажется от совдеповских методов. Думаю, в следующем поколении это и произойдёт.
patriot11
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 19:38

Re: Росія знову відхилила формат

Забавное объединение, страны там вроде как 3, а решения принимает одна Россия. Нам туда не надо.
IgorR
 
Повідомлень: 269
З нами з: 26.11.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 19:57

Забавное объединение, страны там вроде как 3, а решения принимает одна Россия. Нам туда не надо.

а когда решают все, то это лебедь, рак и щука. тогда полный диструктив и топтание на месте. нет сейчас все отдадут на откуп Украине...пусть Якунович все решает в союзе. не смешите народ.
xlite
 
Повідомлень: 231
З нами з: 24.04.09
Подякував: 32 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 20:12

  xlite написав:а когда решают все, то это лебедь, рак и щука. тогда полный диструктив и топтание на месте. нет сейчас все отдадут на откуп Украине...пусть Якунович все решает в союзе. не смешите народ.

Неужели в ЕЭПе все так плохо, что уже втроем договариваться не могем? :) Я и говорю, нафиг оно нам такое надо...
IgorR
 
Повідомлень: 269
З нами з: 26.11.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 21:10

IgorR
А вы сравните ВВП РФ и ВВП Украины, и подумайте кто должен принимать решения. По моему вполне логично.

1316600 млн. грн.
http://www.gks.ru/wps/wcm/connect/rosst ... /account/#
54585,6 трлн.руб.

Ну или так
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D0% ... 0%A0%D0%A4
ВВП $1,850 трлн (Росстат, 2010 г.)$2,230 трлн (МВФ, 2011 г.)[
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D0% ... 0%BD%D1%8B
ВВП (номинальный) $137 млрд

Украина больше выпендривается потому что, наши миллиардеры боятся потерять свои активы.
alaberdi
 
Повідомлень: 298
З нами з: 31.05.12
Подякував: 20 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 21:19

Re: Росія знову відхилила формат

правильно, в рабство какли, в рабство;) щоб знали шо таке буди русофілом, рускоязичним і т.д.;)))
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 18 чер, 2012 22:44

  alaberdi написав:IgorR
А вы сравните ВВП РФ и ВВП Украины, и подумайте кто должен принимать решения. По моему вполне логично.

1316600 млн. грн.
http://www.gks.ru/wps/wcm/connect/rosst ... /account/#
54585,6 трлн.руб.

Ну или так
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D0% ... 0%A0%D0%A4
ВВП $1,850 трлн (Росстат, 2010 г.)$2,230 трлн (МВФ, 2011 г.)[
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D0% ... 0%BD%D1%8B
ВВП (номинальный) $137 млрд

Украина больше выпендривается потому что, наши миллиардеры боятся потерять свои активы.


Ну и нах нам членство в такой организации, где за нас кто-то другой решать будет? В сад, в сад!
kimerinn
 
Повідомлень: 189
З нами з: 23.07.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 647
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1620
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
4 2061
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 20:41
seredddan
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама