Україна відкладає перехід на якісний бензин

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 08:01

Україна відкладає перехід на якісний бензин

Пропонуємо до обговорення:
Україна гальмує перехід на якісний бензин заради вітчизняних виробників...

Дивися повний текст Україна відкладає перехід на якісний бензин.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101018
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 08:01

"это высокий спрос на низкокачественное и более дешевое топливо со стороны сельхозпроизводителей."

А трактора уже на бензине пашут? Нииипаааняяятна, тАварищ Коломойский, ой как нииипаааняяятнааа...
SeTh
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 08:46

Нормальный бизнес по-украински
dimochka64
Аватар користувача
 
Повідомлень: 775
З нами з: 10.12.08
Подякував: 36 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 09:43

Ну почему всегда, как только показываются "уши Коломойского", в воздухе пахнет "дерьмом"??? В данном случае выхлопами от низкокачественного топлива.
Cris
 
Повідомлень: 1126
З нами з: 10.10.08
Подякував: 355 раз.
Подякували: 335 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 10:16

  dimochka64 написав:Нормальный бизнес по-украински


а вот на национальности этого "бизнеса", я бы не стал акцентировать внимание)))
Cris
 
Повідомлень: 1126
З нами з: 10.10.08
Подякував: 355 раз.
Подякували: 335 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 10:24

Да какие там евро -4, -5? Бензин по ДСТУ 4063-2001 Бензины автомобильные сейчас не выполняется. Продают "компоненты бензина". Для начала надо ввести обязательное действие ДСТУ и запретить продажу вышеуказанных компонентов.
Вот что у нас продают
http://www.benzina.com.ua/ratings
Дед Мазай
 
Повідомлень: 221
З нами з: 28.11.08
Подякував: 43 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 11:59

А со следующего года в обязательном порядке собираются бодяжить
весь бензин спиртом. :cry:
franc
 
Повідомлень: 305
З нами з: 16.02.07
Подякував: 9527 раз.
Подякували: 72 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 12:22

У нас как в мультфильме про черепаху...которая гулять собиралась. К 2018 году уже весь мир на электричестве поедет. а мы зато, только на хорошем бензине.....а в 3000 году создадим электро-сенс или форзу. куда нам спешить. у нас же скоро будет хороший бензин....!
Украинец
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 13:14

Так ведь уборочная страда начинаетя. Не до этого пока
Виталий Мазепа
Аватар користувача
 
Повідомлень: 451
З нами з: 10.10.10
Подякував: 10 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лип, 2012 17:40

Дед Мазай

на рекламу попахивает... да и нет еще одного игрока КЛО
WKBAPKA
Аватар користувача
 
Повідомлень: 518
З нами з: 19.06.09
Подякував: 19 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1118
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
1 1113
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 09:39
vitapysha
1 2500
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 кві, 2026 10:29
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама