Міністр пообіцяв "спиляти болгаркою" шлагбауми, що закривают

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 11:37

Міністр пообіцяв "спиляти болгаркою" шлагбауми, що закривают

Пропонуємо до обговорення:
У Криму ведеться перевірка пляжів загального користування на доступність їх для приїжджих, а також місцевих жителів...

Дивися повний текст Міністр пообіцяв "спиляти болгаркою" шлагбауми, що закривають вільний доступ до пляжів у Криму.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101006
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 11:37

Следующее сообщение: "На покупку болгарки для спиливания шлагбаумов министерством туризма было потрачено полтора миллиарда бюджетных денег"
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7923
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 12:13

big539

Может, оно эффективнее с болгарками в Межгорье приехать, "попилить" чего-нибудь..... Ггг :mrgreen:
Или с РПГ, чё там....
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 15:24

каждый год пилят.... а результата нет
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21411
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 581 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 15:36

big539
Продаю "болгарку"! Слегка б/у, почти даром 100к$ :mrgreen: :mrgreen:
Ynker
 
Повідомлень: 238
З нами з: 18.04.11
Подякував: 78 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 15:48

  Ynker написав:big539
Продаю "болгарку"! Слегка б/у, почти даром 100к$ :mrgreen: :mrgreen:

не походит. Ты не занёс куда надо. Возьмём у того вон товарища за полтора миллиарда, он даёт 100к$ отката.
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7923
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 18:15

Можете не пилить... все равно я в этот БЫДЛЯТНИК НИКОГДА не приеду отдыхать !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 20:22

  Унуноктий написав:каждый год пилят.... а результата нет

Пилить надо ЛИЧНО. Дешево и сердито.
ygor_z
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 01 лип, 2012 21:02

Re: Міністр пообіцяв "спиляти болгаркою" шлагбауми, що закри

Думаю, там хозяйничают такие ребята, что сами министру могут что-нибудь отпилить.
Starikan
2
 
Повідомлень: 17525
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2618 раз.
Подякували: 3165 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 09:20

R2
Уважаемый министр!
Добро пожаловать в Одессу!
Что там простенький шлагбаум и 20грн за проезд?..
У нас на спуске к Ланжерону со стороны парка Шевченко, частное лицо установило целую систему взъезд-выезд - два автоматических шлагбаума с компьютерной фиксацией номера машины и времени въезда, и снимает по 7 грн за каждый час!
(из-за него даже загнулся кинотеатр "Авто-кино", въезд к которому оказался перекрыт этим "предпринимателем")

Готов подарить болгарку любому министру, который все это спилит!..
pppman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 200
З нами з: 13.10.08
Подякував: 446 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 10796
Переглянути останнє повідомлення
Суб 14 гру, 2024 21:02
beredis
2 1486
Переглянути останнє повідомлення
Сер 04 гру, 2024 22:27
salvydas
1 1145
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 жов, 2023 10:30
pilivilibillibons
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама